Action cameras

καλοριζικι.....
απο τα καλητερα εαν οχι το καλητερο προιον καταγραφης βιντεο σε αυτο που κανουμαι..
να τη χαρεις ..
μια ερωτιση βαση για πλαγιοκανο υπαρχη για τη συκγεκριμενη;
Ευχαριστώ υπάρχει με έξτρα χρέωση.
 
Η επομενη αγορα μαλλον θα ειναι αυτη η καμερα https://www.fireflycameras.com/products/firefly-x?variant=31836879421506

Καλη η σοτ καμ και τα σχετικα αλλα ειναι μονο για πιατακια και πολυ κοντινα πλανα ... Πρεπει να συνηθίσεις να ακολουθείς την πορεια πριν ριξεις στο θήραμα και οταν το πετύχεις παλι να ακολουθεις την πορεία ... Προσωπικά θελω να βλεπω και λιγο δεντρο που λενε και λιγο την γκιολα ....

Η καμερα αυτη εχει μικρη γωνια και το σημαντικο οπτικο ζουμ εως χ7 αν θυμαμαι καλα .. Οποτε ειμαστε σε καλο δρομο

Θα σας παραθεσω το βιντεο με ΕΚΕΝ Η9 δικο μου ωπου αν θελει καποιος να αγορασει κατι οικονομικο
 
Καλησπέρα συνάδελφοι..ψάχνω για action cam εδώ κνλιγο καιρό αλλά απ' ότι βλέπω αν δν πας σε κάποια gopro όλες οι υπόλοιπες κινούνται στη μετριότητα..κυρίως τη θέλω για κυνήγι Φέρμας...θεωρώ ότι μέρος αναλύσεις που έχουν πλέον τα Κιν ίσως είναι καλύτερο να πάρω ένα καλό Κιν κ με λιγότερα χρήματα από τη gopro τη 8 πχ...το θέμα μου τώρα είναι πως μπορώ να βρω μια βάση γν τη βάλω στο όπλο...έχει κάποιες βάσεις στο ίντερνετ κυρίως για τιμόνι μοτοσυκλέτας αλλά θέλει πατέντα γν μπει σε κάννη...μήπως έχεις κάνει σας κάποια ιδέα;;;
 
γιατί να την βάλεις στο όπλο; για να έχεις πλάνο πρέπει να στρεφεις την καννη κ εκεί που δεν πρέπει μερικές φορές... τόσο πολύ σας αρέσει κ την βάζετε όλοι εκεί; πάρε τη βάση με τους ιμάντες που μπαίνει στο κεφάλι.. χίλιες φορές καλύτερα
 
γιατί να την βάλεις στο όπλο; για να έχεις πλάνο πρέπει να στρεφεις την καννη κ εκεί που δεν πρέπει μερικές φορές... τόσο πολύ σας αρέσει κ την βάζετε όλοι εκεί; πάρε τη βάση με τους ιμάντες που μπαίνει στο κεφάλι.. χίλιες φορές καλύτερα
Βάιε σκέφτηκα το όπλο γτ θέλω να βάλω Κιν...δν νομίζω να μπορώ να βάλω το Κιν σε ιμάντα κεφαλής κ δν νομίζω και να βολεύει λειτουργικά στο κεφ το Κιν...
 
Βάιε σκέφτηκα το όπλο γτ θέλω να βάλω Κιν...δν νομίζω να μπορώ να βάλω το Κιν σε ιμάντα κεφαλής κ δν νομίζω και να βολεύει λειτουργικά στο κεφ το Κιν...
αν βάλεις τηλέφωνο κ όχι κάμερα όπως νόμισα θεωρώ ότι θα είναι ακόμα πιο άβολο λόγο όγκου... γιατί δεν κοιτάς καμιά μεταχειρισμένη πιο παλιά κ κοιτάς την 8 που είναι ακριβη;
 
Ισχύει ότι κ όγκος αλλά κ το βάρος θα ναι ένα πρόβλημα σοβαρό θεωρητικά...η αλήθεια όμως είναι ότι το αποτέλεσμα σε ανάλυση 1080p απ' το Κιν θα ναι αρκετά καλύτερο..απ' ότι έχω δει σε αρκετά reviews...για αυτό κ ψάχνω κάποια πατέντα για Κιν.
 
