Ata Arms Team

Εχεις δίκιο.
Κανονικά είναι παραπάνω φυσίγγια.....
Είναι 1920 κουτιά φυσίγγια από 3 ευρώ το κουτί και τα δισκάκια είναι τα 150 δισκάκια 5 ευρώ. Το κόστος για 40.000 φυσίγγια και δισκάκια είναι γύρω στα 6.100 ευρώ
 
Είναι 1920 κουτιά φυσίγγια από 3 ευρώ το κουτί και τα δισκάκια είναι τα 150 δισκάκια 5 ευρώ. Το κόστος για 40.000 φυσίγγια και δισκάκια είναι γύρω στα 6.100 ευρώ
Οι παραπάνω τιμές Βαγγέλη δεν ταιριάζουν με αυτά που ξέρω. Στο σκοπευτήριο που πάω είναι 5€ το κουτί των 25 τεμ. τα nsi skeet 28γρ και 5€ η πούλα δλδ τα 25 πιάτα. Αν βάλεις αυτές τις τιμές το κόστος δεν είναι 6.100€ ανεβαίνει πολύ παραπάνω. Εκτός αν μιλάμε για μαζική προμήθεια όπου μπορεί και να πετύχεις τις τιμές που λες.
 
Άλλες 3 στο ενεργητικό του μέχρι τώρα απόλυτα ευχαριστημένος.
View attachment 16487
Όμορφη φωτογραφία!!!

Χαίρομαι που είσαι ευχαριστημένος από το νέο σου όπλο.

Εγώ δυστυχώς πήγα μόνο μια φορα για πέρδικα και περιμένω πως και πως την Τετάρτη που έχω ρεπό!!!
 
Όμορφη φωτογραφία!!!

Χαίρομαι που είσαι ευχαριστημένος από το νέο σου όπλο.

Εγώ δυστυχώς πήγα μόνο μια φορα για πέρδικα και περιμένω πως και πως την Τετάρτη που έχω ρεπό!!!
Ευχαριστώ φυλλαράκι!!! Περιμένω πώς και πώς τα τσιχλακια να το δοκιμάσω.
 
Δεν ξέρω πώς τα καταφέρνουν οι τουρκαλαδες η κάννες τούς παντός είναι φαρμάκι...
View attachment 16724
Ίσως γιατί πλέον τις κάννες δεν τις φτιάχνουν τουρκαλαδες,Ιταλίανοι,σπανιολοι,αλλά σύγχρονες μηχανές με σωστες εντολές.
 
Δεν ξέρω πώς τα καταφέρνουν οι τουρκαλαδες η κάννες τούς παντός είναι φαρμάκι...
View attachment 16724
Βλεπωντας αυτή τη φώτο είναι εύκολο να διαπιστώσει κανείς πως........Δεν μπορεί από πουθενά αλλού να αγοράσει ένα τόσο όμορφο και καλοκατασκευασμενο όπλο σε τέτοια τιμή.

Και όποιος δεν το παραδεχετε εθελοτυφλεί.

Στις τσίχλες εγώ τα πήγα περίφημα πέρυσι.

Ωραίες τουφεκιές και πολύ λίγες ζωντανές.
Ναι....φαρμάκι!!!
 
Μια ερώτηση ακαδημαϊκή τα τσοκ είναι του οπλου η aftermarket?
Λογικά είναι του οπλου.
Αλλά με σιγουριά θα μας πει ο φίλος Αντρέας.

Επίσης εντυπωσιακή είναι και η θήκη του οπλου.

Αν την ανεβάσει ο Αντρέας θα σκεφτεί πάλι ο καθένας ότι σε αυτή την τιμή αυτά δεν γίνονται.

Κι όμως γίνονται.
 
Μια ερώτηση ακαδημαϊκή τα τσοκ είναι του οπλου η aftermarket?
Όχι δεν είναι τού όπλου είναι τα Beretta victory, φαντάζομαι τι σκέφτεσαι κάπου είχα διαβάσει σε ένα ξένο forum ότι τα φτιάχνουν Ιταλία και τα διανέμουν μέσο Τουρκίας, αλλά στα σίγουρα κανένας δεν ξέρει τι παίζεται ακριβώς.
 
Λογικά είναι του οπλου.
Αλλά με σιγουριά θα μας πει ο φίλος Αντρέας.

Επίσης εντυπωσιακή είναι και η θήκη του οπλου.

Αν την ανεβάσει ο Αντρέας θα σκεφτεί πάλι ο καθένας ότι σε αυτή την τιμή αυτά δεν γίνονται.

Κι όμως γίνονται.
Έχει ένα περίεργο ύφασμα που όταν το ακουμπάς αλλάζει χρώμα και γίνεται πιο σκούρο, παντός τραβάει το βλέμμα όμορφη.
 
Όχι δεν είναι τού όπλου είναι τα Beretta victory, φαντάζομαι τι σκέφτεσαι κάπου είχα διαβάσει σε ένα ξένο forum ότι τα φτιάχνουν Ιταλία και τα διανέμουν μέσο Τουρκίας, αλλά στα σίγουρα κανένας δεν ξέρει τι παίζεται ακριβώς.
Συχνά βλέπω διαφημίσεις της ata και φοράνε πάνω κάποια όπλα κάτι παρόμοια τσοκ.

Οπότε εμένα προσωπικά με μπέρδεψαν και νομιζα ότι είναι δικά του.
 
Σιγά σιγά θα μας ψήσετε και θα δώσουμε λεφτά στους σκατοτουρκαλαδες
Σκατοτουρκαλαδες είναι.
Αλλά άμα βγάζουν τέτοια ποιότητα σε τέτοια τιμή δεν σου αφήνουν άλλη επιλογή.

Δυστυχώς ρε γαμωτο έτσι είναι.

Κοίτα κάτι ξύλα στο όπλο του Αντρέα.
Που το έχεις ξαναδεί αυτό σε όπλο τέτοιας τιμης;

Το μόνο που δεν ξέρουμε ακόμα είναι το θέμα αντοχής και σέρβις.

Αν είναι οκ και σε αυτόν τον τομέα τότε τα s.p. τις ata δεν έχουν αντίπαλο σε αυτή τη χρηματική κατηγορία.
 
Σκατοτουρκαλαδες είναι.
Αλλά άμα βγάζουν τέτοια ποιότητα σε τέτοια τιμή δεν σου αφήνουν άλλη επιλογή.

Δυστυχώς ρε γαμωτο έτσι είναι.

Κοίτα κάτι ξύλα στο όπλο του Αντρέα.
Που το έχεις ξαναδεί αυτό σε όπλο τέτοιας τιμης;

Το μόνο που δεν ξέρουμε ακόμα είναι το θέμα αντοχής και σέρβις.

Αν είναι οκ και σε αυτόν τον τομέα τότε τα s.p. τις ata δεν έχουν αντίπαλο σε αυτή τη χρηματική κατηγορία.
Service βελόνες και πυροι είναι ακριβώς τα ίδια με το 686 ελατήρια βρίσκεις εύκολα.
 
Back
Top