Benelli στο χαρτί όχι θεωρίες

...και δεν τα τρώω παστέλια...να μου μείνει και η γλύκα!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Το έχεις πιάσει το νόημα βλέπω ... Εύγε.
Όπλο αλλάζουμε μόνο όταν καταστραφεί το προηγούμενο ή γιατί έτσι γουστάρουμε.

Φοβού αυτόν που κυνηγά με ένα όπλο ... έτσι δεν λένε ;;;
 
Ωραία!!! Δεν θα χρειάζεται να ρίχνει κ διασπορας.sarcastic.
Εγώ δεν έχω δεί κανέναν ιδιογομωτή με σκορποσκαγιοbenelli πάντως ...
Συμπέρασμα.
Βλητική υπεροχή
Μασάει όλα τα φυσίγγια

Κάτι Remington, Browning και λοιπά όπλα απαράμιλλων βλητικών επιδόσεων τα βλέπω να σκουριάζουν στο car και στις θήκες τους .very funny.

Μάλλον θα είναι γιατί οι ιδιοκτήτες τους δεν μπορούν να αξιοποιήσουν στο έπακρο τις τεράστιες βλητικές τους δυνατότητες.
.sarcastic.
 
Last edited:
Εγώ δεν έχω δεί κανέναν ιδιογομωτή με σκορποσκαγιοbenelli πάντως ...
Συμπέρασμα.
Βλητική υπεροχή
Μασάει όλα τα φυσίγγια

Κάτι Remington, Browning και λοιπά όπλα απαράμιλλων βλητικών επιδόσεων τα βλέπω να σκουριάζουν στο car και στις θήκες τους .very funny.

Μάλλον θα είναι γιατί οι ιδιοκτήτες τους δεν μπορούν να αξιοποιήσουν τις τεράστιες βλητικές τους δυνατότητές.
.sarcastic.
Τώρα χωρίς πλάκα(.sarcastic.), λογικά για να έχουν τέτοια πέραση...κατι θα έχουν...δεν μπορεί...όλοι που τις παίρνουν Όρτσα είναι...τι σοι έχει πια αυτός ο Γύλος ....πανελλαδικό?;).sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
...μέσα είμαι!.love. αλλά απ τ΄ άλλο δεν θα πάρω!...και δεν τα τρώω παστέλια...να μου μείνει και η γλύκα!.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Πρόσεξε Γιαννη μην μάθω ότι χρήστης δυο πλαγιοκαννων πηγε κ τα εμπλεξε με καραμπινα γιατί σου κόβω την καλημερα..... .yelling.
 
Πρόσεξε Γιαννη μην μάθω ότι χρήστης δυο πλαγιοκαννων πηγε κ τα εμπλεξε με καραμπινα γιατί σου κόβω την καλημερα..... .yelling.
Για την Auto5 cal16 τον έκοβα εγώ αλλά ευτυχώς ο καπετάνιος ανέκρουσε πρύμνα.
.pray to God.
Μείνε όπως είσαι captain.
Αλλιώς ξεκίνα λογαριασμό στο car και εσύ.
 
Back
Top