Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαχα δε με πολύ ενοχλεί, πραγματι σε κινούμενο στόχο συνηθως δεν το βλέπεις απλώς ήθελα να δω, αν γίνεται να βγει χωρις βία, μήπως και ήταν καλύτερα. Είναι να μην σου μπει η ιδέα στο μυαλό χαχα.
Μιχάλη φίλε μου ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ νατο "βλέπεις"!
ΠΡΕΠΕΙ να εστιάζεις όσο πιο έντονα μπορείς στον στόχο και δεν πρέπει να "βλέπεις" στόχαστρα κλπ.
εγώ είχα χάσει την ακή από όπλο μου και το κατάλαβα όταν μετά από 3ημερο κυνήγι πήγα να το καθαρίσω σχολαστικά
και συνέχισα να κυνηγώ χωρίς ακή μέχρι που μπόρεσα και πήγα σε ένα μαγαζί κι έβαλα άλλη
 
Μιχάλη φίλε μου ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ νατο "βλέπεις"!
ΠΡΕΠΕΙ να εστιάζεις όσο πιο έντονα μπορείς στον στόχο και δεν πρέπει να "βλέπεις" στόχαστρα κλπ.
εγώ είχα χάσει την ακή από όπλο μου και το κατάλαβα όταν μετά από 3ημερο κυνήγι πήγα να το καθαρίσω σχολαστικά
και συνέχισα να κυνηγώ χωρίς ακή μέχρι που μπόρεσα και πήγα σε ένα μαγαζί κι έβαλα άλλη
Συμφωνώ! Δεν είπα το αντίθετο.
 
https://www.kynigesia.gr/opla-vliti...s-oplon/benelli-magnifico-set-of-five-vinteo/

Ποσοοοοο;;;;... Γιαννο πιασε τα ντεπον
Ωραία είναι ... αλλά δεν τα εκσφενδονίζεις με ευκολία αν πάθουν καμιά εμπλοκή, εκεί κολλάω.

ps
Έρχεται και νέο βίντεο από το εργοστάσιο παραγωγής της Benelli. To kynigesia.gr ταξίδεψε στην Ιταλία παρέα… με την ΚΥΡΓΙΑΣ ΑΕΒΕ (επίσημος αντιπρόσωπος της Ιταλικής φίρμας στην χώρα μας) και σύντομα θα σας μεταφέρουμε εικόνες από την αποστολή μας στο Urbino Ιταλίας.

Αι ρε εκεί στο urbino δεν φτιάχνεται τίποτα ... μας δουλεύουν. Logistics center είναι ...
Τα έχουν δώσει όλα εργολαβία .very funny.
 
https://www.kynigesia.gr/opla-vliti...s-oplon/benelli-magnifico-set-of-five-vinteo/

Ποσοοοοο;;;;... Γιαννο πιασε τα ντεπον
Πιστεύω ότι αν καποιος αγοράσει αυτό το σετ σε 20 χρόνια θα μπορεί να το πουλήσει σε αστρονομικό ποσό εάν και εφόσον τα κρατήσει προσεγμένα και άψογα συντηρημενα.

Και το 1μυριο είναι αστρονομικό ποσό αλλά σε 20 χρόνια θα κοστίζει εκατομμύρια.
 
Πιστεύω ότι αν καποιος αγοράσει αυτό το σετ σε 20 χρόνια θα μπορεί να το πουλήσει σε αστρονομικό ποσό εάν και εφόσον τα κρατήσει προσεγμένα και άψογα συντηρημενα.

