Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Για μένα μην πειράζεις τίποτα. Ένα όπλο 3000 σχεδόν ευρώ δεν είναι για πειράματα. Κοίτα να ευχαριστηθείς το όπλο όσο μπορείς όπως είναι, αλλά να είναι σωστά τα μέτρα του. Αυτή είναι η άποψη μου, για όπλα ακόμα και των 1000 ευρώ, ποσω μάλλον γι αυτό το υπέροχο όπλο.
 
Τωρα παιδιά κλείνω ραντεβού για κωνο, αποχρωμιωση, porting και αλλαγη επωνυμίας. Δεν ειμαι φαν τέτοιων αλλαγών γενικά. Αλλα το όπλο με εχει ικανοποιήσει μέχρι στιγμής σε ολα. Να το δω και στο κυνήγι
 
Τωρα παιδιά κλείνω ραντεβού για κωνο, αποχρωμιωση, porting και αλλαγη επωνυμίας. Δεν ειμαι φαν τέτοιων αλλαγών γενικά. Αλλα το όπλο με εχει ικανοποιήσει μέχρι στιγμής σε ολα. Να το δω και στο κυνήγι
Ξέχασες τα διεύρυνση αυλού, τα aftermarket chokes και το ευχέλαιο 1 φορά στην έναρξη του κυνηγίου ... μόνο έτσι θα σκοτώνει ... πιστοποιημένο.
 
Καλησπέρα στην ομάδα. Σήμερα ήταν η πρώτη δοκιμή της accademia την οποία και έκανα στο σκοπευτήριο του Ασπροπύργου. Η εντύπωση που έχω ότι είμαι πολύ ευτυχισμένος με την αγορά του όπλου. Έβαλα το 4άρι και πήρα πιάτα μέχρι και και 35 μέτρα με πολύ καλά σπασίματα. Είναι εξαιρετικά βολικό όπλο. έριξα 24 έως 28 γρ χωρίς κανένα θέμα λειτουργίας. Στον πίνακα στα 31 μέτρα το 28άρι του ρουμελιώτη είχε μια πολύ όμορφη αποτύπωση. Τέλος να πω ότι για τα μέτρα χρειάζομαι κατέβασμα και μεγαλύτερο κοντάκι.
View attachment 13492
Ειστε κ οι δυο μοντελα.. .sarcastic.
καλοριζικη κ καλες τουφεκιες Μανο!
Ασχετο, κανα καινουργιο τεχνητο πηρες?.sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top