Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γραψτο λιανα ρε Δημήτρη..
Ημέρα(kicks) με τη νύχτα(gemini).
Πολυ πιο έντονο κέντρο το Κικς, πιο πολλα σκάγια σε πολυ μικρότερο κυκλο, θέλει ένα νουμερο τσοκ κάτω το Τζεμινι τουλάχιστον για να πλησιασει το κικς , φυσικά μικρότερη ανάκρουση κ αναπηδήση κανης το κικς, τσοκ άλλου επιπέδου φίλε Τάκη, η κορυφή στα τσοκ για μένα
 
Πολυ πιο έντονο κέντρο το Κικς, πιο πολλα σκάγια σε πολυ μικρότερο κυκλο, θέλει ένα νουμερο τσοκ κάτω το Τζεμινι τουλάχιστον για να πλησιασει το κικς , φυσικά μικρότερη ανάκρουση κ αναπηδήση κανης το κικς, τσοκ άλλου επιπέδου φίλε Τάκη, η κορυφή στα τσοκ για μένα
Το έχω και το ξέρω Δημήτρη μου...
Το κυριότερο,κάνει ωραία σκασιματα στα πουλιά....
 
Καλησπερα παιδια, διαθετω μια benelli m1 και τις εχω πιει κυριολεκτικα το αιμα, χιλιαδες φυσιγγια στο κηνυγι και στο σκοπευτηριο χωρις κανενα προβλημα με αψογη βλητικη συμπεριφορα... οποτε αποψη μου ειναι οτι αν χρειαζοταν να γινουν βελτιωσεις (κωνοι κ.λ.π.) θα τις εκανε η μαμα εταιρεια... (με αυλο 18.3).
 
Ακου τωρα αν δεν ειναιcrioplus τα τσοκ μη την παρεις διοτι εκτως της δυσκολιας ευρεσης αφτερ μαρκετ τσοκ εχει και προβλημα καταστροφης του σπειρωματος λογο του οτι ειναι τερμα επανω και δινανε κλειδι για τσοκ που μονο ζημια μπωρουσε να κανει
Φίλε Τόλη έχω το συγκεκριμένο όπλο από το 2004 δεν έχει το παραμικρό πρόβλημα στο σπείρωμα. Με το συγκεκριμένο κλειδί το οποίο μόνο αυτό χρησιμοποιώ δεν έχω αντιμετωπίσει το παραμικρό πρόβλημα. Τώρα σε άλλα όπλα που λες ότι είδες ότι είχανε πρόβλημα... και εγώ έχω δει σε crio Plus να έχει ξηλωθεί όλο το σπείρωμα. Αυτό τι σημαίνει. Άρα η κακή χρήση του ιδιοκτήτη δημιούργησε το πρόβλημα κάτι άλλο έχει συμβεί φυσιολογικά.
 
Φίλε Τόλη έχω το συγκεκριμένο όπλο από το 2004 δεν έχει το παραμικρό πρόβλημα στο σπείρωμα. Με το συγκεκριμένο κλειδί το οποίο μόνο αυτό χρησιμοποιώ δεν έχω αντιμετωπίσει το παραμικρό πρόβλημα. Τώρα σε άλλα όπλα που λες ότι είδες ότι είχανε πρόβλημα... και εγώ έχω δει σε crio Plus να έχει ξηλωθεί όλο το σπείρωμα. Αυτό τι σημαίνει. Άρα η κακή χρήση του ιδιοκτήτη δημιούργησε το πρόβλημα κάτι άλλο έχει συμβεί φυσιολογικά.
Ναι φιλε μου κακη χρηση η κακια στηγμη να γλυστρισει!!! ομως λεω να το προσεξει και καλυτερα να μη το παρει γτ δε θα βρισκει τσοκακια
 
Βλέπω που τονίζεις ότι δε θα βρίσκει τσοκακια, Μπρέιν, Τζέμινι, Μπράηλι υπάρχουν για κρύο σπορτ...
Την έχει ο συγκυνηγός μου με αφτερμαρκετ απ' αυτές τις τρεις εταιρείες, δεν είναι και τόσο δυσεύρετα
Όσο για το πάσο που είναι πάνω, με μια ελάχιστη τυπική συντήρηση και προσοχή στο λύσε δέσε δε θα έχει πρόβλημα. Κι αν το πρόβλημα είναι το τσοκοκλειδο παίρνει άλλο με κάνα 15€
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top