Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και πως εξηγείς τις σφιχτές τουφεκιές?σε αντίθεση με άλλες m2γθα το δεύτερο σκέλος της ερώτησης το σκέφτομαι σοβαρά αλλά όχι τώρα γιατί δε βγαίνουν τα κουκια και γιατί να μην τη πάρω αν αξίζει.δεν έχω συμβόλαιο με καμμιά εταιρεια
Φίλε Ευριπίδη νομίζω αυτό μόνο η κατοχή του όπλου μπορούν να στο απαντήσουν με βολές που έχουν κάνει στον πίνακα και μετρήσεις σε αυλό και κωνο
 
Και πως εξηγείς τις σφιχτές τουφεκιές?σε αντίθεση με άλλες m2γθα το δεύτερο σκέλος της ερώτησης το σκέφτομαι σοβαρά αλλά όχι τώρα γιατί δε βγαίνουν τα κουκια και γιατί να μην τη πάρω αν αξίζει.δεν έχω συμβόλαιο με καμμιά εταιρεια
Παμε για το evripidisSP2 ;
:)
 
Και πως εξηγείς τις σφιχτές τουφεκιές?σε αντίθεση με άλλες m2γθα το δεύτερο σκέλος της ερώτησης το σκέφτομαι σοβαρά αλλά όχι τώρα γιατί δε βγαίνουν τα κουκια και γιατί να μην τη πάρω αν αξίζει.δεν έχω συμβόλαιο με καμμιά εταιρεια
Μήπως έχει τα τρουλοκ ? Από την ss?
 
Μήτσο ξέρεις ποιο είναι το κολημα μου?δε γουστάρω να πειράζω τα όπλα μου για κανένα λόγο και σε τίποτα .η m2 πουβειχα βλητικα ήταν όχι απλά μαύρα χάλια αλλά κάτι χειρότερο απ' αυτό.γι αυτό θέλω όσο πιο πολύ να το ψάξω για την sp2.καιντο άλλο που με προβληματίζει είναι ότι δε βγαίνει με 71 πόντους κανη
 
Μήτσο ξέρεις ποιο είναι το κολημα μου?δε γουστάρω να πειράζω τα όπλα μου για κανένα λόγο και σε τίποτα .η m2 πουβειχα βλητικα ήταν όχι απλά μαύρα χάλια αλλά κάτι χειρότερο απ' αυτό.γι αυτό θέλω όσο πιο πολύ να το ψάξω για την sp2.καιντο άλλο που με προβληματίζει είναι ότι δε βγαίνει με 71 πόντους κανη
Σε θεωρω φίλο. Έχεις την τρέλα σου στα όπλα κ αυτό μου αρέσει. Γνώμη μου μην αλλάξεις ποτέ εταιρία. Μείνε στην μπέρετα. Το πιο σημαντικό από όλα είναι η ψυχολογία φίλε. Αυτή σκοτώνει στο κυνήγι κ αυτή παίρνει τα κυπελλα στο σκοπευτήριο
 
Μια παρατήρηση κύριοι... m2 sp (speed performance) όχι sp2.. αυτή είναι μπαρούτι για αλλά κόλπα .my man. .big smile.
Αλλη σκανδάλη σίγουρα αποθήκη ανοιγμένη θύρα εισαγωγής φυσιγγίων κάννη δεν νομίζωνα φοράει από 828 αλλά σίγουρα έχει διαφορα όπως και πολύ καλύτερα τσοκ..μεγάλο μοχλό κλείστρου μεγάλο αναστολεα μεσαίο σκοπευτικό για μονοβολα που αναδιπλώνει...στο ζύγισμα όμως έχει θέμα.......
 
