Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Benelli, più avanti da sempre :cool:
Περίμενα να το βάλει ο Τόλης αλλά
κάνα βιδεο με το μυδραλιο την οπτιμα Πλας μπορεί να μας βάλει. Εγώ είχα πει να του αλλάξω και το nickname, ιεροσυλία να έχει τον τιμημένο μαύρο αητό. Αλλά μόλις βρίσκει τα σκούρα, όλο εδώ βρίσκεται και σταυροκοπιεται που έχει κρατήσει και ένα τουφέκι της προκοπής
 
Τετρακανο απιστευτο οπλο .Και να παραγγειλουν οι τουρκοι πρεπει να υπαρχει και το κατΛληλο πρεστιζ απο πισω μπενελι κυριλε ονομα χουγκλου μουρλου φουκλου αταρλου ουτε ο ζογκλερ δε θα μπορει να πει το ονομα πλακα κανω μην παρεξηγηθει και καποιος κατοχος γιατι ο καθενας εχει οτι μπορει και γουσταρει
 
Και γιανα λεμε και αληθεια η μπενελι ειναι τοσο αξιοπιστη σαν καραμπινα οσο ενα ρωσικο δισκανδαλο με απλους εξολκεις μπορει να συντροφευει και τα εγγονια σου εχω μπαρμπαδες σε χωριο με μπενελι απο το 1980 και εχουν καθαριστει 20 φορες και οπλουργος δεν τις ξερει
 
Ο τυπος μου φαίνετε πάντως οτι και στον υπνο πρέπει να ντουφεκαει κοιμισμενος μου θυμίζει κάτι αμερικανους στο μπασκετ που απο οπου και οπως και να πεταξουν τη μπάλα μπαίνει καλάθι..Αν ασχολειται με το κυνηγι ο συγκεκριμενος επωμιση για ορτυκι δεν νόμιζα να κάνει .
 
Όπου βλέπετε κομμένο βίντεο να ξέρετε ότι κάτι τρέχει.
Τι θέλω να πω.
Πχ στην βολή που τουφεκάει με κλειστά μάτια προς τα πίσω, σίγουρα υπάρχει άνθρωπος που του ευθυγραμίζει χοντρικά το όπλο με το δισκάκι και μπορεί να έχουν γίνει 50 προσπάθειες μέχρι την επιτυχημένη.
Διαγράφουν τις 49 και κρατάνε την 1 που την "κολλάνε" στο υπόλοιπο βίντεο.
Επαναλαμβάνω, ο τύπος είναι καλός αλλά σίγουρα δεν τα κάνει όλα με την πρώτη προσπάθεια. :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top