Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και γώ για το πάχος μιλάω. Οποία beretta έχω πιάσει είναι πιο χοντρή η πάπια της.
Εξαίρεση η 1200F.
Ακου μαριε για να μη μπερδεβεσε εστο και αν δεν εχεις καπια μπερετα διπλα σου η παπια στη μπερετα εχει οσο παχος και η βαση η σχ4 προεξεχει γυρο απο τη βαση οποτε δε πεζει αυτο που λες
 
Ακου μαριε για να μη μπερδεβεσε εστο και αν δεν εχεις καπια μπερετα διπλα σου η παπια στη μπερετα εχει οσο παχος και η βαση η σχ4 προεξεχει γυρο απο τη βαση οποτε δε πεζει αυτο που λες
Ααα πες μου έτσι ντε. Εγώ το σκεφτόμουν από άποψη χουφτώματος μόνο.
 
Μπράβο Τόλη να μαθαίνουν σιγά σιγά....

Πρόσεξε όμως, δεν πρεπει επ ουδενί να ξέρουν που φυλάς τα όπλα...
Και ειδικά τώρα που τους έδωσες το "ερέθισμα".....

Βεβαίως κ το γνωρίζεις, αλλά καλό είναι να επαναλαμβάνουμε κάποια πραγματα όσο γνωστά κ αν είναι..........
 
Πρόσεξε όμως, δεν πρεπει επ ουδενί να ξέρουν που φυλάς τα όπλα...
Δεν υπάρχει τίποτα που να μπορείς να κρύψεις από ένα παιδί σε ένα σπίτι. :)
Όπου και να τα κρύψει, αυτά θα τα βρουν. ;)
Οπότε, κλειδωμένα στο οπλοκιβώτιο.
 
Μπράβο Τόλη να μαθαίνουν σιγά σιγά....

Πρόσεξε όμως, δεν πρεπει επ ουδενί να ξέρουν που φυλάς τα όπλα...
Και ειδικά τώρα που τους έδωσες το "ερέθισμα".....

Βεβαίως κ το γνωρίζεις, αλλά καλό είναι να επαναλαμβάνουμε κάποια πραγματα όσο γνωστά κ αν είναι..........
Το καλυτερο ειναι να εχουν επαφη ωστε να μη το εχουν για απαγωρευμενο καρπο και το μυαλο τους ειναι εκει φυσιγγια χωρια παντα
 
Δεν υπάρχει τίποτα που να μπορείς να κρύψεις από ένα παιδί σε ένα σπίτι. :)
Όπου και να τα κρύψει, αυτά θα τα βρουν. ;)
Οπότε, κλειδωμένα στο οπλοκιβώτιο.
Όσο κ αν ακουστεί περιεργο ξέρω κυνηγο που τα παιδακια του δεν γνωρίζουν ότι έχει όπλα σπίτι, κ αποφευγει να τον βλεπουν...
Και ήξερα κ κάποιον αλλον που φυλαγε το όπλο του πανω στα ντουλάπια της κουζινας για να μην το....βρουν...
Όπλοκιβωτιο ασφάλειας ειναι ότι καλυτερο κ οχι μονο για τα παιδια.......
 
Όση και κατήχηση να κάνουμε στα παιδιά και μάθημα η περιέργεια είναι μεγάλη τι πιο σημαντικό είναι να μην υπάρχουν φυσίγγια που να μπορεί να βρουν .Και το ακόμη πιο σημαντικό που εμένα μου το χε κάνει πλύση εγκεφάλου ο δικός μου Πάτρας είναι δεν βάζουμε δάχτυλο και δεν πατάνε ποτέ σκανδάλη μόνο κατά την επωμιση στο θήραμα πουθενά αλλού κάτι που εφαρμόζω ακόμη σε όποια κατάσταση και να βρίσκομαι επιφυλακής στο κυνήγι το δάκτυλο χαϊδεύει το εμπρός μέρος του υποφυλαχτηρα .
 
Το καλυτερο ειναι να εχουν επαφη ωστε να μη το εχουν για απαγωρευμενο καρπο και το μυαλο τους ειναι εκει φυσιγγια χωρια παντα
Έτσι είναι Τόλη. Για καλό και για κακό όμως, βγάλε και το αυτάκι του κλείστρου. Δεν ξέρεις καμιά φορά. Το να βρει φυσίγγι ο μικρός, δεν είναι δύσκολο.
 
Έτσι είναι Τόλη. Για καλό και για κακό όμως, βγάλε και το αυτάκι του κλείστρου. Δεν ξέρεις καμιά φορά. Το να βρει φυσίγγι ο μικρός, δεν είναι δύσκολο.
Το οπλο λυμενο παντα ψιλα και η βιδα της παπιας δε λυνει καθολου ευκολα τγ σφιγγω τερμα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top