Καλησπέρα στην ομάδα. Απουσίαζα αρκετό καιρό από το φόρουμ λόγω κάποιον προσωπικών προβλημάτων. Έλεγα να ξεκινήσω με τα περάσματα, αλλά εδώ συμβαίνουν σημεία και τέρατα,δεν μπορώ να τα αφήσω έτσι.
Αν είδα καλά ο Γιούρι θέλει benelli;;;; Τι γίνεται ρε;;; Ο Γιούρι benelli;;;; Έλειψα για λίγο και ήρθαν τα πάνω κάτω;;;
Βρε καλό μου παιδί,βρε Ευριπίδη μου,τι δουλειά έχεις εσύ με benelli; Ξέχασες ότι δεν σκοτώνουν;.Ξέχασες το benelli click; Ξέχασες ότι δεν είναι αξιόπιστες και ότι μόνο για πασαλια κάνουν;;; Ξέχασες ότι μόνο η Μπερέτα βγάζει όπλα;
Εσύ μπορεί να ξέχασες αλλά εγώ ποτέ και επανήλθα γιατί βλέπω ότι κανείς δε σου λέει τίποτα. Τι νόμιζες; Ότι δε θα έβλεπα τα χάλια σου; Πας να αλλαξοπιστισεις και δεν ξέρεις πως να το πεις; Τι αυλό έχει; Τι κώνο έχει και άλλα τέτοια παλαβά;
Να σου πω εγώ πως θα το κάνεις: Για αρχή θα γράψεις χίλιες φορές " Η benelli είναι η καλύτερη εταιρεία" μετά θα ζητήσεις ταπεινά συγνώμη απ'όλους τους κατόχους benelli για όσα τους έσουρνες τόσα χρόνια και μετά πας στο μαγαζί και αγοράζεις ένα σωστό όπλο,για πρώτη φορά στη ζωή σου να τονίσω.
Αυτά τα ολίγα προς το παρών...
Καλησπέρα φίλε μου Γιούρι.
 
Κώστα θα τον πάω στο Ουρμπίνο στην οδό Via della Stazione θα περπατήσει γονατιστός μέχρι την πόρτα της Benelli να ζητήσει ευλαβικά perdono. Θα διαλέξουμε ένα SBE3 και θα έρθουμε πίσω .sarcastic.
Μπα Νικόλα, αυτή έλεγε ότι ψιλοντουφεκάει, την m2 την sp ζαχαρώνει ο μπαγάσας. Αν πάρει benelli να μαζευτείτε όλοι όσοι είστε κάτω να τον μπουγελώνετε όπου τον βλέπετε....very funny.
 
Καταρχήν να πω οτι δεν είμαι στην κατηγορία των ψαγμένων συναδέλφων κυνηγών , αν και τους θαυμάζω αυτούς τους ανθρώπους , απο την ταπεινή μου προσωπική εμπειρία , και επειδή τυχαίνει να έχω στην κατοχή μου και τα δυο όπλα και την Μ2 αλα και την Μ2 SP μπορώ να πω , χωρίς να θέλω να επηρεάσω κανέναν φίλο , οτι η SP σαφώς και είναι τελείως διαφορετικό όπλο σε όλα του. Είναι ενα τουφέκι που θα σου κάνει το κέφι στο κυνήγι , και αν βγάλεις και την μεγάλη αποθήκη απο επάνω , το όπλο είναι για να το κυνηγάς όλη μέρα . Φιλικά πάντα ταπεινή μου εμπειρία.
 
Ναι Νίκο σε μαύρο χρώμα. Στα τσοκ ειναι η διαφορά
Δημήτρη, φιλαράκι φέτος πήγε στον αγριογαλλο με την performance ss αυτή έχει τα ασημενια, ψιλοασχετος με τα τσοκακια είχε πάνω το τεσσάρι? Τουμπανιασε δύο με μακρινές βολές (ρώτησα και άλλους που ήταν μαζί και μου είπαν ότι έλεγε αλήθεια) ακαριαία σκοτωματα με winchester xr no 5. Τον είδα μετά από μέρες, ρε μου λέει παρειγκειλε μου ένα κλειστό τσοκακι για τον τούρκο, πας καλά του λέω ακόμα ψάχνεσαι?
 
Μπα Νικόλα, αυτή έλεγε ότι ψιλοντουφεκάει, την m2 την sp ζαχαρώνει ο μπαγάσας. Αν πάρει benelli να μαζευτείτε όλοι όσοι είστε κάτω να τον μπουγελώνετε όπου τον βλέπετε....very funny.
Τώρα πάλι?ξέχασες ότι είχα μια m2 σκορποσκαγιαστρα .sarcastic.Κι έφυγε για τα μάτια μιας 391.ο έρωτας δε κρυβεται
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top