A5S-LC-R2

Status
Not open for further replies.
Πωλείται A5S-LC-R2 αγορασμένη πριν είκοσι περίπου μέρες και ο λόγος είναι ότι ο φίλος μας ο Καββαδίας, μας τα λέει ένα ένα τα καλούδια του!!!!!! Θέλω να πάρω τη ρουλεμανάτη A5S-EVO που έχει στα σκαριά!!!!!! Τη δίνω με ατσάλινο στροφείο ΛΑΝΑΡΑ, μαχαίρι 6* ΛΑΝΑΡΑ ΚΑΙ κωνική χάραξη!!!! Δεν τη δούλεψα καθόλου εκτός από κάποιες δοκιμές!!!!!! Η τιμή της είναι στα 300 ευρώ με τα μεταφορικά δικά μου!!!!! Για ΕΛΛΑΔΑ μιλώ πάντα!!!! Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ!!
 
Πωλείται A5S-LC-R2 αγορασμένη πριν είκοσι περίπου μέρες και ο λόγος είναι ότι ο φίλος μας ο Καββαδίας, μας τα λέει ένα ένα τα καλούδια του!!!!!! Θέλω να πάρω τη ρουλεμανάτη A5S-EVO που έχει στα σκαριά!!!!!! Τη δίνω με ατσάλινο στροφείο ΛΑΝΑΡΑ, μαχαίρι 6* ΛΑΝΑΡΑ ΚΑΙ κωνική χάραξη!!!! Δεν τη δούλεψα καθόλου εκτός από κάποιες δοκιμές!!!!!! Η τιμή της είναι στα 300 ευρώ με τα μεταφορικά δικά μου!!!!! Για ΕΛΛΑΔΑ μιλώ πάντα!!!! Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ!!
Το σκότωσες το εργαλείο, ποια η διαφορά, είναι πιο αθόρυβη ;
 
Το σκότωσες το εργαλείο, ποια η διαφορά, είναι πιο αθόρυβη ;
Θοδωρή καλημέρα, απεναντίας πιστεύω ότι λόγω ιμάντα ο θόρυβος θα είναι μεγαλύτερος!!!!! Πιστεύω ότι δεν θα ζεσταίνεται καθόλου το στροφείο, σύμφωνα με τα λεγόμενα του Νίκου!!!!! Δηλαδή δουλειά να έχουμε, όχι κάτι διαφορετικό νομίζω!!!!!!
 
Πωλείται A5S-LC-R2 αγορασμένη πριν είκοσι περίπου μέρες και ο λόγος είναι ότι ο φίλος μας ο Καββαδίας, μας τα λέει ένα ένα τα καλούδια του!!!!!! Θέλω να πάρω τη ρουλεμανάτη A5S-EVO που έχει στα σκαριά!!!!!! Τη δίνω με ατσάλινο στροφείο ΛΑΝΑΡΑ, μαχαίρι 6* ΛΑΝΑΡΑ ΚΑΙ κωνική χάραξη!!!! Δεν τη δούλεψα καθόλου εκτός από κάποιες δοκιμές!!!!!! Η τιμή της είναι στα 300 ευρώ με τα μεταφορικά δικά μου!!!!! Για ΕΛΛΑΔΑ μιλώ πάντα!!!! Αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ!!
Καλημέρα ένα τηλ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top