Benelli Team

Μπαχαλο ο χρηστης το πηγε καπου για να το φερει στα μετρα του ,αλλα εγιναν ολα μανταρα .σταβωσαν την τζαβετα και το οπλο αρχισε τις τσαχπινιες Καλα.δεν συζηταμε για το κοντακι ,εκει εγιναν πραγματικα οργια20230517_105609.jpg20230517_105730.jpg
 
Μπαχαλο ο χρηστης το πηγε καπου για να το φερει στα μετρα του ,αλλα εγιναν ολα μανταρα .σταβωσαν την τζαβετα και το οπλο αρχισε τις τσαχπινιες Καλα.δεν συζηταμε για το κοντακι ,εκει εγιναν πραγματικα οργιαView attachment 72170View attachment 72171
Αν τουφεκούσε όμως μετά την αναβάθμιση, θα γάζωνε 😜
 
Μπαχαλο ο χρηστης το πηγε καπου για να το φερει στα μετρα του ,αλλα εγιναν ολα μανταρα .σταβωσαν την τζαβετα και το οπλο αρχισε τις τσαχπινιες Καλα.δεν συζηταμε για το κοντακι ,εκει εγιναν πραγματικα οργιαView attachment 72170View attachment 72171

Βαγγέλη εμενα μου είχαν στραβώσει την τζαβετα όταν το πήγα να μου αλλάξουν ελατήριο επαναταξης. Ψηλά εκεί που βιδώνει στην βάση
 
Μπαχαλο ο χρηστης το πηγε καπου για να το φερει στα μετρα του ,αλλα εγιναν ολα μανταρα .σταβωσαν την τζαβετα και το οπλο αρχισε τις τσαχπινιες Καλα.δεν συζηταμε για το κοντακι ,εκει εγιναν πραγματικα οργιαView attachment 72170View attachment 72171
Βαγγελακο έχεις φτιάξει μια μπάκα διοροφη.
 
Πως εγινε αυτο? πολυ παραξενο ,Στην Βερεττα 302 ?

Σε Μπενέλλι κριο. Εχω και εγω μπενελλα. Λογικά το έβαλε στην μέγγενη και δεν το ζέστανε όσο πρέπει για να σπάσει η κόλλα σπειρωματων. Πήγε να το λύσει για να βγάλει το ελατήριο βάζοντας παραπάνω δύναμη και στράβωσε.
 
Back
Top