Baikal Team

Ήρθε στα χέρια μου παλιός Ρώσος made in ussr σαν δώρο από καλό φίλο τον οποίο θέλω να ευχαριστήσω.πηγε Αθήνα στα χέρια πάλι φίλων φτιάχτηκαν τα ξύλα έγινε κοντάκι βάφτηκαν οι κάνες και τώρα μενει να γίνει η εργασία στις σκανδαλες για ελάφρυνση ώστε να γυρίσει πίσω να δοκιμαστεί.θελω να τους ευχαριστήσω όλους για τη δουλειά που έχει γίνει.δυστυχως δεν έχω φωτο για να δείτε πως ήταν πρινView attachment 29924View attachment 29925
Καλοτούφεκο ! Ανεκτίμητο το ρυθμιζόμενο χτένι . Δεν θα χρειαστεί να κάνεις επεμβάσεις και θα σου κάτσει εύκολα. Να' σαι γερός να το χαρείς Ευρι..shake hands.
 
Ήρθε στα χέρια μου παλιός Ρώσος made in ussr σαν δώρο από καλό φίλο τον οποίο θέλω να ευχαριστήσω.πηγε Αθήνα στα χέρια πάλι φίλων φτιάχτηκαν τα ξύλα έγινε κοντάκι βάφτηκαν οι κάνες και τώρα μενει να γίνει η εργασία στις σκανδαλες για ελάφρυνση ώστε να γυρίσει πίσω να δοκιμαστεί.θελω να τους ευχαριστήσω όλους για τη δουλειά που έχει γίνει.δυστυχως δεν έχω φωτο για να δείτε πως ήταν πρινView attachment 29924View attachment 29925
Καλορίζικο Ευριπίδη και μπράβο στους μάστορες. Δεν ξέρω πως ήταν πριν αλλά το αποτέλεσμα φαίνεται πανέμορφο.
 
Καλορίζικο Ευριπίδη και μπράβο στους μάστορες. Δεν ξέρω πως ήταν πριν αλλά το αποτέλεσμα φαίνεται πανέμορφο.

View attachment 30065Μόλις παρέλαβα...Αλλά διαφορετικά χρώματα.... τι να τον πεις τώρα αυτόν τον άνθρωπο.... θα σοβαρευτούμε ποτέ;;
Εγινε για να τα γνωριζεις πιο ευκολα ;)
 
κυργια.... το κακό είναι ότι δεν υπάρχει πουθενά νικελ να τα κάνω σετ....
Μαλλον γιαυτο στα εστειλαν διαφορετικα
Καποιο απο τα δυονηταν ελλειψη σε χρωμα
Θα ειπαν δεν βαριεσε....... να τα στειλουμε και αν θελει ιδιο χρωμα θα τα στειλει πισω
 
View attachment 30065Μόλις παρέλαβα...Αλλά διαφορετικά χρώματα.... τι να τον πεις τώρα αυτόν τον άνθρωπο.... θα σοβαρευτούμε ποτέ;;
Καλορίζικα και καλοτουφεκα, εκτός απ' το αισθητικό κομμάτι δεν έχουν απολύτως καμία διαφορά. Το λέω για να μην ξενερώνεις με το προϊόν ως προϊόν τσάμπα. Με τον πωλητή να ξενερώσεις εφόσον παρήγγειλες ξεκάθαρα ένα απ' τα δύο ""χρώματα"" και αυτός έστειλε ένα κι ένα.
Για την ακρίβεια τα ασημί είναι χρώμιο παλιά σειρά της Τζεμινι.
Τα μαύρα είναι νέα σειρά που αντικατέστησε την παλιά ασημί. Μαύρο χρώμιο, το ονομάζει DLC την κατεργασία αυτή, Diamond Like Carbon.
Γεωμετρία και κατασκευή ακριβώς ίδια, άλλο φινίρισμα εξωτερικά απλά.
Αισθητικά εμένα πιο πολύ το μαύρο μου αρέσει.
 
