Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Σημερινό σύντομο περπατητό με μικρό Τζέρυ και δούλεψα την Rafaelllo Special 60 cm κάννη...
¨Οντως δε σκοτώνει...
καπνίζει τις τσίχλες.... Πολύ θετικές εντυπώσεις από την Benella η οποία είναι εργαλείο.... έκανα και ένα ωραίο ντουμπλέ...
 
εταιρία με μόνο θετικά στην ιστορία της
όπλα που τα επωμίζει και τα χειρίζεται ακόμη και ένα παιδί
μηχανισμός αδρανείας τέλειος και αξεπέραστος
άψογο φινίρισμα ξύλινων και μεταλλικών μερών(το κλείστρο benelli απλά δεν υπάρχει)
μηδενικές εμπλοκές
κυκλοφορεί ότι δεν βαράει στις παγωνιές υγρασίες διαλέγει φυσίγγια κ.λ.π.
τρίχες
έχω φάει φόλες από λάθος φυσίγγια(παραπάνω γρ)με benelli browning beretta breda franchi
όλα αυτά πριν 12-15 χρόνια που έλεγα σαν χαζός ότι κάτω από 34 γρ στην τσίχλα δεν βάζω .hit.
καλό φυσίγγι και το benelli μαμάει
προσωπικές γνώμες πάντα
 
Κι όμως κι όμως !!!!! Δυστυχώς αυτή η μεγάλη εταιρία στα μοντέλα που έβγαλε μετά την Μ1 κάτι τους συμβαίνει και δεν λειτουργούν όπως τα προγενέστερα Ειδικά Μ2 και Vinci έχουν παρουσιάσει κάποια προβλήματα με το κρύο αλλά και σε νορμάλ συνθήκες. Τα γραφώμενα αυτά βέβαια αποτελούν προσωπικές διαπιστώσεις οι οποίες βέβαια είναι επαναλαμβανόμενες στον χρόνο οπότε δεν μπορούν να χαρακτηριστούν συμπτώσεις.-
 
και εγω στην ομαδα με μια raffaello crio απο το 2003 70 ποντους και πριν ενα μηνα πηρα την μ2 σε παραλαγη βαλτου με πλαστικα και με comfort οντως παιδια δεν σκοτωνουν αλλα βγαζουν πουπουλο στο πουλι
 
Κι όμως κι όμως !!!!! Δυστυχώς αυτή η μεγάλη εταιρία στα μοντέλα που έβγαλε μετά την Μ1 κάτι τους συμβαίνει και δεν λειτουργούν όπως τα προγενέστερα Ειδικά Μ2 και Vinci έχουν παρουσιάσει κάποια προβλήματα με το κρύο αλλά και σε νορμάλ συνθήκες. Τα γραφώμενα αυτά βέβαια αποτελούν προσωπικές διαπιστώσεις οι οποίες βέβαια είναι επαναλαμβανόμενες στον χρόνο οπότε δεν μπορούν να χαρακτηριστούν συμπτώσεις.-
ενα ειναι σιγουρο γλιτωνεις της εμπλοκες μια ρεμινκτον 1187 που την εχω ακομα με εχει πουλησει σε εμπλοκες
 
Μεσα κ εγω στο Club με μια Μ2 η οποια δεν με εχει απογοητευσει πουθενα ακομα μετα απο 7 χρονια συμβιωσης... Αν θα επρεπε να ξαναπαρω καραμπινα, μαλλον παλι την ιδια θα επαιρνα...
 
Μεσα κ εγω στο Club με μια Μ2 η οποια δεν με εχει απογοητευσει πουθενα ακομα μετα απο 7 χρονια συμβιωσης... Αν θα επρεπε να ξαναπαρω καραμπινα, μαλλον παλι την ιδια θα επαιρνα...

Είσαι και admin και δεν μπορώ να σε Banάρω .buy..very funny.
 
Κι όμως κι όμως !!!!! Δυστυχώς αυτή η μεγάλη εταιρία στα μοντέλα που έβγαλε μετά την Μ1 κάτι τους συμβαίνει και δεν λειτουργούν όπως τα προγενέστερα Ειδικά Μ2 και Vinci έχουν παρουσιάσει κάποια προβλήματα με το κρύο αλλά και σε νορμάλ συνθήκες. Τα γραφώμενα αυτά βέβαια αποτελούν προσωπικές διαπιστώσεις οι οποίες βέβαια είναι επαναλαμβανόμενες στον χρόνο οπότε δεν μπορούν να χαρακτηριστούν συμπτώσεις.-
+1
 
Μια ακόμα μαύρη Vinci στη παρέα......
Εργαλείο, με ποιότητα στη τουφεκιά και στην αποσβεση ταλαντώσεων....
Όταν απορροφά κραδασμούς χορεύει Βιενέζικο βαλς και όταν εκπυρσοκροτεί, θυμίζει 20άρη σε ερωτικές περιπτύξεις με πεινασμένη 40άρα !!! :D
 
Μια ακόμα μαύρη Vinci στη παρέα......
Εργαλείο, με ποιότητα στη τουφεκιά και στην αποσβεση ταλαντώσεων....
Όταν απορροφά κραδασμούς χορεύει Βιενέζικο βαλς και όταν εκπυρσοκροτεί, θυμίζει 20άρη σε ερωτικές περιπτύξεις με πεινασμένη 40άρα !!! :D

Ο Κωσταλας εισαι???.shake hands.
Σλογκαν περεπει να την κανει η benelli την ατακα αυτη....cool.
Υ.γ Τι μου θυμισες τωρα.....banana.
 
Μιλάμε για φοβερή ατάκα ρε Μπίλ....

είναι όντως φανταστικό όπλο η Vinci ...
Σιγουρα θα αγοράσω μια Benelli και πάλι... αυτό το κλείστρο το γουστάρω πολύ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top