Benelli Team

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΤΗΣ Μ2 (ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΛΩΝΤΑΣ ΤH RAFAELLO ΛΟΓΩ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ) ΤΟ ΝΕΟ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ. ΤΟ ΟΠΛΟ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.
BENELLI CENTRO 04
Καλορίζικο κ καλα κυνήγια!
Και μην ξεχνάς που κ που να βγαζεις κ το ij26 να πέρνει τον αέρα του.....

Δορκά έπαιρνα, αλλά σταμάτησα όταν σε ένα κουτί εξπρές 32 πριν κανά 5άρι χρόνια είχα 5-6 αφλογιστίες
Σπάνια περιπτωση που μπορεί να συμβει στον οποιοδήποτε κατασκευαστή φυσιγγιων...
 
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΩΛΗΣΗ ΤΗΣ Μ2 (ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΘΕΤΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΛΩΝΤΑΣ ΤH RAFAELLO ΛΟΓΩ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ) ΤΟ ΝΕΟ ΑΠΟΚΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ. ΤΟ ΟΠΛΟ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.
BENELLI CENTRO 04
Καλοντούφεκη και καλά κυνήγια
 
Δορκά έπαιρνα, αλλά σταμάτησα όταν σε ένα κουτί εξπρές 32 πριν κανά 5άρι χρόνια είχα 5-6 αφλογιστίες

Μου είχε τύχει και εμένα στο εξπρές και το είχα αναφέρει εδώ. Και θυμάμαι τότε βρέθηκαν κι άλλοι χρήστες με το ιδιο πρόβλημα. Ήταν η παρτίδα λογικά
 
Τράβα πέτα την και πάρε Benelli ... ακόμα με τον ματρακά παιδεύεσαι ?

ps
Καλό είναι ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ κράτα το.
Να παρει με τον στενο αυλο(νεροσωληνα) ή να παρει λες με τον καινουργιο τον φαρδυ(μπουρι της σομπας)????
 
Μέσα είμαι αλλα να είναι εργοστασιακό ιδιογομωτικες μαλακίες δε ρίχνω ,το ρίχνω με baikal αν θες.Ξερεις επειδή ένα φεγγάρι γέμιζα και έχω γεμίσει αρκετές χιλιάδες γιατί γέμιζα για 5 άτομα έχω εικόνα της μαλακίας.
Το καημένο το baikal το ρώτησες αν θέλει να το ρίξει ... έχω κρατήσει 2 αλλά δεν ξέρω που τα έχω .. αν ψάξω θα τα βρω.

Για παπιά στον Έβρο μου είπε αυτός που μου τα έδωσε.
Ένα έριξε ο ξάδερφος και νόμιζε ότι ήθελα να τον σκοτώσω σε βομβιστική ενέργεια.
Μου επέστρεψε τα δύο ... τρία του έδωσα.

Είχαν και κερί μπροστά στο αστέρι μην πάρουν νερό και ξεθυμάνουν 🤣
 
Με τι όρεξη να γράψω εδώ αφού κανένας δεν "βρίζει" πλέον τις Benelli ?
Χρειάστηκαν 21.269 μηνύματα για να το καταλάβετε ... κάτι είναι και αυτό.
Εχεις ακουσει τιποτα για την καινουργια την impact? εχεις να σχολιασεις κατι?
 
Back
Top