Antonio Zoli

Eπειδη το σιδερο στη βραση κολαει, την εκανα την αγορα.













3 απο τα 5 μαμα τσοκ


Επικρουστηρες και ελατηρια, αχρειαστα ναναι. Spacers για το κοντακι και εξτρα στοχαστρο


Σαν αισθηση ειναι αυτη που εχω πει αρκετες φορες, την πρωτη φορα που το επωμισα ηταν και η πρωτη φορα που το ερωτευτηκα. Ποιοτικο οπλο και δειχνει στιβαρο τοσο οσο να το κληρονομησεις στα εγγονια σου χωρις αβαριες
Καλορίζικος ο έργαλος Βίκτωρα και εύχομαι να σου χαρίσει δυνατές συγκινήσεις και στο βουνό και στο σκοπευτήριο!!
Θα φάνε γερό καταχτύπι τα τσιχλόνια φέτος....(βλεπω το ρελι με c7 να τα κάνει ^$%^τανα)
 
Καλορίζικος ο έργαλος Βίκτωρα και εύχομαι να σου χαρίσει δυνατές συγκινήσεις και στο βουνό και στο σκοπευτήριο!!
Θα φάνε γερό καταχτύπι τα τσιχλόνια φέτος....(βλεπω το ρελι με c7 να τα κάνει ^$%^τανα)
Kαι συ φαν της συγκεκριμενης γομωσης;
 
Kαι συ φαν της συγκεκριμενης γομωσης;
δεν γεμίζω δυστυχώς βίκτωρα. απλά με τις φώτο που είχες ανεβάσει με τα ρελιαστά μου τρέχουν ακόμα τα σάλια.
Στα εμπορικά η c7 Μου αρέσει πολύ (lambro kafe no8, lambro vendetta)
 
Eπειδη το σιδερο στη βραση κολαει, την εκανα την αγορα.













3 απο τα 5 μαμα τσοκ


Επικρουστηρες και ελατηρια, αχρειαστα ναναι. Spacers για το κοντακι και εξτρα στοχαστρο


Σαν αισθηση ειναι αυτη που εχω πει αρκετες φορες, την πρωτη φορα που το επωμισα ηταν και η πρωτη φορα που το ερωτευτηκα. Ποιοτικο οπλο και δειχνει στιβαρο τοσο οσο να το κληρονομησεις στα εγγονια σου χωρις αβαριες
Καλορίζικο και καλές τουφεκιές Βίκτωρα!
 
Να πω κι από εδώ καλορίζικο Βίκτωρα, αν κι εμείς τα λέμε κι από κοντά. Να είσαι γερός να το χαρείς !!! .shake hands.
Ελπίζω να μην τόχεις κι αυτό μόνο "κυριακάτικο" .yel. ... για να μπορέσω κι εγώ, που δεν έρχομαι Κυριακές στο σκοπευτήριο, να το ρίξω μερικές τουφεκιές ... .sarcastic.
Καλορίζικοοοοοοοοοοοο.χαιρομαι πολύ που το χτύπησες.
Πήρες τελικά αυτό της αγγελίας από Χανιά?
Αυτό είναι Σταύρο. Το γνωρίζαμε εξάλλου πολύ καλά και το όπλο, και τον ιδιοκτήτη (Τηλέμαχο), πολύ πριν το βάλει αγγελία, αφού συνεχώς μαζί παίζουμε στο σκοπευτήριο ... ;)
 
Eπειδη το σιδερο στη βραση κολαει, την εκανα την αγορα.













3 απο τα 5 μαμα τσοκ


Επικρουστηρες και ελατηρια, αχρειαστα ναναι. Spacers για το κοντακι και εξτρα στοχαστρο


Σαν αισθηση ειναι αυτη που εχω πει αρκετες φορες, την πρωτη φορα που το επωμισα ηταν και η πρωτη φορα που το ερωτευτηκα. Ποιοτικο οπλο και δειχνει στιβαρο τοσο οσο να το κληρονομησεις στα εγγονια σου χωρις αβαριες
Να χαρεις Βικτωρα τελικα αργουν λγο τα ονειρα αλλα γινονται πραγματικοτιτα ;) .shake hands.
 
Να χαρεις Βικτωρα τελικα αργουν λγο τα ονειρα αλλα γινονται πραγματικοτιτα ;) .shake hands.

Oντως. Δε θα γινοντουσαν ομως χωρις τη βοηθεια καλων φιλων που βοηθησαν, ή προσφερθηκαν να βοηθησουν, τους οποιους ευχαριστω και δημοσια.
 
Back
Top