Ισχύει ότι κ όγκος αλλά κ το βάρος θα ναι ένα πρόβλημα σοβαρό θεωρητικά...η αλήθεια όμως είναι ότι το αποτέλεσμα σε ανάλυση 1080p απ' το Κιν θα ναι αρκετά καλύτερο..απ' ότι έχω δει σε αρκετά reviews...για αυτό κ ψάχνω κάποια πατέντα για Κιν.
Η σειρά black της go pro είναι η καλύτερη και ακριβότερη ομως. Με την ανάλυση που έχουν και ενα καλό πρόγραμμα επεξεργασίας κάνεις φανταστικά βίντεο. Επίσης η σειρά 7 και πάνω δεν χρειάζεται έξτρα θήκη για το νερό της βροχής και το καλύτερο οτι απλα με ενα πάτημα ξεκινάνε την εγγραφή. Έχοντας δοκιμάσει τους ιμάντες, η καλύτερη εικονα είναι με τον ιμάντα κεφαλής, προσφέρει πιο σταθερή λήψη απ'οτι να έχουμε τη κάμερα στο οπλο. Διαφορετικό πλάνο σε κυνήγι φερμας και διαφορετικό σε καρτέρι .
 
Η σειρά black της go pro είναι η καλύτερη και ακριβότερη ομως. Με την ανάλυση που έχουν και ενα καλό πρόγραμμα επεξεργασίας κάνεις φανταστικά βίντεο. Επίσης η σειρά 7 και πάνω δεν χρειάζεται έξτρα θήκη για το νερό της βροχής και το καλύτερο οτι απλα με ενα πάτημα ξεκινάνε την εγγραφή. Έχοντας δοκιμάσει τους ιμάντες, η καλύτερη εικονα είναι με τον ιμάντα κεφαλής, προσφέρει πιο σταθερή λήψη απ'οτι να έχουμε τη κάμερα στο οπλο. Διαφορετικό πλάνο σε κυνήγι φερμας και διαφορετικό σε καρτέρι .
Σε ευχαριστώ γιαννακο μου..για την απάντηση σου..κ εγώ είμαι υπέρ του ιμάντα για κάμερα..απλά για Κιν σκέφτομαι τη βάση όπλου..η αλήθεια είναι ότι για κυνήγι θέλουμε μια ανάλυση 1080p θεωρώ ότι είναι υπεραρκετή γτ η 4κ δν προσφέρεται για επεξεργασία εκτός κ αν έχεις εργαλείο υπολογιστή. ...
 
Καλημέρα, έχω την go pro 7 white. Ένα χρόνο χωρίς να την έχω δουλέψει πολύ. Τελευταία έχει αρχίσει να κολλάει αρκετά συχνά. Έχει κάποιος την ίδια κάμερα? Αντιμετοπιζει προβλήματα? Η αλήθεια είναι ότι την είχα με βάση πάνω στο όπλο (κάννη) έριξα μετρημένα 5 φυσίγγια με την κάμερα πάνω στο όπλο και φοβάμαι μήπως από το τράνταγμα της Τουφεκιας να προέκυψε αυτό το πρόβλημα.
 
Καλημέρα στην παρέα. Παίδες ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια κάμερα με φακό κάτω από 90 μοίρες. Γνωρίζετε κάποια οικονομική λύση;
Γιάννη κάποια μοντέλα της sj έχουν ρυθμιζόμενο εύρος......σίγουρα οι sj 4000 και sj 5000....για νεότερα μοντέλα της δεν ειμαι σίγουρος......
 
Back
Top