Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έχω και δύο Φεράρι...................των όπλων.
Αύριο σε βλέπω παραμασχαλα το Ε1και2 μέχρι το 9,την δήλωση εισοδήματος μη σου πω και τους ημιυπαιθριους,και να ξημεροβραδιαζεσε στις εφορίες για τις δηλώσεις σου.
 
Αύριο σε βλέπω παραμασχαλα το Ε1και2 μέχρι το 9,την δήλωση εισοδήματος μη σου πω και τους ημιυπαιθριους,και να ξημεροβραδιαζεσε στις εφορίες για τις δηλώσεις σου.
Των όπλων είπαμε ,όχι αυτά τα κόκκινα αυτοκινητάκια που δεν βλέπω να τα πολυπαιρνει ο κόσμος.
 
Των όπλων είπαμε ,όχι αυτά τα κόκκινα αυτοκινητάκια που δεν βλέπω να τα πολυπαιρνει ο κόσμος.
Εμένα μου έλεγαν οι μεγαλύτεροι θα κοιτάς τι παίρνουν οι ταξιτζήδες αυτές είναι καλές μάρκες.Ουτε έναν δεν είδα μαλακας είμαι να πάρω χρεπι?
 
Δεν υπάρχει κίνημα, επανάσταση ή αλλαγή χωρίς αρχηγό.
Απογοητευμένοι υπάρχουν αρκετοί, δοκιμάσαμε τους πάντες, καλή συγκυρία για δημιουργία κόμματος έχουμε, ... ο αρχηγός μας λείπει, ξέρεις εσύ κανέναν να ηγηθεί ;
Μιας και έχω συνομιλήσει πολλές φορές με το πρόεδρο να ξέρετε είναι πολύ μορφωμένος άνθρωπος και άρρωστος κυνηγός ,και έχει δώσει πολλές μάχες για το κυνήγι και πριν γίνει πρόεδρος ,έχει γνωριμίες με την ευρωπαϊκή και αμερικανική ηγεσία στο κυνήγι και σοβαρές φιλίες ,αλλου είναι το πρόβλημα και όχι στο πρόεδρο και πιστέψτε με δεν είναι της καρέκλας
 
είναι πολύ μορφωμένος άνθρωπος
Σε καμμιά περίπτωση δεν υποτιμώ τον άνθρωπο αλλά τι έχει σπουδάσει ;;;
και καλό θα ήταν την επόμενη φορά που θα μιλήσεις μαζί του να του πείς να ανεβάσει βιογραφικό στο site.

Έχω κόλλημα με τα βιογραφικά.
 
Σε καμμιά περίπτωση δεν υποτιμώ τον άνθρωπο αλλά τι έχει σπουδάσει ;;;
και καλό θα ήταν την επόμενη φορά που θα μιλήσεις μαζί του να του πείς να ανεβάσει βιογραφικό στο site.

Έχω κόλλημα με τα βιογραφικά.
Σοβαρά τώρα ακριβώς αυτό του είπα την τελευταία φορά που μιλήσαμε και ότι είναι απαράδεκτο να μην έχει ανεβάσει ένα βιογραφικό να ξέρει ο κόσμος τα βασικά και αφορμή ήταν ένα σχόλιο στο fb που κάποιος τον έλεγε αμόρφωτο ,με διαβεβαίωσε πως θα ανεβεί πολύ σύντομα πλήρη βιογραφικό του
 
Εχω ακουσει και γω ανθρωπο να μιλαει με καπιες ορολογιες που δεν μπωρουσαν να ταιριαξουν μεταξυ τους απο αυτους στο βουνο και του λεω εσυ ξεριες τι σημενουν αυτα που λες? ειμασταν σε μια πιτσαρια και μου λεει πολυ πεινας γκαρσον φερε μια σπεσιαλ ακομα για το παλικαρι
 
Σε καμμιά περίπτωση δεν υποτιμώ τον άνθρωπο αλλά τι έχει σπουδάσει ;;;
και καλό θα ήταν την επόμενη φορά που θα μιλήσεις μαζί του να του πείς να ανεβάσει βιογραφικό στο site.