Καλορίζικα και καλοτουφεκα, εκτός απ' το αισθητικό κομμάτι δεν έχουν απολύτως καμία διαφορά. Το λέω για να μην ξενερώνεις με το προϊόν ως προϊόν τσάμπα. Με τον πωλητή να ξενερώσεις εφόσον παρήγγειλες ξεκάθαρα ένα απ' τα δύο ""χρώματα"" και αυτός έστειλε ένα κι ένα.
Για την ακρίβεια τα ασημί είναι χρώμιο παλιά σειρά της Τζεμινι.
Τα μαύρα είναι νέα σειρά που αντικατέστησε την παλιά ασημί. Μαύρο χρώμιο, το ονομάζει DLC την κατεργασία αυτή, Diamond Like Carbon.
Γεωμετρία και κατασκευή ακριβώς ίδια, άλλο φινίρισμα εξωτερικά απλά.
Αισθητικά εμένα πιο πολύ το μαύρο μου αρέσει.
εννοείται πως το θέμα μ είναι με τον πωλητή γιατί αρχικά δεν το ανέφερε στην σελίδα, ούτε τηλέφωνο πήρε...Στο τηλέφωνο μίλησα με υπάλληλο μάλλον που αν είχε στυλάκι ή έλεγε βλακείες θα τα έστελνα πίσω αλλά από τον τόνο της φωνής κατάλαβα πολλά...Σαν απόδοση φυσικά δεν το σκέφτομαι... το αισθητικό είναι ένα θεματάκι αλλά τςπ
 
View attachment 30065Μόλις παρέλαβα...Αλλά διαφορετικά χρώματα.... τι να τον πεις τώρα αυτόν τον άνθρωπο.... θα σοβαρευτούμε ποτέ;;
Νομίζω τα ενδιάμεσα νουμερα. ( LM I'M LC) βγαίνουν σε μαυρο. Τα κανονικά 1 2 3 4 5 βγαίνουν σε άσημη. Πήρα και εγω το LM K και ήρθε μαυρο. Προσωπικά μου αρέσει περισοτερο από το 3 άστρα που έχω σε νικελ
 
View attachment 30065Μόλις παρέλαβα...Αλλά διαφορετικά χρώματα.... τι να τον πεις τώρα αυτόν τον άνθρωπο.... θα σοβαρευτούμε ποτέ;;
Το δικό μου φουλ γράφει πάνω steel shot...
Το δικό σου only lead....
IMG_20210731_150228~2.jpg
Σου έδωσαν επιλογή από το κατάστημα που το πήρες;
 
Διαφορά βλέπετε ρε παιδιά σε σχεση με τα μαμά; Μαζευουν κανενα σκάγι μεσα στο κύκλο;
Με το 3 άστρα σε mobil που έχω έχει μεγάλη διαφορά από το μαμά. Το LM το πειρα σε crio plus δεν το έχω ακόμα δοκιμασει.αυτο που είδα με το 3 έχει κσλητερη κατανομή στα ίδια μέτρα ίδιο φυσίγγιο.
 
Με το 3 άστρα σε mobil που έχω έχει μεγάλη διαφορά από το μαμά. Το LM το πειρα σε crio plus δεν το έχω ακόμα δοκιμασει.αυτο που είδα με το 3 έχει κσλητερη κατανομή στα ίδια μέτρα ίδιο φυσίγγιο.
Καλύτερη κατανομή με ίδιο αριθμό σκαγιών ή βαζει περισσότερα στο κύκλο;
 
Το δικό μου φουλ γράφει πάνω steel shot...
Το δικό σου only lead....
View attachment 30115
Σου έδωσαν επιλογή από το κατάστημα που το πήρες;
για τα ατσάλινα που λες δεν μ ενδιαφέρει γιατί δεν έχω ρίξει κ μάλλον δεν θα ρίξω ποτέ άσχετα αν καλό θα ήταν να τα ρίχνει αφού το πληρώνεις.... Τώρα όσο για την επιλογή δεν με ρώτησαν κ γιαυτο με πείραξε
 
Back
Top