ALECTORIS CLUB (MΗΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)

Status
Not open for further replies.
ΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ. ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ
ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΛΕΓΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ, ΟΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΑΛΛΑΖΩ ΜΠΑΡΟΥΤΙ ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ,ΓΙΑΤΙ,ΓΙΑΤΙ Κ.Τ.Λ.Ο ΑΡΙΘΜΟΣ lot ΣΤΟ ΚΑΘΕ ΚΟΥΤΙ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ.
Αγαπητοί κύριοι είναι πιο ξεκούραστο για όλους αν γράφεται με μικρά.
 
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΛΕΩΝΙΔΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ. ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΩ ΦΥΣΙΓΓΙΑ. ΑΠΛΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 5-7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΩ ΜΕΣΩ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΟΙΝΟΝΙΚΗΣ ΔΙΚΤΎΩΣΗΣ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ..shake hands.
 
Θα γράψω το ίδιο σχόλιο με μικρά γράμματα......
Σε ευχαριστώ Λεωνίδα για το καλό σου σχόλιο. Με ξέρεις όμως και έτσι λειτουργώ όλα τα χρόνια που κατασκευάζω φυσίγγια. Άπλα τα τελευταία 5-7 χρόνια μου δίνεται η δυνατότητα να το γνωστοποιώ μέσω φόρουμ και άλλων μέσων κοινωνικής δικτύωσης. Σε ευχαριστώ και εσένα και όλους τους φίλους του φόρουμ.
Ζητώ συγνώμη για τα κεφαλαία γράμματα δεν ήξερα ότι δεν επιτρέπεται από τους διαχειριστές.
Άλλωστε εγώ προσωπικά στο φόρουμ είμαι τα τελευταία 2 χρόνια και κάνω 3 αναρτήσεις τον χρόνο.
Είναι πρώτη φορά που κάποιος από τους διαχειριστές μου γράφει για τα κεφαλαία γράμματα.
φιλικά
Μητσάκος Χρήστος
 
Θα γράψω το ίδιο σχόλιο με μικρά γράμματα......

Είναι πρώτη φορά που κάποιος από τους διαχειριστές μου γράφει για τα κεφαλαία γράμματα.
φιλικά
Μητσάκος Χρήστος

είναι άγραφος νόμος των FORUM.
αν κάποιος γράφει με κεφαλαία σημαίνει ότι ΦΩΝΑΖΕΙ.
πέραν του ότι όντως είναι δυσανάγνωστα.

πέραν τούτου όμως συγχαρητήρια για τον επαγγελματισμό σας.
 
Τελειώνοντας,για μένα,τα μπασίματα θα ήθελα να κάνω μια αναφορά στα φυσίγγια του κου Μητσάκου που χρησιμοποίησα από την φετινή έναρξη:
στα αγριοπερίστερα καρακάξα και τσίχλα δόυλεψα τα light 31gr σε 7μιση νούμερο
στην τσίχλα δούλεψα επίσης τα extra light 28gr σε 8 νούμερο και τα Α1 Γαλλίας σε 9 νούμερο
όλα είχαν άριστα αποτελέσματα με μια μικρή εξαίρεση τις μέρες με πολλή υγρασία κάποια πουλιά με αίματα αλλά όχι ζωντανά
είδα για άλλη μια φορά την πολύ καλή ποιότητα υλικών που χρησιμοποιείται και την ομοιομορφία σε εικόνα που έχουν όλα τα φυσίγγια
μπράβο πάλι στον κο Μητσάκο για την δουλειά που παρουσιάζει πολλά χρόνια
θα συνεχίσω να τα δουλεύω πεπεισμένος ότι ο Χρήστος είναι καθαρά επαγγελματίας και όχι έμπορος :)
 
