Baikal Team

Είναι αστέρια τα μπαικαλ το συνθετικό είναι ποιό λεπτότερο από την άλλη με τα ξύλα θέλω να τής πάρω μια προέκταση έως την κάνη κ άς μην το χρησιμοποιώ κ τόσο πολύ
Ποσο εχουν αυτες? Αυτη η mp153 αν βγαλεις το πλαστικο που κραταει το ελατηριο και βιδωσεις το καπακι κατευθειαν χωραει 6 απλα, 5 μαγκνουμ και 4 s.magnum!! (Το αναφερουμε για πληροφοριακους λογους και μονο και οχι για κυνηγετικους! Μην παρεξηγηθουμε)
 
Ποσο εχουν αυτες? Αυτη η mp153 αν βγαλεις το πλαστικο που κραταει το ελατηριο και βιδωσεις το καπακι κατευθειαν χωραει 6 απλα, 5 μαγκνουμ και 4 s.magnum!! (Το αναφερουμε για πληροφοριακους λογους και μονο και οχι για κυνηγετικους! Μην παρεξηγηθουμε)
Έχω δει σε σάιτ 180 ευρώ μόνο για ομορφιά κ στις χαρές θα Ρίχνω 12
 
Φίλε Κώστα αυτό το λίγο που κάνει Δεν με βολεύει έχω μάθει με ίσια
Όκ όπως βολεύεται φυσικά ο κάθε ένας. Αλλά απ'ότι βλέπω στην 153 είναι ίσια τελείως....(το επόμενο στάδιο θα ήταν άριγο όπως στα μονόκανα Baikal.)....:D
Γενικότερα οι υπερυψομένες ρίγες όμως βοηθούν πιστεύω όλους τους σωματότυπους...:)

(Όπως το/τη βλέπει κανείς)....:rolleyes:
Τη ρίγα...;)
 
Να αναφέρω ότι μια φορά βγάζοντας το όπλο από τη θήκη, δε ξέρω πως, μου βγήκε το αυτακι του κλείστρου.
Καποτε βγαζοντας βιαστικα την moss. απο την θηκη χωρις να εχω ανοιξει ολο το φερμουαρ εσπασα στην μεση το αυτακι...ηλεκροκολληση κ οκ..
Μαλλον βρηκε κοντρα καπου στην θηκη κ σου εφυγε..
Αλλά απ'ότι βλέπω στην 153 είναι ίσια τελείως...
υπερυψωμενη εννοει το σκαλοπατι που κανει η ριγα στο ξεκινημα της..στο ματι φαινετε σαν μια μικρη "ανηφορα" κ μετα ευθεια..
 
Όκ όπως βολεύεται φυσικά ο κάθε ένας. Αλλά απ'ότι βλέπω στην 153 είναι ίσια τελείως....(το επόμενο στάδιο θα ήταν άριγο όπως στα μονόκανα Baikal.)....:D
Γενικότερα οι υπερυψομένες ρίγες όμως βοηθούν πιστεύω όλους τους σωματότυπους...:)

(Όπως το/τη βλέπει κανείς)....:rolleyes:
Τη ρίγα...;)

Το μάτι πάει κ καρφώνει εκεί στα 2 χιλιοστά κ ψάχνομαι .. εχω μάθει με το Beretta το stone coat κ αν δεν είναι τελείως ίσια ριγα Δεν μπορώ. αλλά με προπόνηση όλα γίνονται να μην είμαι κ απολύτως
 
Καποτε βγαζοντας βιαστικα την moss. απο την θηκη χωρις να εχω ανοιξει ολο το φερμουαρ εσπασα στην μεση το αυτακι...ηλεκροκολληση κ οκ..
Μαλλον βρηκε κοντρα καπου στην θηκη κ σου εφυγε..

υπερυψωμενη εννοει το σκαλοπατι που κανει η ριγα στο ξεκινημα της..στο ματι φαινετε σαν μια μικρη "ανηφορα" κ μετα ευθεια..
Αυτό ακριβώς Τασο όπως το λες αυτό είναι που με ταλαιπωρεί κ ψάχνομαι
 
στο ματι φαινετε σαν μια μικρη "ανηφορα" κ μετα ευθεια..
Κατάλαβα τη θες να πεις.
Αλλά και πάλι στην 153 δν είναι υπερυψομένη.....Αν ήταν έτσι τότε στην 155 πως θα λεγόταν..: Παραψηλομένη ρίγα...;; :D:p
 

Το μάτι πάει κ καρφώνει εκεί στα 2 χιλιοστά κ ψάχνομαι .. εχω μάθει με το Beretta το stone coat κ αν δεν είναι τελείως ίσια ριγα Δεν μπορώ. αλλά με προπόνηση όλα γίνονται να μην είμαι κ απολύτως
Μάλιστα!!!
Κοίτα να δεις τα 2mm πόσο σημαντικό ρόλο παίζουν....Είπαμε όπως βολεύται ο κάθε ένας......
Πάντος Νικόλα την έχεις στην πένα την καραμπίνα!! Μπράβο.....shake hands.
 
Αυτό ακριβώς Τασο όπως το λες αυτό είναι που με ταλαιπωρεί κ ψάχνομαι
Ουτε εμενα μου αρεσει καθολου αυτο σε μια μ2 που ειχα επωμισει.. ομως δεν θα με ενοχλουσε στην σκοπευση..και τα δυο ματια εκεινη την ωρα βρισκονται στο θηραμα..
 
Back
Top