Benelli

Ολόκληρο όπλο ψάχνω όχι μόνο την κάννη ευχαριστώ πολύ παντως μάλλον το έχω γράψει λαθος
Αν ήταν για Beretta Al391 Urika 2 optima 18.5 62cm με 5 τσοκ, χθες μου έφεραν μία να την επιθεωρήσω και πάει για "σκότωμα"
 
Αν ήταν για Beretta Al391 Urika 2 optima 18.5 62cm με 5 τσοκ, χθες μου έφεραν μία να την επιθεωρήσω και πάει για "σκότωμα"
Οπλουργός είστε;
Γιατί την πουλάει;
Δεν μπορεί να την φέρει στα μέτρα του ;
 
Οπλουργός είστε;
Γιατί την πουλάει;
Δεν μπορεί να την φέρει στα μέτρα του ;
Δεν είμαι οπλουργός
Σταμάτησε το κυνήγι
Εντελώς ακατάλληλος να έχει όπλα αν δεν μπορεί να κατανοήσει το θέμα "φερτο στα μέτρα σου", καθάρισε το όπλο σου", "μην κτυπάς το όπλο σου", κλπ.
 
Οπλουργός είστε;
Γιατί την πουλάει;
Δεν μπορεί να την φέρει στα μέτρα του ;
Μου έδειξαν και ενα δισκανδαλο Breda Vega special lusso super pose με κάννες 2**- 4****, 66 εκ. Εποχής που η Breda εδινε κάννες και όνομα και η Beretta τη βάση. 18.3 και 18.4 αντίστοιχα οι αυλοί. Σταθερά τσοκ. Ένα πέλμα θέλει διότι το κοκκάλινο πέλμα είναι σπασμένο/ραγισμένο. Τα ξύλα του όπλου σε καλή κατάσταση, με ένα ξύσιμο/πέρασμα θα έρθουν σε λίαν καλή. Και αυτό για "σκοτωμα"
 
Προσωπικά δεν μου αρέσει η τουφεκιά του. Σκορπάει.
Με παραξένεψε το δισκάνδαλο, δύσκολα να βρω κάποιο στο διαδίκτυο. Η ποιότητα δεν ήταν αναμενόμενη, αλλά το κλείσιμο (μηχανισμός) θύμιζε Beretta και ήταν στιβαρό. Αν ήταν 71-76εκ θα το σκεπτόμουν και για μένα. Ο ίδιος δεν ήξερε ούτε το μοντέλο που είχε
 
Ζητείται benelli raffaello deluxe 61 cm ή 66 cm κάννη για άμεση αγορά ή benelli raffaello special lusso 61 cm σε άριστη κατάσταση
Να προτιμήσεις το πρώτο όπλο που ζητας και αν είναι δυνατόν να βρεις με κάννη δεύτερης γενιάς με τσοκακια crio plus.
 
Μου έδειξαν και ενα δισκανδαλο Breda Vega special lusso super pose με κάννες 2**- 4****, 66 εκ. Εποχής που η Breda εδινε κάννες και όνομα και η Beretta τη βάση. 18.3 και 18.4 αντίστοιχα οι αυλοί. Σταθερά τσοκ. Ένα πέλμα θέλει διότι το κοκκάλινο πέλμα είναι σπασμένο/ραγισμένο. Τα ξύλα του όπλου σε καλή κατάσταση, με ένα ξύσιμο/πέρασμα θα έρθουν σε λίαν καλή. Και αυτό για "σκοτωμα"
Πόσο το σκοτώνουν το breda?
 
Back
Top