Baikal Team

Ναι Αλέξανδρε. Βάση και κανη τριφτηκαν ελαφριά αφού και πριν 2 χρόνια την είχα βάψει πάλι χακί...όποτε ήθελε λίγο τρίψιμο να αγριεψει λίγο το παλιό χρώμα και να φύγει το βερνίκι.
Την ειχες βαψει με την ιδια διαδικασια?
 
Την ειχες βαψει με την ιδια διαδικασια?
Ναι. Είχε 2 γραντζουνιες κι αυτές έγιναν μέσα στη πλαστική θήκη που την έβαζα λυμενη... Να σημειώσω ότι καθαρίζεται κάθε Κυριακή και δεν την προσέχω και πολύ στο κυνήγι...και κάτω θα την αφήσω και από πυκνά περναω και σε δέντρα και περιφράξεις την ακουμπαω.
 
Ναι. Είχε 2 γραντζουνιες κι αυτές έγιναν μέσα στη πλαστική θήκη που την έβαζα λυμενη... Να σημειώσω ότι καθαρίζεται κάθε Κυριακή και δεν την προσέχω και πολύ στο κυνήγι...και κάτω θα την αφήσω και από πυκνά περναω και σε δέντρα και περιφράξεις την ακουμπαω.
Αθανατες μπαικαλες
 
Αφού κάθομαι που κάθομαι είπα να της αλλάξω χρώμα...View attachment 24721
View attachment 24722
Πως σας φαίνεται;
Για να λεω την αλήθεια απέχει αρκετά από τα γουστα μου φίλε Στράτο...
Έχεις κάνει όμως πολυ καλη δουλειά χωρίς κανένα ψεγάδι...!
 
Για να λεω την αλήθεια απέχει αρκετά από τα γουστα μου φίλε Στράτο...
Έχεις κάνει όμως πολυ καλη δουλειά χωρίς κανένα ψεγάδι...!
Χάνει από τη φωτογραφία Τάσο.... Από κοντά είναι τελείως διαφορετικό το χρώμα...
 
Ναι. Είχε 2 γραντζουνιες κι αυτές έγιναν μέσα στη πλαστική θήκη που την έβαζα λυμενη... Να σημειώσω ότι καθαρίζεται κάθε Κυριακή και δεν την προσέχω και πολύ στο κυνήγι...και κάτω θα την αφήσω και από πυκνά περναω και σε δέντρα και περιφράξεις την ακουμπαω.
Ανθεκτικη βαφη δλδ?
 
https://www.pacoartcenter.gr/el/molotow-flame-blue-spray-cans.html
https://www.kasonline.gr/el/118-χρωματα
Σπρέι έχω χρησιμοποιήσει και από τα 2 σάιτ.
Αυτά της fosco είχα βάψει την πρώτη φορά και τα flame τα χρησιμοποίησα τη δεύτερη.
Σε ευχαριστω Στρατο....οποτε ξυνουμε ασταρι, σπρει χρωμα καιμετα βερνικι?
 
Γνώμη για baikal mp 155 για γενικό κυνήγι; ποιο πολύ όμως τσίχλα
Αν σου καθετε καλα μη κωλονεις ειναι τανκς και αν και εχω beretta benelli δε πρωκειτε να ξαναδωσω πανω απο 500€ για οπλο το πολυ πολυ παρε και κανα τσοκ
 
Αν σου καθετε καλα μη κωλονεις ειναι τανκς και αν και εχω beretta benelli δε πρωκειτε να ξαναδωσω πανω απο 500€ για οπλο το πολυ πολυ παρε και κανα τσοκ
Τόλη έχω ακούσει πολύ καλά λόγια γενικά για την baikal αλλά και για άλλα οικονομικά ντουφεκια των 500 ευρώ.
 
Back
Top