Artemis-Sport είδη κυνηγίου, σκοποβολής

Status
Not open for further replies.
Μιας και βλέπω ότι έχει φέρει το Breda Zenith, υπάρχει κάποιος συνάδελφος που να το έχει στην κατοχή του να μας πει εντυπώσεις;

https://www.artemis-sport.gr/super-pose-breda-zenith-sporting-black.html
Επειδή είμαι από το Ηράκλειο και επειδή τον ξέρω προσωπικά και είμαι και πελάτης τους, πρόκειται για πολύ καλό μαγαζί και έχει πολλές αντιπροσωπείες(ARIETA, UGATACHEA, LANBER) και τώρα τελευταία πήρε και τη BREDA και φέρνει συνεχώς όπλα BREDA.
 
Επειδή είμαι από το Ηράκλειο και επειδή τον ξέρω προσωπικά και είμαι και πελάτης τους, πρόκειται για πολύ καλό μαγαζί και έχει πολλές αντιπροσωπείες(ARIETA, UGATACHEA, LANBER) και τώρα τελευταία πήρε και τη BREDA και φέρνει συνεχώς όπλα BREDA.
Το θυμάμαι ότι είσαι από Ηράκλειο φίλε. Δεν περνάς μια βόλτα από τον Γιώργο να ρίξεις μια ματιά από κοντά στο δικαννακι να μας πεις εντυπώσεις; :)
 
Το θυμάμαι ότι είσαι από Ηράκλειο φίλε. Δεν περνάς μια βόλτα από τον Γιώργο να ρίξεις μια ματιά από κοντά στο δικαννακι να μας πεις εντυπώσεις; :)
Το ότι θα αρέσει σε εμένα δε σημαίνει ότι θα αρέσει και σε εσένα και το ανάποδο.
Αν δεν ήταν όπλο αλλά γκόμενα μπορεί και να πήγαινα για καφέ....
 
Το ότι θα αρέσει σε εμένα δε σημαίνει ότι θα αρέσει και σε εσένα και το ανάποδο.
Αν δεν ήταν όπλο αλλά γκόμενα μπορεί και να πήγαινα για καφέ....
Εννοείται αυτό!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top