Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα έφερνε ένα φεγγάρι ο καλκατζακος αλλά δεν ξέρω αν τα φέρνει ακομη.Για τα λεφτά του είναι τίμιο και βοηθάει στην ανάκρουση πολυ.Αν δεν το βρεις εδω υπάρχει και στο amazon μόνο να προσέξεις να έχει μαζί και τον ανταπτορα για το πλαστικό κοντάκι .
Βασικα μονο τον ανταπτορα θελω
 
Εκτός από το σκάλισμα υπάρχει κάτι άλλο που να
δικαιολογεί αυτήν την τιμή?
Τα ξύλα...Η ομορφιά της σχεδίασης....η σπανιότητα του.

Σίγουρα θα έχει και έξτρα τεχνολογία επάνω για την οποία δεν είμαι προσωπικά ενήμερος.

Η τιμή του πολύ τσουχτερη.
Πάντως μου αρέσει εμφανισιακά περισσότερο από cosmi.

Αν ήμουν πολύ πλούσιος ίσως το αγόραζα.
Τώρα ούτε αν είχα δέκα ζωές.
 
75.000 ευρώ δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχει όπλο που τα αξίζει ότι και να χει επάνω...
Σωστά μιλάς.
Υπάρχουν όμως και πολύ ακριβότερα όπλα.
Στην ουσία πρέπει να υπάρχουν για τους ζαμπλουτους.
Δεν μπορεί να κυνηγούν με τα ίδια όπλα με εμάς.
 
Σωστά μιλάς.
Υπάρχουν όμως και πολύ ακριβότερα όπλα.
Στην ουσία πρέπει να υπάρχουν για τους ζαμπλουτους.
Δεν μπορεί να κυνηγούν με τα ίδια όπλα με εμάς.
Αυτό να μου πεις, την επίδειξη του πως θα την κάνει και ο ζαμπλουτος... Σαν τις σαμπάνιες που έχουν κάτι χιλιάρικα στη Μύκονο είναι κι αυτο....
 
Αυτό να μου πεις, την επίδειξη του πως θα την κάνει και ο ζαμπλουτος... Σαν τις σαμπάνιες που έχουν κάτι χιλιάρικα στη Μύκονο είναι κι αυτο....
Κάπως έτσι!!!
Και οι εταιρείες το ξέρουν αυτό.

Το συγκεκριμένο όπλο βέβαια είναι από εμφάνιση φανταστικό.
Δεν συγκρίνεται με κάποιο στάνταρ όπλο.
Οπότε δεν είναι μόνο η επίδειξη.

Όμως το νοημα είναι ότι και ένα όπλο του χιλιάρικου κάνει την ίδια δουλειά ακριβώς.
 
Κάπως έτσι!!!
Και οι εταιρείες το ξέρουν αυτό.

Το συγκεκριμένο όπλο βέβαια είναι από εμφάνιση φανταστικό.
Δεν συγκρίνεται με κάποιο στάνταρ όπλο.
Οπότε δεν είναι μόνο η επίδειξη.

Όμως το νοημα είναι ότι και ένα όπλο του χιλιάρικου κάνει την ίδια δουλειά ακριβώς.
Μου αρέσει το καλό και το όμορφο και ποτέ δεν κατακρίνω κάποιον που έχει χρήματα και τα δίνει γιατί γουστάρει κάτι. Αλλά το συγκεκριμένο ξεφεύγει από το όριο του ακριβού και φτάνει στο εξωφρενικά ακριβό. Βέβαια από την άλλη αν είσαι σεΐχης τα 75000 είναι όπως εμείς δίνουμε ένα 50 αρικο...
 
Μου αρέσει το καλό και το όμορφο και ποτέ δεν κατακρίνω κάποιον που έχει χρήματα και τα δίνει γιατί γουστάρει κάτι. Αλλά το συγκεκριμένο ξεφεύγει από το όριο του ακριβού και φτάνει στο εξωφρενικά ακριβό. Βέβαια από την άλλη αν είσαι σεΐχης τα 75000 είναι όπως εμείς δίνουμε ένα 50 αρικο...
Ούτε...διότι εμείς μένουμε από πενηντάρικο ενώ ο σειχης δεν μένει ποτέ από 75000 ευρώ.

Υπάρχουν πολύ πλούσιοι άνθρωποι.
Αν ήμουν ένα από αυτούς ίσως το αγόραζα ή ίσως αγόραζα ένα πολύ ακριβότερο.
 
Πραγματικά ωραίο!
Κρίμα που δεν θα μπορέσω ποτέ να το αγοράσω.
View attachment 14541View attachment 14542View attachment 14543View attachment 14544
Πολλή ωραίο όπλο , η αλήθεια να λέγετε , αλά εγώ κρίμα θα έλεγα αν ήμουν πάνω στο βουνό για πέρδικα , και όπως ανέβαινα σαν το ζλαπ την πλαγιά , γλιστρούσα στην πρωινή υγρασία και μου χτυπούσε κάτω .
 
Πολλή ωραίο όπλο , η αλήθεια να λέγετε , αλά εγώ κρίμα θα έλεγα αν ήμουν πάνω στο βουνό για πέρδικα , και όπως ανέβαινα σαν το ζλαπ την πλαγιά , γλιστρούσα στην πρωινή υγρασία και μου χτυπούσε κάτω .
Με 75000 € θα έπαιρνα αμάξι που θα με πήγαινε εκεί που λαλεί η πέρδικα κ για όπλο ενα μονό baical...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top