τάπες & κάλυκες cal20

να τους δώσω να μου αδειάσουν την γωνιά ενας κουβάς από πυρίτιδα γεμάτος τάπες cal20 διάφορές μάρκες γυρο στου 2000 πρέπει να είναι και καμιά 400ρια κάλυκες έτοιμη με καψούλι. το 20ρι εχει ταξιδέψει χρονιά τώρα και αυτά μείνανε σε μια γωνιά.
 
Ο Άι Βασίλης δεν μπορεί να έρθει σε κάθε παιδάκι στις 31 Δεκεμβρίου. Για αυτό ξεκινάει τα δώρα του από το Νοέμβριο. Σε εμένα ήρθε σήμερα!!!

Πήγα σήμερα και παρέλαβα από τη μεταφορική το μπόγο που μου έστειλε ο δικός μου Άι Βασίλης!
Δείτε παρακάτω, είναι τόσο μεγάλος που με δυσκολία μεταφέρεται:

DSC01970(1).jpg




Παρότι του είχα πει ότι για εμένα είναι χρήσιμα αυτά τα υλικά και ευχαρίστως τα αγοράζω, ο Ανδρέας επέμενε να τα χαρίσει από την καλοσύνη της καρδιάς του. Δεν είναι μόνο ότι τα χάρισε, κάθισε και έκανε ολόκληρη συσκευασία για να μεταφερθούνε χωρίς να τσαλακωθεί ούτε ένας κάλυκας, τα μετέφερε μόνος του μέχρι τη μεταφορική και τα έστειλε και αμέσως!

Δείτε εδώ τί έστειλε! Δε χωράνε στο τραπέζι:

DSC01973(1).jpg



Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Ανδρέα! Δεν έχω λόγια. Να είσαι πάντα καλά!!!
 
Το να πάρεις 50 και 100 ευρώ ποτέ δεν θα πάρεις την ικανοποίηση το να κάνεις ένα δώρο και να κάνεις ένα πρόσωπο χαρούμενο και ευτυχισμένο, έτσι και αλλιώς από τα πολλά πάσχουμε από τα λίγα έχουμε 🤣🤣🤣🤣
μηπως μπορεις να μου στειλεις και εμενα την greystone????
 
Back
Top