Baikal Team

Αν δεν ξέρει τι όπλα έχεις, το κόλπο είναι γνωστό.
Το είχα στον οπλουργό πολύ καιρό και περίμενε ανταλλακτικά. Τελικά μου το' φτιαξε. Χαλάλι τα 80 ευρώ που έδωσα.
Απλά ξεχνάς ότι πολλαπλασίασες το ποσό Χ10. Job well done, end of story. ;)
Θυμίζω το γνωστό: "τρέμω την ώρα που θα κλείσω τα μάτια μου γιατί η γυναίκα μου θα πουλήσει τα όπλα μου στην τιμή που της είπα ότι τα αγόρασα" 🤪
 
Καλημέρα παικτες.σημερα έχει δοκιμουλες με το παλιό καλό ορθόδοξο μπαικαλακι made in ussr με 18,2 αυλούς δώρο από έναν φίλο που δυστυχώς εντελώς αναπάντεχα πέρυσι έφυγε αλλά τεσπα ας μείνουμε στις δοκιμές.οι μόνες επεμβάσεις που έχουν γίνει στ όπλο είναι στο κοντάκι και μια εργασία στις σκανδάλες γιατί πραγματικά δεν πατιοταν με τίποτα.παμε να δούμε τα φυσίγγια πρώτα τα οποία τα χρησ σε τσίχλες τρυγόνια και περιστέρια και μετά και τις δοκιμές.τασο εσένα περιμένω να ξέρεις.το λαμπρό σειρά 2 είναι 7,5 νούμερο και το rio 8.ξεχασα ν αναφέρω ότι το τσοκαρισμα των κανων είναι σταθερό 3-1
IMG_20230429_074840.jpg
 
Last edited:
Σε μένα μιλας? Αν το λες σε εμενα έχω κάτσει δίπλα σε βαικαλ και με το δικανο και με την 391 και το βαικαλ με το φουλ δεν μπορούσε να τις κατεβάσει από εκεί που τις κατέβαζα με ανοιχτά τσοκ και το παραδέχτηκαν και αυτοί που κρατούσαν τα βαικαλ δεν τα κατηγορώ αλλά εντάξει μην γινόμαστε και υπερβολες
Και έτσι έβγαλες το συμπέρασμα ότι τα μπαικαλ δεν έχουν κανες…. !!!!!!!
 
Αναμενόμενες κατανομές. Δεν βλέπω κάτι το περίεργο μέχρι τα 35 μέτρα από κανένα φυσίγγι. Όμως συγκρίνοντας τις τουφεκιές στα 40 μέτρα νομίζω ότι μόνο το Rio θα κράταγα. Νομίζω ότι με αυτή την κατανομή σε 7,5-8 νούμερο κάνει για όλα τα θηράματα που ανεφερες με ωραία κατανομή που δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τα πιο βαριά φυσίγγια έχοντας και μικρότερη ανάκρουση καθώς και χαμηλότερες πιέσεις με καλές ταχύτητες.
 
Back
Top