Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εμένα το 682 είναι σπειρωμα οπτιμα, δηλαδή έχει το σπειρωμα πάνω,έχοντας ρίξει παρα πολλα φυσίγγια δεν έχει εμφανισει το παραμικρο θέμα!
Ηλια το θεμα ειναι το κλειδι λεω για εκοινο το φτινιαρικο της benelli και φυσικα οχι σε ολους ειναι κατι που πρεπει να το προσεχεις σε τετια μοντελα
 
καλημερα σε ολους στην ομαδα.υπαρχη κανεις που να εχη τσοκ κικς,κριο πλας?να παμε ασπροπυργο,στους πινακες,να τα συγρινουμε με τζεμινη?γιατι ενδιαφερομαι να παρω κικς,και αν γινοταν η δοκιμη,θα βγαζαμε συμπερασμα.ευχαριστω εκ τον προτερον,το τηλεφωνο μου ειναι,6948041281.βελισσαριος.Υ.Σ.κερναω καφεδακι.
Φίλε μου στον πίνακα σύμφωνα με λεγόμενα πολλών δεν θα δεις διάφορες......
 
Kiks με τζεμινι ;;;;;; η μέρα με την νυχτα φίλε
Για την αποτύπωση στον πίνακα έτσι έχω διαβάσει......δεν έχω ρίξει εγώ ο ίδιος για να δω έχω ρίξει μόνο με το τζεμινι οπότε δεν μπορώ να εκφράσω δικιά μου γνώμη αλλά μόνο όσα έχω διαβάσει....
 
18.3 και κονο δεν μπορουν να μου αποκαλυψουν όταν έστειλα στην μαμά μπενελι είναι μυστικό λέει με πατέντα
Τολιο ανάμεσα σε 18,3 και 18,4 είναι! Στο μάτι σε σχέση με απλή κριό εγώ δεν είδα διαφορά στον κώνο, η μαμά μπενελι δεν απαντάει ουτε στα email πόσα εκατοστά έχει κώνο

Θα μπεις και εσύ στον ίσιο δρόμο;;;; .my man.
Με το καλο:cool:

Παιδιά δεν σκέφτομαι να παρω, απλώς είχα μια συζήτηση και μου είπαν για άυλο 18.5 και 3.5 εκ κωννος και ήθελα να το διασταυρωσω.
Από ότι φαίνεται δεν άλλαξαν τίποτα στην κάννη.
 
Φίλε μου στον πίνακα σύμφωνα με λεγόμενα πολλών δεν θα δεις διάφορες......
Τόλη το ένα είναι φρένου και το άλλο συμβατικό... Έχοντας στην κατοχή μου φρένου και κυνηγόντας μόνο με αυτό η διαφορά είναι εμφανέστατη τουλάχιστον πάνω στο κυνήγι που το έχω δοκιμάσει... Αποφεύγω τον πίνακα γιατί κατά καιρούς μου έχει δείξει ότι τσοκ που δεν έλεγαν τίποτα στο χαρτί στον κυνηγότοπο έβγαζαν δόντι!
 
Για αυτο λεω το αθλιο που το βαζουνε και στη ss ,τα οργια τοσα λεφτα και ενα κλειδι της προκοπης δε βαζουνε
View attachment 19277
Τι βλακεία κλειδί είναι αυτό.Η benelli έχει το πιο στιβαρό κλειδί με τις τέσσερις ακίδες και την άλλη μεριά να καθαρίζεις το σπείρωμα της κάννης .
 
Τόλη το ένα είναι φρένου και το άλλο συμβατικό... Έχοντας στην κατοχή μου φρένου και κυνηγόντας μόνο με αυτό η διαφορά είναι εμφανέστατη τουλάχιστον πάνω στο κυνήγι που το έχω δοκιμάσει... Αποφεύγω τον πίνακα γιατί κατά καιρούς μου έχει δείξει ότι τσοκ που δεν έλεγαν τίποτα στο χαρτί στον κυνηγότοπο έβγαζαν δόντι!
Αυτό ήθελα να πω ότι στον πίνακα μπορεί να μην δει τι πραγματικά κάνει αυτό το τσοκ πέρα από συγκεντρώσεις κατανομή δεν θα δει την πιο κοντή άτρακτο που κάνει με το φρενάρισμα....
 
καλημερα σε ολους στην ομαδα.υπαρχη κανεις που να εχη τσοκ κικς,κριο πλας?να παμε ασπροπυργο,στους πινακες,να τα συγρινουμε με τζεμινη?γιατι ενδιαφερομαι να παρω κικς,και αν γινοταν η δοκιμη,θα βγαζαμε συμπερασμα.ευχαριστω εκ τον προτερον,το τηλεφωνο μου ειναι,6948041281.βελισσαριος.Υ.Σ.κερναω καφεδακι.
Αν ήμασταν κοντά φίλε μου , μετά χαράς να το δοκιμάζαμε . Πάντως έχω και τα δυο τσοκ που αναφέρεις για την Benelli , και το κικς δεν έχει καμια σχέση με το τζεμινι . Το κικς είναι σφιχτό τσοκ , το τζεμινι είναι πιο ανοιχτό στις κατανομές του .
 
Παιδιά δεν σκέφτομαι να παρω, απλώς είχα μια συζήτηση και μου είπαν για άυλο 18.5 και 3.5 εκ κωννος και ήθελα να το διασταυρωσω.
Από ότι φαίνεται δεν άλλαξαν τίποτα στην κάννη.
Μπορεί να υπάρχουν όπλα με 2.5 περίπου

είχα διαβάσει σε αμερικανικά ριβιους ότι είναι μεγαλύτερος από το μέσο ορο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top