10 best shotguns for clay pigeon shooting

Δηλαδή αν είδα καλά ούτε perazzi ούτε beretta....και μου έχουν μέσα δύο τουρκικά που δεν περνάνε ούτε τράπεζα δοκιμών....μάλιστα....πάρα πολύ αντικειμενικό....και την breda που και καλά όλες στην Ελλάδα είναι ελαττωματικες.....μάλιστα!
 
Αυτοί που τα αναγράφουν συνήθως αυτά τα top10 και πάει λέγοντας δεν ξέρεις ποτέ με τι σκεπτικό τα γράφουν. Αν είναι ποιότητα και τιμή, αν έχουν μαγαζί και μόνο αυτά εμπορεύονται,ή,ή! Είναι πραγματικά πολύ δύσκολο να αναφέρεις το ποια είναι τα καλύτερα!
Αλλά όταν βλέπεις να αναφέρουν ότι ποιο ελεηνό σε κατασκευή για να μην αναφέρω χώραχώρα,ως μέσα στα τοπ 10 δεν χρειάζεται καν δημοσίευση!
 
Το αντίγραφο πάντα θα παραμένει αντίγραφο φιλαράκι!
Εστι είναι Ηλια άλλα έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα σήμερα ως προς την αγορά κ τι ζήτηση του κόσμου σε όλα τα πράγματα οι εταιρίες , ομίλου,πολυεθνικές κοιτάνε διαφορετικά τα πράγματα hippo
 
Χαχα τουλαχιστον εγω εχω ενα οπλο στο top 10...αφου δεν εχει το beretta 692 θα ακυρωσω την αγορα..
οχι Γιαννη μην τα πιστευεις αυτα τα top 10 αυτη προσπαθουν να περασουν τα ΣΥΝΦΕΡΟΝΤΑ τους στην αγορα
 
Το αντίγραφο πάντα θα παραμένει αντίγραφο φιλαράκι!
Το αντίγραφο δεν είναι πάντα κακό, ίσως σε κάποιες περιπτώσεις να είναι και καλύτερο! Η απομοίμηση και μάλιστα η φτινή θα είναι πάντα ότι χειρότερο!!
πχ. Ο Perazzi αντέγραψε τον Boss σε ποιο απλή έκδοση και για αυτό έφτασε εκεί που έφτασε! Τον Perazzi τον αντέγραψαν μετά άλλοι, κάποιο καλύτερα και κάποιο πολύ χειρότερα!
 
Χαχα τουλαχιστον εγω εχω ενα οπλο στο top 10...αφου δεν εχει το beretta 692 θα ακυρωσω την αγορα..
Ακύρωσε το 692 και παρε το Αta Γιαννη. Αφού το γράφει το τεστ .sarcastic.. Γελάνε και τα τσιμέντα με αυτά τα top ten.
 
Back
Top