Baikal Team

Full στα Baikal...:D
Tο παλιο κ σπανιο iz 17 δεν προλαβει να μπει που εφυγε...το 58mae με τα 600€ ειναι πολυ σπεσιαλ αν κ τσουχτερο..ειναι "ευρημα" παντως κ με 4-2..
http://gunandknifeclassics.gr/category/λειόκανα/
Εχει ςνα ο αδερφος μου τετοιο εχει και περαστο πυρο με μαληνη ταπα τασο μεχρι 34 γρ ειναι φωτια και λαυρα δεν εχω δει πουθενα τετοια καπνησματα
 
Full στα Baikal...:D
Tο παλιο κ σπανιο iz 17 δεν προλαβει να μπει που εφυγε...το 58mae με τα 600€ ειναι πολυ σπεσιαλ αν κ τσουχτερο..ειναι "ευρημα" παντως κ με 4-2..
http://gunandknifeclassics.gr/category/λειόκανα/
κλασικο δικανο δισκανδαλο αγγλε κοντακι τσοκ οτι πρεπει το χτυπας βαζεις.και μια τραγιασκα και ενα γιλεκακι αγγλος σωστος.RESPECT.
ωραιο δικανακι παντως
 
ενα ενδιαφερων τεστ με τσοκ για το συγκεκριμενο οπλο δεν βοηθαει κ η γλωσσα βεβαια αλλα καποια πραγματα ειναι εμφανει
Ωραίο βιντεάκι Νικόλα φαίνεται η μεταμόρφωση της τουφεκιας με την χρήση αφτερ μάρκετ τσοκ τόσο σε συγκέντρωση όσο και διάτρηση, μετά το 8:27 φαίνεται ότι του αρέσει το kicks όλο πω πω πω ειναι.sarcastic. .
 
Ωραίο βιντεάκι Νικόλα φαίνεται η μεταμόρφωση της τουφεκιας με την χρήση αφτερ μάρκετ τσοκ τόσο σε συγκέντρωση όσο και διάτρηση, μετά το 8:27 φαίνεται ότι του αρέσει το kicks όλο πω πω πω ειναι.sarcastic. .
Να δεις το καναλι του τι κανει σε κυνηγια με την 155 κ 153 κ με gemini κ comrn
 
Μια χαρα δουλευουν κ τα μαμα τσοκ στην 155 την απλη που εχω, το 4*=2/10 το 3*=4/10 κ το1*=9/10
Στην σουπερ μαγνουμ ειναι πολυ ανοιχτα κ αντιστοιχει η αναγραφωμενη συσφιξη για ατσαλινα σκαγια! Πολλοι δεν γνωριζουν την πραγματικη συσφυξη της σ.μαγνουμ κ εχουν προβλημα!
 
Γεια σας φίλοι. Είμαι και εγώ κάτοχος δύο μπαικαλ. Ένα ij 27 το πρώτο μου όπλο. Με 18.2 αυλό δισκανδαλο απλούς εξωλκεις και με εναλλασσόμενα τσοκ. Αγορά 1996. Και το δεύτερο ένα mp43 δισκανδαλο απλούς εξωλκεις και σταθερό τσοκ 1 και 3. Αγορά 2003. Το mp43 είναι αχρησιμοποίητο. Θέλω να το δουλέψω όμως αλλά δεν με βολεύουν τα τσοκ που έχει. Θέλω πιο ανοιχτά. Τι θα μου προτείνατε; να το δώσω και να πάρω ένα καινούργιο με τσοκακια; Η να πάω αυτό σε οπλουργο και να μου κάνει τα τσοκ 4 και 2 που πιστεύω είναι καλά για κυνήγι τσίχλας και καρτέρι και περπατητο;
 
Απο την άλλη φτηνό αλλα καλό όπλο ειναι αν δεν σου κάτσει το εγχείρημα δεν θα εχεις χάσει και πολλά. Ο Κούρκουλος έβαζε εσωτερικά τσοκ τα κολονιαλ, το είχε κανει ο Κουμπαρος μου σε ένα Μπετινσολι το πρώτο που ήρθε Ελλάδα και ήταν απόλυτα ευχαριστημενος
 
Γιάννη καλησπέρα, ποζέ εχουμε το ίδιο με μόνες διαφορα τα τσόκ που ειναι σταθερά 1 και 3 και τους εξολκείς.
Με 1-3 εαν μάθεις με το πλάγιο δεν θα φοβάσαι τίποτα, όσο "ταπινά" και αν ειναι τα μπαικαλ, στάζουν φαρμάκι...
Εαν όμως το πήρες απόφαση οτι ή θα το δώσεις ή θα το "φτιαξεις" για εμένα εξαρτάτε καθαρα απ το εαν σου κάθεται το όπλο...

Εαν σου καθετε και νιωθεις οτι τουφεκάει εκει που κοιτάς, αξίζει να του κάνεις σπειρόματα(ή σταθερα 4-2) και να το χαρείς στο έπακρο.
Εαν παλι δεν ειναι στα μετρα σου και γενικά δεν σε ενθουσιάζει ιδιαίτερα το συγκεκριμένο, δώστο και παρε κάποιο που θα ειναι μέτρα σου, και θα εχει και τα τσοκάκια που θέλεις.
 
Απο την άλλη φτηνό αλλα καλό όπλο ειναι αν δεν σου κάτσει το εγχείρημα δεν θα εχεις χάσει και πολλά. Ο Κούρκουλος έβαζε εσωτερικά τσοκ τα κολονιαλ, το είχε κανει ο Κουμπαρος μου σε ένα Μπετινσολι το πρώτο που ήρθε Ελλάδα και ήταν απόλυτα ευχαριστημενος
Εχω ρωτήσει τιμή για να του βάλω τσοκακια. Αλλά η τιμή είναι 200 ευρώ συν αγορά τσοκ. Είναι αρκετά τα χρήματα.
 
Βγες περπατά και ρίχνε ως έχει. Δες πως πως πας και αναλόγως πράξε. Μπορεί ως έχει να σε ευχαριστεί. Τα είχα με αυτά τα τσοκαρισματα και δεν είχαν πρόβλημα κοντά και μακρυά.
Ξέρεις είναι ψυχολογικό το θέμα . Ποτέ μου δεν βάζω 1 άστρο . Δεν μπορώ να πάρω πουλί με κανένα από τα όπλα μου Όχι μόνο με αυτό.
 
Back
Top