Και το 1μυριο είναι αστρονομικό ποσό αλλά σε 20 χρόνια θα κοστίζει εκατομμύρια.
Ποιος θα έχει τα μύρια να στο αγοράσει❓
 
Καλά πρόσεξε μη φας θα φάμε γλάρο ο μόνος τρόπος να αποκτήσει πολαπλασια αξία είναι να βρεθεί κάποιος να το πληρώσει και αυτό εφόσον κλείσει η benelli σαν εταιρία για να περάσει κατευθείαν στη λογική της συλεκτικοτητος και το λέω αυτό γιατί .Έφτιαξε αυτές τις λίγες πεντάδες σαν κάτι το διαφορετικό και ανώτερο εντάξει πιστεύεται ότι αν πάω εγώ σε 3 χρόνια μετά και πω θέλω μια ίδια 5αδα και τη πληρώνω 1.5 εκατομμύρια δε θα μου την φτιάξει ? Θα τη φτιάξει και θα κάνει και 4 αεροτουτμπες άρα που είναι η συλλεκτική μοναδικότητα? Γι'αυτό γράφω ότι η αξία θα πολλαπλασιαστεί ίσως αν κλείσει η εταιρία μόνο.
 
Ποιος θα έχει τα μύρια να στο αγοράσει❓
Όπως θα έχεις δει πωλούνται αυτοκίνητα μηχανές όπλα και γενικώς παντός είδους αντικείμενα τεράστιας αξίας.

Κάποιοι έχουν τρελά εκατομμύρια και θέλουν να τα ξοδέψουν.

Δεν είπα ότι θα τα πάρουμε εμείς.

Κάποιος συλλέκτης όπλων με τρελό χρήμα αν του μπει στο μυαλό να πάρει το σετ θα το πάρει.

Ιδίως αν το σετ του ενός μυριου ανήκει σε καποιον διασημο.
Διότι κάποιος τέτοιος θα το πάρει.

Φέρει πειν το αγοράζει ο τζονυ ντεπ.

Κάπως έτσι πωλούνται και τα σπίτια τους για τρέλα εκατομμύρια.

Αυτό πιστεύω εγώ.
Μπορεί και να κάνω λάθος.

Συνήθως οι άνθρωποι που ξοδεύουν τέτοια ποσά επενδύουν.

Ας πούμε ότι ο Νιάρχος πουλάει το δικανο του θα πιασει άλλη τιμή απ το να το πουλουσε καποιος αλλος.

Η πωλείται μετά θάνατο η καραμπινα του Μάικλ Τζάκσον.

Για σκέψου το.

Δεν είναι μόνο η αξία του αντικειμένου αλλά είναι και η αξία εκείνου που το είχε.
 
Όπως θα έχεις δει πωλούνται αυτοκίνητα μηχανές όπλα και γενικώς παντός είδους αντικείμενα τεράστιας αξίας.

Κάποιοι έχουν τρελά εκατομμύρια και θέλουν να τα ξοδέψουν.

Δεν είπα ότι θα τα πάρουμε εμείς.

Κάποιος συλλέκτης όπλων με τρελό χρήμα αν του μπει στο μυαλό να πάρει το σετ θα το πάρει.

Ιδίως αν το σετ του ενός μυριου ανήκει σε καποιον διασημο.
Διότι κάποιος τέτοιος θα το πάρει.

Φέρει πειν το αγοράζει ο τζονυ ντεπ.

Κάπως έτσι πωλούνται και τα σπίτια τους για τρέλα εκατομμύρια.

Αυτό πιστεύω εγώ.
Μπορεί και να κάνω λάθος.

Συνήθως οι άνθρωποι που ξοδεύουν τέτοια ποσά επενδύουν.

Ας πούμε ότι ο Νιάρχος πουλάει το δικανο του θα πιασει άλλη τιμή απ το να το πουλουσε καποιος αλλος.

Η πωλείται μετά θάνατο η καραμπινα του Μάικλ Τζάκσον.

Για σκέψου το.

Δεν είναι μόνο η αξία του αντικειμένου αλλά είναι και η αξία εκείνου που το είχε.
Τώρα μιλάς οοοοοορθα‼️ο ενδεχόμενος αγοραστής, αγοράζει ουσιαστικά το ΟΝΟΜΑ του άλλου Παπαρίδη φραγκατου‼️
Έτσι ναι συμβαίνει κ συνέβαινε ‼️
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top