Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτό το θέαμα που είδα δεν μπορώ να το ξεχάσω, αλλου τα μάτια , αλλου το όπλο, αλλα νταλλων όλα, κ μου λέει, είδες ;;;;; τελειο , θέλω να καταλήξω ότι τζάμπα κατηγορουμε όπλα κ φυσίγγια, συνήθως εμείς φταιμε
 
Last edited:
Gorilla overmax εσυ με προκαλεσες αχαχαχαχαχαχαχα
Ωραίο φυσίγγιο απο όσο το ειχα δει παλιά.
Ωραία, πρότεινέ μου όπλο και εμπορικό τότε ...
Πάνω από 90% συγκέντρωση σε #4 @36,5μ επαναλαμβανόμενα.
Δεν έχω κάποιο κατά νου .
Στο 80% 35μ με Ντέμι τσοκ παιζει η ν3 με το μαμά τριαστερο και bp f2 classic 34
 
Άστο βρε Γιάννη πλάκα κάνουμε ... μια χαρά είναι το όπλο ...

Αν μπορείς όμως να με βοηθήσεις θέλω #4 εμπορικό με διβασική και μόνιμα >90% συγκέντρωση με Full στα 36μ με γόμωση >=36γρ, για μη υψοφοβικά πρασίνια.
Αυτό είναι που μου λείπει ... και το μοναδικό που ψάχνω.
Ρίξε ενα condor η δοκίμασε ένα jk6 του Κενταύρου όταν το γέμιζε με jk6 έσκιζε τώρα έχει m92s
 
Δεν έχω κάποιο κατά νου .
Στο 80% 35μ με Ντέμι τσοκ παιζει η ν3 με το μαμά τριαστερο και bp f2 classic 34
Δεν ενδιαφέρομαι για 80% το πετυχαίνω και με την σωλήνα ... είπαμε σταθερά πάνω από 90% και μέχρι full σε #4 ... αυτός είναι ο στόχος.
Σε 36gr κατά προτίμηση αλλά αν ανεβούμε και λιγάκι δεν πειράζει ...
Όποιος γνωρίζει ας πει όπλο-τσοκ-φυσίγγι.
 
Τόλη περσι ένας λαγας έκλαιγε στην κυριολεξία, του εριξα μου λέει στα 20 μ κ του ε... α τα α... α, καθιστός ο λαγός τον κοιταγε, με φυσιγγι με την ρητίνη μέσα, του λέω κάνε μια επωμιση να σε δω, μου λέει αστο είμαι κέντρο
Αχαχαχαχα
 
Δεν ενδιαφέρομαι για 80% το πετυχαίνω και με την σωλήνα ... είπαμε σταθερά πάνω από 90% και μέχρι full σε #4 ... αυτός είναι ο στόχος.
Σε 36gr κατά προτίμηση αλλά αν ανεβούμε και λιγάκι δεν πειράζει ...
Όποιος γνωρίζει ας πει όπλο-τσοκ-φυσίγγι.
Αυτή τη συγκέντρωση μπορείς να την πετύχεις ευκολότερα με λιγότερα από 36γρ παρά με περισσότερα.
Όμως δεν νομίζω να υπάρχει εμπορικό που να δίνει τέτοια ποσοστά.
Λίγοι θα το υποστηρίξουν σκοπευτικα
 
Δεν ενδιαφέρομαι για 80% το πετυχαίνω και με την σωλήνα ... είπαμε σταθερά πάνω από 90% και μέχρι full σε #4 ... αυτός είναι ο στόχος.
Σε 36gr κατά προτίμηση αλλά αν ανεβούμε και λιγάκι δεν πειράζει ...
Όποιος γνωρίζει ας πει όπλο-τσοκ-φυσίγγι.
Το θέμα δεν είναι να το πουμε , δεν θα το πιστεψει κανεις, ακόμα κ φωτο δεν πιστευεται
 
Αυτό το θέαμα που είδα δεν μπορώ να το ξεχάσω, αλλου τα μάτια , αλλου το όπλο, αλλα νταλλων όλα, κ μου λέει, είδες ;;;;; τελειο , θέλω να καταλήξω ότι τζάμπα κατηγορουμε όπλα κ φυσίγγια, συνήθως εμείς φταιμε
Όπλα τζάμπα κατηγορούμε, φυσίγγια όχι τόσο, το ότι φταίμε εμείς τις περισσότερες φορές είναι βέβαιο.

Δεν είναι τυχαίο ότι οι Benelli δεν σκοτώνουν. Όλοι, ... τυφλοί, κουτσοί, στραβοί, ... Benelli έχουν.

Οι ριπές πάνε σύννεφο, με όλα τα όπλα σε μη έμπειρα χέρια ... αυτό είναι το μόνο σίγουρο.
 
Όπλα τζάμπα κατηγορούμε, φυσίγγια όχι τόσο, το ότι φταίμε εμείς τις περισσότερες φορές είναι βέβαιο.

Δεν είναι τυχαίο ότι οι Benelli δεν σκοτώνουν. Όλοι, ... τυφλοί, κουτσοί, στραβοί, ... Benelli έχουν.

Οι ριπές πάνε σύννεφο, με όλα τα όπλα σε μη έμπειρα χέρια ... αυτό είναι το μόνο σίγουρο.
Η συγκεκριμένη φάση με το φυσιγγι των 60 ε το κουτί αν θυμάμαι καλά την τιμή, έγινε με Sx3 fllanigan , μου είχε πει άχρηστο όπλο δεν σκοτώνει
 
Η συγκεκριμένη φάση με το φυσιγγι των 60 ε το κουτί αν θυμάμαι καλάτην τιμή, έγινε με Sx3 fllanigan , μου είχε πει άχρηστο όπλο δεν σκοτώνει
Εμ τι περίμενες να σου πει ; Είμαι μ@λάκας ;

Βρε σου λέω ο άλλος τουφέκισε ακίνητο γουρούνι στα 3μ, το γουρούνι έφυγε και αυτός έψαχνε τα βρει τα βόλια για να αποδείξει ότι το φυσίγγι έφταιγε ... ήταν πολυκαιρισμένο είπε ...
Η εγωπάθεια είναι ανίατη ασθένεια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top