Baikal Team

Καλημέρα. Γνωρίζει κάποιος το μήκος ΚΟΝΤΑΚΙΟΥ από τα made in russia baikal ποζε; Διαβάζω για 14 ιντσες δηλαδή 35,56. Το θεωρω αρκετά κοντό. Το πέλμα το μαύρο που έχουν πόσο είναι; Μήπως εννοούν χωρίς αυτό;
 
Καλημέρα. Γνωρίζει κάποιος το μήκος ΚΟΝΤΑΚΙΟΥ από τα made in russia baikal ποζε; Διαβάζω για 14 ιντσες δηλαδή 35,56. Το θεωρω αρκετά κοντό. Το πέλμα το μαύρο που έχουν πόσο είναι; Μήπως εννοούν χωρίς αυτό;
Δεν υπαρχει στανταρ μηκος..εχω δει και 35...και 36...και 36,5.....συνηθως ειναι κοντα....παντα για τα παλια ενοω.
 
Καλημέρα. Γνωρίζει κάποιος το μήκος ΚΟΝΤΑΚΙΟΥ από τα made in russia baikal ποζε; Διαβάζω για 14 ιντσες δηλαδή 35,56. Το θεωρω αρκετά κοντό. Το πέλμα το μαύρο που έχουν πόσο είναι; Μήπως εννοούν χωρίς αυτό;
Eντός τω ημερών θα μετρηθεί ενα δισκάνδαλο άριστο russia χωρίς παρεμβάσεις που μου έκαναν δώρο το καλοκαίρι και το χάρισα και εγώ.
 
Eντός τω ημερών θα μετρηθεί ενα δισκάνδαλο άριστο russia χωρίς παρεμβάσεις που μου έκαναν δώρο το καλοκαίρι και το χάρισα και εγώ.
:oops: o_O .hair. ... Το δώρο δεν δωρίζεται !!!!!!!!!!!!!! ..............sarcastic.
....
....
... Πόσο μάλλον όταν πρόκειται για όπλο !!!!! ;)
 
:oops: o_O .hair. ... Το δώρο δεν δωρίζεται !!!!!!!!!!!!!! ..............sarcastic.
....
....
... Πόσο μάλλον όταν πρόκειται για όπλο !!!!! ;)
Ασε..δεν τα βρήκαμε από την αρχή..
Υστερα από μια έκθεση που είχαμε πάει με παρέα η γυναίκα του φίλου μου μου λέει.Αρη εχω δύο όπλα σπίτι από τον πατέρα μου και θέλω να τα ξεφορτωθώ..(δουλειά μου της λέω) .sarcastic. .
Πάμε ΕΠΙΤΟΠΟΥ και βλέπω 2 ρώσσους ..Ένα μονόκανο και το ποζέ.Σχεδόν ατουφέκιστα και τα δύο αλλά στο μονόκανο είχαν τριψει το κοντάκι.
Τα παίρνω τα πάω σπίτι και στο ποζέ είχε κολλήσει η πάπια.Εχω και ένα βίντεο την προσπάθειά μου να την ξεκολλήσω..
Μίλάμε για καντήλια..Τό αποτέλεσμα της μαλακίας που με έπιασε ήταν αυτό.

και στα καπάκια τηλ στον επόμενο που το χάρισα.
Δεν μου λείπει καθόλου και εκανα και 2 τα ΜΟΝΌΚΑΝΑ.
 
Το γέλιο που έριξα τις προάλλες με ένα Ιταλό.....είχε πάει για κυνήγι αγριογιδου στο Αφγανιστάν, κάποιο λάθος έγινε και του παρακράτησαν το ραβδωτο μέχρι να φύγει....Τελικά του έδωσαν ένα ταπεινό μπαικαλ ποζε ....με τα πολλά κόντεψαν τα αγριογιδα στα 63 μέτρα μετρημένα με αποσατασιμετρο, ο Ιταλός δεν πίστευε ότι με το όπλο που του έδωσαν θα έπεφτε εκεί το θύραμα...... το έδωσε σε έναν Αφγανό....μπαμ εκείνος και το αγριογιδο έμεινε τούβλο....Για την ιστορία το μονοβολο ήταν Federal......
 
Back
Top