Έχω κόλλημα με τα βιογραφικά.
Τη δευτερα φιλε θα ανεβει το βιογραφικο !!!! Το αλλο δε με ενδιαφερει παντελος
 
Σοβαρά τώρα ακριβώς αυτό του είπα την τελευταία φορά που μιλήσαμε και ότι είναι απαράδεκτο να μην έχει ανεβάσει ένα βιογραφικό να ξέρει ο κόσμος τα βασικά και αφορμή ήταν ένα σχόλιο στο fb που κάποιος τον έλεγε αμόρφωτο ,με διαβεβαίωσε πως θα ανεβεί πολύ σύντομα πλήρη βιογραφικό του
Γιαννη δε θελω να προσβαλω κανενα φιλε μου και πραγματικα πιστευω αυτα που λες αλλα εγω πληρωσα και δουλεια δε βλεπω το ξερω ειναι καραγκιοζιδες οι παραπανω απ αυτον αλλα και η ευροπαικη ενωση που ειναι μονο μειωσης στα τρυγωνια ξερει να εισηγειτε γτ δε λεει κοροιδευτικα στους κυβερνοντες καμια κουβεντα οπως λεγανε για τα χρεη
 
Γιαννη δε θελω να προσβαλω κανενα φιλε μου και πραγματικα πιστευω αυτα που λες αλλα εγω πληρωσα και δουλεια δε βλεπω το ξερω ειναι καραγκιοζιδες οι παραπανω απ αυτον αλλα και η ευροπαικη ενωση που ειναι μονο μειωσης στα τρυγωνια ξερει να εισηγειτε γτ δε λεει κοροιδευτικα στους κυβερνοντες καμια κουβεντα οπως λεγανε για τα χρεη
Τόλη πρέπει να καταλάβουμε ότι και ένας πρόεδρος κάνει πράγματα μέχρι εκεί που μπορεί ,δεν είναι ο πλανητάρχης να αποφασίζει μόνος του ,τώρα αν κάποιος πιστεύει πως σε όλο αυτό που γίνεται το πανηγύρι παγκόσμια μπορεί να αλλάξει τα πράγματα ένας πρόεδρος κσε τότε με συγχωρείς αλλά μιλάμε για τουλάχιστον αφελή ,πιέζουν καθημερινά τους πάντες και με αρκετές έντονες διαμάχες που δε θα μαθευτούν ποτε
 
Τόλη πρέπει να καταλάβουμε ότι και ένας πρόεδρος κάνει πράγματα μέχρι εκεί που μπορεί ,δεν είναι ο πλανητάρχης να αποφασίζει μόνος του ,τώρα αν κάποιος πιστεύει πως σε όλο αυτό που γίνεται το πανηγύρι παγκόσμια μπορεί να αλλάξει τα πράγματα ένας πρόεδρος κσε τότε με συγχωρείς αλλά μιλάμε για τουλάχιστον αφελή ,πιέζουν καθημερινά τους πάντες και με αρκετές έντονες διαμάχες που δε θα μαθευτούν ποτε
Εδω προθυπουργος μαριονετα τι να κανεινενα πρωσοπο
 
Εδω προθυπουργος μαριονετα τι να κανεινενα πρωσοπο
Έτσι είναι τόλη εντολές εκτελεί ,και στην Ευρώπη έχουν γίνει επαφές και κατατέθηκε και χαρτί ότι στις άλλες χώρες κυνηγάνε και με πιέσεις άνοιξε το κυνήγι πάλι και σε εμάς ,να δούμε τώρα τι θα γίνει
 
Μέλλον του κυνηγιου με benelli. Χαχαχα
Τι να του παρω βρε μεχρι τοτε για αλλα μοντελα ουτε ανταλακτικα θα υπαρχουνε τουλαχιστον η benelli μονο αναλωσιμα θελει φυσιγγια λαδι αντε και κανα ελατιριο αχαχαχαχ
 
Έτσι είναι τόλη εντολές εκτελεί ,και στην Ευρώπη έχουν γίνει επαφές και κατατέθηκε και χαρτί ότι στις άλλες χώρες κυνηγάνε και με πιέσεις άνοιξε το κυνήγι πάλι και σε εμάς ,να δούμε τώρα τι θα γίνει
Ρε μηπως να του κανουμε ενα πορτινηκ κωνο και τσοκακια kicks να κανει καλυτερα αυτο που θελουμε αχαχαχαχαχαχαχα καθαρα και αοριστα το λεω για πλακα μη παρεξυγηθει κανας μπενελλοδαχτυλωμενος αχαχααχαχαχαχα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top