Benelli Team

Λεωνίδα,
Όταν είχε ξεβιδωθεί στη δική μου, δεν το σκέφθηκα να βάλω από Remington. Μέγα λάθος.:mad:
Αν πάρεις την απόφαση να προβείς στην αλλαγή το ξεβίδωμα είναι το πιο εύκολο για τον οπλουργό...τα υπόλοιπα είναι τα ζόρια!!!
 
Τώρα που είπες για car...
Πωλούνται κάτι μπενελες στο car ούτε ο άνεμος δεν τις έχει αγγίξει
Λίγο τα μέτρα, λίγο κάτι τοξικοί σαν εμάς και πωλούνται όπλα εξαιρετικά.Με την ευκαιρία ,να είσαι πολύχρονος φίλε μου!Υγεία για εσένα και την οικογένειά σου!
 
Λίγο τα μέτρα, λίγο κάτι τοξικοί σαν εμάς και πωλούνται όπλα εξαιρετικά.Με την ευκαιρία ,να είσαι πολύχρονος φίλε μου!Υγεία για εσένα και την οικογένειά σου!
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, να σαι καλά φίλε!!!
 
Η Vinci έχει πουλήσει ικανοποιητικά; Έχει κανείς πληροφορίες "από μέσα";:cool:
Τι εννοείς αρκετά; Δεν είναι καινούριο μοντέλο η Vinci.Από το 2007-2008 είναι στην αγορά. Κλείνει 15 χρόνια τώρα. Όλα αυτά τα χρόνια όλο και κάτι θα έχει πουλήσει.
 
Τι εννοείς αρκετά; Δεν είναι καινούριο μοντέλο η Vinci.Από το 2007-2008 είναι στην αγορά. Κλείνει 15 χρόνια τώρα. Όλα αυτά τα χρόνια όλο και κάτι θα έχει πουλήσει.
Εννοώ αν θεωρείται επιτυχημένο μοντέλο από πλευράς πωλήσεων.
 
Σωστά. Αυτό που προσπαθώ να μαντέψω, είναι αν η Μπενέλλι θα διατηρήσει αυτό τον πρωτότυπο μηχανισμό λειτουργίας σε κάποιο νέο μοντέλο ή θα τον αποσύρει.
Και να τον αποσύρει ( που δεν νομιζω ) εσενα τι σε πειραζει? Το θέμα είναι να σου αρέσει και να σου βγάζει γουστα!
 
Όταν το απλό το κάνεις λίγο πιο πολύπλοκο φυσικό είναι να μην πουλάει τόσο.
Free floating barrel ... my ass, λες και είμαστε ελεύθεροι σκοπευτές.
Την έχω δει και ένας φίλος έχει δύο, αλλά τα κουμπώματα και όλη αυτή η κουμούτσα πίσω από την κάνη με χαλάνε λίγο.
Σαν όπλο μου αρέσει.
Αντί να φτιάξουν το κλικ πριν από τους τούρκους και πριν χρόνια, μας ζαλίζουν τον έρωτα με διαστημικές κατασκευές 🤪
 
Ολες οι benelli ειναι πολυ ομορφα οπλα εκτος απο την vinci, πιστευω πρεπει να το εψαξαν παρα πολυ για να βγαλουν τοσο ασχημο οπλο.
Πολυ κακασχημο αλλα εχει ψοβερη αισθηση στα χερια σε 66 ποντους που το επιασα δε θα το περνα τι θες να πάρω κανα λαθος λαδι να ριξω και να μεινω μονο με την κανη αχαχαχαχα θα λιωσει ολο μετα το πλαστικο
 
Ολες οι benelli ειναι πολυ ομορφα οπλα εκτος απο την vinci, πιστευω πρεπει να το εψαξαν παρα πολυ για να βγαλουν τοσο ασχημο οπλο.
Φίλε άσχημο ναι αλλά τεχνολογικά πολύ μπροστά και ωραία αίσθηση στα χέρια έχει
 
Back
Top