Baikal Team

153 με -15C και δεν καταλαβαινει τιποτα,ουτε η 155...Απλα η δευτερη 1)θελει το κλειδι
για ρυθμιση γραμμαριων και 2)επειδη δεχεται 4ο φυσιγγι στην γλωσσα πολλοι της
βγαζουν τα ματια με αποτελεσμα να κανει εμπλοκες.
Έτσι έκανα και εγώ και έσπασε ο κόκορας της σκανδάλης φίλε μου..πάλι καλά είχα εγγύηση!!!
 
Αφήστε το παιδιά έχουμε μπλέξει άσχημα το χειρότερο είναι όταν πεφτεις σε φουρτουνα αντί να έχεις καλο κααπετανιο να βάζεις στο τιμόνι λαδα και μαλακα κιόλας αυτό έχουμε πάθει τώρα σ'αυτήν τη χώρα .Απλά
 
Κι εγώ έχω την 155. Πάει για 3η σεζόν. Την έστρωσα σύμφωνα με το manual και ολα καλά. Έχω ρίξει και σκοπευτήριο και στο κυνήγι χωρίς θέμα. Από 28γρ.
Την έχω κάνει και μια cerakote στη βάση που υστερουσε. Γενικά είναι ενα στιβαρό όπλο στα 3150gr, η pvc έκδοση.
 
Υπάρχουν κάποιες καραμπινες που το παίρνανε με κόλπο οι περισσότερες δεν το δέχονται οι παλιες μπερετες το έπαιρναν ολες στη γλώσσα .
Είχε πέσει στα χέρια μου ένα τέτοιο κόλπο κάποτε εάν εννοούμε το ίδιο.
 
Αν υπάρχει μια ρεμι σε κάθε σπίτι φαντάσου ποσά Ρωσικά θα υπάρχουν.
Κώστα εσυ δεν ξέρεις γιατί δεν έχεις baikal.. Μακριά φίλε μου μακριά.....
Έχει δίκιο ο Ηλίας... Εγώ βασανιζομαι τόσα χρόνια να λυνω κ να σφίγγω τον σφιχτηρα μετά από κάθε τουφέκια...
Μην κοιτάς που δεν το λέω... Αυτό είναι κοινό μυστικό εξαλλου..
Τι να κάτσω να πω?? Εχω περασει τα πάθη του χριστου με αυτό το όπλο.. Από το 2000 στα χέρια μου..
Αλλά λυπάμαι να το πεταξω...


IMG_20210115_153044.jpg
 
Κώστα εσυ δεν ξέρεις γιατί δεν έχεις baikal.. Μακριά φίλε μου μακριά.....
Έχει δίκιο ο Ηλίας... Εγώ βασανιζομαι τόσα χρόνια να λυνω κ να σφίγγω τον σφιχτηρα μετά από κάθε τουφέκια...
Μην κοιτάς που δεν το λέω... Αυτό είναι κοινό μυστικό εξαλλου..
Τι να κάτσω να πω?? Εχω περασει τα πάθη του χριστου με αυτό το όπλο.. Από το 2000 στα χέρια μου..
Αλλά λυπάμαι να το πεταξω...


View attachment 21593
Έχω κυνηγήσει με Baikal .yel.
 
Κώστα εσυ δεν ξέρεις γιατί δεν έχεις baikal.. Μακριά φίλε μου μακριά.....
Έχει δίκιο ο Ηλίας... Εγώ βασανιζομαι τόσα χρόνια να λυνω κ να σφίγγω τον σφιχτηρα μετά από κάθε τουφέκια...
Μην κοιτάς που δεν το λέω... Αυτό είναι κοινό μυστικό εξαλλου..
Τι να κάτσω να πω?? Εχω περασει τα πάθη του χριστου με αυτό το όπλο.. Από το 2000 στα χέρια μου..
Αλλά λυπάμαι να το πεταξω...


View attachment 21593
Άμα ρίχνεις βαριές γομωσεις βάζε διπλό σφιχτηρα .
 
Ηλία ειμαστε εκτός θέματος πήγαινε στο πλάγιο και εξήγησε μας τα υπέρ και τα κατά των ρωσικών χωρίς ειρωνείες
Τι να σου εξηγήσει ρε φίλε?? Ξέρει??
Μόνο ηρωνεια καργα εδώ μέσα...
Έχει αλλάξει 30 όπλα κ ακομα ψάχνετε..
Αντε μπράβο γιατί μαζευτηκαν τα άγρια να διώξουν τα ημέρα εδώ μέσα.....
 
Back
Top