Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πήρα.Δεν ήξερε ...άλλο τι λέει στο βίντεο...του είπα να του δώσω προκαταβολή και να μου κλείσει ένα όπλο και δυστυχώς δεν μπορούσε να μου εγγυηθεί ότι όντως αργά η γρήγορα θα το έχω στα χέρια μου.Μιλησα και με μεγάλα καταστήματα Αθήνας...το μόνο που μου είπαν είναι ότι περιμένουμε...Η diamanco μου είπε να τους ξαναενοχλησω Μάιο μήπως έχουν κάποια ενημέρωση για το θέμα...
Χαχχαχ άλλα έλεγε στο βίντεο όμως αχχα
Ότι να ναι κατάλαβα πάρε μια benelli sbe3 optifade και είσαι πένα
 
Τα μισά και παραπάνω πενελι σε εκείνη την τιμή παίζουν...
Φιλε για καραμπινα, προσωπικα δεν τα εδινα. Καλυτερα μια 155 με τα φυσιγγια της χρονιας και τα ρεστα βενζινη για κυνηγι. Βεβαια αν το βαλεις στοχο κανεις υπομονη και καποια στιγμη αγοραζεις αυτο που θες.
 
Ελα ντε! ειμαι υπερβολικος ωρες ωρες :)
Δεν έχει και χρυσή σκανδάλη γιατί βλέπω σε αγγελίες που το τονίζουν ορισμένοι το χρυσή σκανδάλη και ανεβαίνει η τιμή στα ύψη και ότι έχει δύο καννες είναι συλλεκτικό μην ξεχνιόμαστε
 
Last edited by a moderator:
Φιλε για καραμπινα, προσωπικα δεν τα εδινα. Καλυτερα μια 155 με τα φυσιγγια της χρονιας και τα ρεστα βενζινη για κυνηγι. Βεβαια αν το βαλεις στοχο κανεις υπομονη και καποια στιγμη αγοραζεις αυτο που θες.
Ο κάθε ένας συμβιβάζεται με την τσέπη του χχαχα
 
Δεν έχει και χρυσή σκανδάλη γιατί βλέπω σε αγγελίες που το τονίζουν ορισμένοι το χρυσή σκανδάλη και ανεβαίνει η τιμή στα ύψη και ότι έχει δύο καννες είναι συλλεκτικό μην ξεχνιόμαστε .my man.
topic.
Αυτο παλι που το πας? Ουτε χρυση σκανδαλη δεν εχει!:)
 
Ο κάθε ένας συμβιβάζεται με την τσέπη του χχαχα
Πιστεύεις ότι αξίζει τόσα λεφτά Τέλη προσφέρει τόσα πολλά και δεν μιλάω σε σχέση με κάποιο μοντέλο άλλης εταιρείας αλλά σε σχέση με μια Μ2 παραδείγματος χάριν ώστε να δικαιολογείται τόση μεγάλη διαφορά ανάμεσα σε αυτά τα δύο μοντέλα;
 
Last edited by a moderator:
Αν και είμαστε στο Remington team πιστεύεις ότι αξίζει τόσα λεφτά Τέλη προσφέρει τόσα πολλά και δεν μιλάω σε σχέση με κάποιο μοντέλο άλλης εταιρείας αλλά σε σχέση με μια Μ2 παραδείγματος χάριν ώστε να δικαιολογείται τόση μεγάλη διαφορά ανάμεσα σε αυτά τα δύο μοντέλα;
Μόνο ο πρώτος Μαύρος Αετός άξιζε τα λεφτά του και με το παραπάνω όταν πρωτοβγήκε.
Από εκεί και μετά το μάρκετινγκ το ξεφτίλισε.
 
Αν και είμαστε στο Remington team πιστεύεις ότι αξίζει τόσα λεφτά Τέλη προσφέρει τόσα πολλά και δεν μιλάω σε σχέση με κάποιο μοντέλο άλλης εταιρείας αλλά σε σχέση με μια Μ2 παραδείγματος χάριν ώστε να δικαιολογείται τόση μεγάλη διαφορά ανάμεσα σε αυτά τα δύο μοντέλα;
Ναι πιστεύω αξίζει θεωρώ ότι έχει καλύτερα συνθετικά μέρη καλύτερες βαφές εκεί κάνει την διαφορά νομίζω στην ποιότητα επειδή εγώ έχω την crio και ο κολλητός την μ2 φαίνεται η διαφορά στην ποιότητα ανώτερη η Κριό....
 
Ναι πιστεύω αξίζει θεωρώ ότι έχει καλύτερα συνθετικά μέρη καλύτερες βαφές εκεί κάνει την διαφορά νομίζω στην ποιότητα επειδή εγώ έχω την crio και ο κολλητός την μ2 φαίνεται η διαφορά στην ποιότητα ανώτερη η Κριό....
Δηλαδη για καλυτερη βαφη και πλαστικα, 970 ευρω παραπανω απο οσο κανει μια M2? Τα ατομα που απαρτιζουν τo τμημα Marketing της εταιριας αξιζουν το βαρος τους σε χρυσο.
 
Kυριοι συζητειται επανηλλημενως το κουνημα παπιας στη Μ2 αυτο ισχυει στο συνολο των οπλων η περιστασιακα σε καποια ισως κομματια ,αντιστοιχως στη Μ2 sp αυτο ισχυει κατα τον ιδιο τροπο κουναει η το οπλο αυτο εχει αλλη ποιοτητα κατασκευης;Βεβαια και αλλη τιμη εχει η Μ2sp.
 
Δεν αμφιβάλλω ότι είναι ανώτερη ποιοτικά απλά πιστεύω ότι είναι τεράστια η διαφορά
Εάν ήταν ξύλινες εκδόσεις το καταλαβαίνω το καλό ξύλο πληρώνεται ακριβά
Δεν είμαι σίγουρος όμως ότι το ανώτερο πλαστικό και η ανώτερη βαφή δικαιολογεί τέτοια διαφορά ενδεχόμενος να την δικαιολογεί δεν ξέρω
Αλλά όπως έγραψε και ο Παναγιώτης η τιμή της Μ2 έχει πιάσει πάτωμα σε σχέση με πριν γι'αυτό και μας φαίνεται χάος η διαφορά τιμής.
 
Last edited by a moderator:
Δεν αμφιβάλλω ότι είναι ανώτερη ποιοτικά απλά πιστεύω ότι είναι τεράστια η διαφορά
Εάν ήταν ξύλινες εκδόσεις το καταλαβαίνω το καλό ξύλο πληρώνεται ακριβά
Δεν είμαι σίγουρος όμως ότι το ανώτερο πλαστικό και η ανώτερη βαφή δικαιολογεί τέτοια διαφορά ενδεχόμενος να την δικαιολογεί δεν ξέρω
Αλλά όπως έγραψε και ο Παναγιώτης η τιμή της Μ2 έχει πιάσει πάτωμα σε σχέση με πριν γι'αυτό και μας φαίνεται χάος η διαφορά τιμής topic. Θα φάμε ξύλο στο τέλος και θα έχουν και δίκιο οι Remingtonακιδες
Μπα δεν νομίζω. Γουστάρουν να μας ακούνε να θάβουμε τις Benelli.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top