Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα σε όλους θα ήθελα την άποψη σας αν κάποιος τα έχεις δοκιμάσει. Είναι για benelli becaccia66cm αυλός 18.4.σας ευχαριστω. Είχα ρωτήσει και παλιοτερα αλλά τώρα τα έκανα σετ ολλα που ηθελαView attachment 29809
Πολυ ωραια τριαδα , δεν παιζεσαι
 
Καλησπέρα στην ομάδα! Θα ηθελα να μου πείτε γνώμες για την beneli mondefiltro extra light και beneli m2 ξύλινες εχω σαν πρώτη καραμπινα μια baikal Mp155 για κυνήγι αγριόχοιρου αλλα θέλω και μια beneli στη συλλογή μού για λαγο και τσίχλες τη μου προτείνετε?
Την el την έχω τίμιο όπλο σάν όλες τής Benelli τπτ παραπάνω και είναι ελαφρύ όπλο.
 
Καλησπέρα στην ομάδα! Θα ηθελα να μου πείτε γνώμες για την beneli mondefiltro extra light και beneli m2 ξύλινες εχω σαν πρώτη καραμπινα μια baikal Mp155 για κυνήγι αγριόχοιρου αλλα θέλω και μια beneli στη συλλογή μού για λαγο και τσίχλες τη μου προτείνετε?
Benelli xl....εργαλειο για τα παντα.....ελαφρυ και πολυεργαλειο....το εχω ....απο αγριογουρουνο, λαγο και τσιχλες.....καλη επιλογη
 
Καλησπέρα στην ομάδα! Θα ηθελα να μου πείτε γνώμες για την beneli mondefiltro extra light και beneli m2 ξύλινες εχω σαν πρώτη καραμπινα μια baikal Mp155 για κυνήγι αγριόχοιρου αλλα θέλω και μια beneli στη συλλογή μού για λαγο και τσίχλες τη μου προτείνετε?
Παρε τη m2 αφου εισαι μαθημενος σε υπερυψωμενη ριγα φιλε και ειναι και.τανκς κατα τα αλλα ειναι ιδια οπλα εκτος ριγα και αποθηκη
 
Έξι χρονάκια χωριστά τώρα έχει αγκαλίτσες και φιλάκια με την μελαχροινή ιταλιδουλα , περίμενα να την βρω σε χειρότερη κατάσταση την άφησα αλάδωτη κακομοίρα αφού την κυνήγησα σχεδόν μέχρι την τελευταία μέρα . Το briley LM μόνιμα πάνω αλλά κόλπα .
 
Έξι χρονάκια χωριστά τώρα έχει αγκαλίτσες και φιλάκια με την μελαχροινή ιταλιδουλα , περίμενα να την βρω σε χειρότερη κατάσταση την άφησα αλάδωτη κακομοίρα αφού την κυνήγησα σχεδόν μέχρι την τελευταία μέρα . Το briley LM μόνιμα πάνω αλλά κόλπα .
Αυτο το τσοκ εχει βγει για τη μπενελλι τελος το βαζεις πανω και τελειωσε δε θες τπτ αλλο
 
Έξι χρονάκια χωριστά τώρα έχει αγκαλίτσες και φιλάκια με την μελαχροινή ιταλιδουλα , περίμενα να την βρω σε χειρότερη κατάσταση την άφησα αλάδωτη κακομοίρα αφού την κυνήγησα σχεδόν μέχρι την τελευταία μέρα . Το briley LM μόνιμα πάνω αλλά κόλπα .
Καλά λαδώματα Κωστή.
 
Έξι χρονάκια χωριστά τώρα έχει αγκαλίτσες και φιλάκια με την μελαχροινή ιταλιδουλα , περίμενα να την βρω σε χειρότερη κατάσταση την άφησα αλάδωτη κακομοίρα αφού την κυνήγησα σχεδόν μέχρι την τελευταία μέρα . Το briley LM μόνιμα πάνω αλλά κόλπα .
Το μαγικο τσοκ στα μπενελια
 
Αυτο το τσοκ εχει βγει για τη μπενελλι τελος το βαζεις πανω και τελειωσε δε θες τπτ αλλο
Το μαγικο τσοκ στα μπενελια
Και στην ultra light το ίδιο έχω μόνιμα πάνω στις τσίχλες αλλαζω λίγο με το diffusion μόνο .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top