Τελειώνοντας,για μένα,τα μπασίματα θα ήθελα να κάνω μια αναφορά στα φυσίγγια του κου Μητσάκου που χρησιμοποίησα από την φετινή έναρξη:
στα αγριοπερίστερα καρακάξα και τσίχλα δόυλεψα τα light 31gr σε 7μιση νούμερο
στην τσίχλα δούλεψα επίσης τα extra light 28gr σε 8 νούμερο και τα Α1 Γαλλίας σε 9 νούμερο
όλα είχαν άριστα αποτελέσματα με μια μικρή εξαίρεση τις μέρες με πολλή υγρασία κάποια πουλιά με αίματα αλλά όχι ζωντανά
είδα για άλλη μια φορά την πολύ καλή ποιότητα υλικών που χρησιμοποιείται και την ομοιομορφία σε εικόνα που έχουν όλα τα φυσίγγια
μπράβο πάλι στον κο Μητσάκο για την δουλειά που παρουσιάζει πολλά χρόνια
θα συνεχίσω να τα δουλεύω πεπεισμένος ότι ο Χρήστος είναι καθαρά επαγγελματίας και όχι έμπορος :)

Συμφωνώ για την ποιότητα αλλά οι τιμές του είναι τσιμπημένες.
 
Συμφωνώ για την ποιότητα αλλά οι τιμές του είναι τσιμπημένες.
Τσιμπημένες πόσο Γεράσιμε;;;;;
Μισό,ένα ευρώ στο κουτί;;; 10-20 ευρώ στην κούτα;;;
Ρίχνω 1με 1μιση κουτα τον χρόνο(πέρυσι άστο)δεν το βλέπω τόσο βαρύ όταν έχω ποιότητα
Αν έριχνα σκοπευτήριο σίγουρα θα ψαχνόμουν σε κάτι φθηνό για προπονήσεις αλλά στους αγώνες κανείς δεν πάει με φθηνά είτε τ αγοράζει είτε τα πληρώνει μαζί με την συμμετοχή
Το κυνήγι όμως δεν είναι καν προπόνηση ούτε αγώνας.....είναι κάτι πολύ πολύ παραπάνω σε συγκινήσεις ευχαρίστηση εμπειρίες εικόνες ;)
 
Τσιμπημένες πόσο Γεράσιμε;;;;;
Μισό,ένα ευρώ στο κουτί;;; 10-20 ευρώ στην κούτα;;;
Ρίχνω 1με 1μιση κουτα τον χρόνο(πέρυσι άστο)δεν το βλέπω τόσο βαρύ όταν έχω ποιότητα
Αν έριχνα σκοπευτήριο σίγουρα θα ψαχνόμουν σε κάτι φθηνό για προπονήσεις αλλά στους αγώνες κανείς δεν πάει με φθηνά είτε τ αγοράζει είτε τα πληρώνει μαζί με την συμμετοχή
Το κυνήγι όμως δεν είναι καν προπόνηση ούτε αγώνας.....είναι κάτι πολύ πολύ παραπάνω σε συγκινήσεις ευχαρίστηση εμπειρίες εικόνες ;)

Συμφωνώ σε όλα Μάκη.. Εγώ ναι η ένσταση μου είναι για τα 28gr που νομίζω ειναι στα 6€ και υπάρχει και αξιόλογο 28αρι στα 4,80 όποτε αν βάλεις την διαφορα με το ποσο μπορεί να ρίχνεις κάποιος σε σκοπευτήριο και τσίχλα.. Ναι έχει διαφορά.. Αλλά όντως είναι πολύ καλά τα alectoris
 
Συμφωνώ σε όλα Μάκη.. Εγώ ναι η ένσταση μου είναι για τα 28gr που νομίζω ειναι στα 6€ και υπάρχει και αξιόλογο 28αρι στα 4,80 όποτε αν βάλεις την διαφορα με το ποσο μπορεί να ρίχνεις κάποιος σε σκοπευτήριο και τσίχλα.. Ναι έχει διαφορά.. Αλλά όντως είναι πολύ καλά τα alectoris
Ναι ρε φίλε ,αλλα δεν του ειπες ωχ αχ ....και τα γνωστά .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top