προβλημα BAIKAL SUPER POSE

παιδια λυθηκε το προβλημα
Μόνο του; Ξύπνησες σήμερα και είχε λυθεί; Εκ μηχανής θεός ενα πράγμα;

Σόρρυ για το σαρκασμό, αλλά μας εβγαλες τα συκώτια και δεν μας λές και ποιά ήταν η λύση μπας και βοηθηθεί κανείς άλλος...
 
Αυτο που καταλαβα οσοι εχουν μαγαζια αν δεν εισαι γνωστος θελουν να στα παρουν
Λογικό είναι ότι πρέπει να πληρωθούν. Από αυτό ζούνε, όχι όμως να σε σκίσουν
αυτο που καταλαβα ειναι οτι αν δεν εισαι γνωστος με τον οπλουργο δεν ασχολειται
Δεν είναι έτσι, τουλάχιστον δεν ισχύει για όλους.

Μπράβο πάντως στον Ψυλλάκη που σου έλυσε το πρόβλημα και που ως σκοπευτής μάλλον ήταν ο πλέον κατάλληλος
 
ελειπα στο εξωχικο χαχααχαχ μου στενεψε το πελμα γιατι ηταν πολυ φαρδυ και δεν παταγε καλα και εφτιαξε και το pits
Αφου το στενεψε αρα παταγε στο δελτοειδη επανω γι αυτο και σε ποναγε εκανε και το πιτσ μια χαρα περιμενουμε καμια φοτο βαλε ρε συ να δουμε τι δουλεια εγινε
 
ελειπα στο εξωχικο χαχααχαχ μου στενεψε το πελμα γιατι ηταν πολυ φαρδυ και δεν παταγε καλα και εφτιαξε και το pits
Ολα ωραια
Αμα λυθηκε το προβλημα και μπορεις να χαρεις το οπλακι σου φιλε μονο αυτο μετρα
 
ελειπα στο εξωχικο χαχααχαχ μου στενεψε το πελμα γιατι ηταν πολυ φαρδυ και δεν παταγε καλα και εφτιαξε και το pits
Άρα σωστή η διάγνωση των περισσοτέρων μας ότι "όταν κλωτσάει το όπλο την πρώτη αιτία την ψάχνουμε στην επώμιση" με όποιες εύκολες, ή δύσκολες παρεμβάσεις.

Καλοντούφεκο και να το ευχαριστηθείς (που είναι βέβαιο!.....)
 
Άρα σωστή η διάγνωση των περισσοτέρων μας ότι "όταν κλωτσάει το όπλο την πρώτη αιτία την ψάχνουμε στην επώμιση" με όποιες εύκολες, ή δύσκολες παρεμβάσεις.

Καλοντούφεκο και να το ευχαριστηθείς (που είναι βέβαιο!.....)
ευχαριστω πολλυ θα παω να κανω και στις καννες porting
 
Καλησπέρα στην παρέα!

μου είχε τύχει ακριβώς το ίδιο με ένα όπλο πλαγιόκαννο, Simson Suhl, Ανατολικής Γερμανίας - ο ώμος ήταν μπλε από τα αιματώματα ακόμα και με ελαφριά 28-32 γρ . Έλεγα πως δεν μπορεί, θα το συνηθίσω. Εκείνο τελικά που μου είπαν ότι ευθυνόταν ήταν ο συνδυασμός στενής θαλάμης και πολύ στενών τσοκ (φουλ η μια και έξτρα φουλ η άλλη).

Η κατάληξη ήταν να το χαρίσω στον κουνιάδο μου που και αυτός με τη σειρά του το πούλησε, επειδή το κλώτσημα πήγαινε σύννεφο - πριν το χαρίσω μου είχε πει κάποιος οπλουργός να προσπαθήσουμε να ανοίξουμε τα τσοκ μήπως δω βελτίωση , αλλά δεν το πήρα ποτέ απόφαση να το δοκιμάσω.


Φιλικά
Παναγιώτης
 
Καλησπέρα στην παρέα!

μου είχε τύχει ακριβώς το ίδιο με ένα όπλο πλαγιόκαννο, Simson Suhl, Ανατολικής Γερμανίας - ο ώμος ήταν μπλε από τα αιματώματα ακόμα και με ελαφριά 28-32 γρ . Έλεγα πως δεν μπορεί, θα το συνηθίσω. Εκείνο τελικά που μου είπαν ότι ευθυνόταν ήταν ο συνδυασμός στενής θαλάμης και πολύ στενών τσοκ (φουλ η μια και έξτρα φουλ η άλλη).

Η κατάληξη ήταν να το χαρίσω στον κουνιάδο μου που και αυτός με τη σειρά του το πούλησε, επειδή το κλώτσημα πήγαινε σύννεφο - πριν το χαρίσω μου είχε πει κάποιος οπλουργός να προσπαθήσουμε να ανοίξουμε τα τσοκ μήπως δω βελτίωση , αλλά δεν το πήρα ποτέ απόφαση να το δοκιμάσω.


Φιλικά
Παναγιώτης
Και εμένα μου είχε τύχει με ένα πλάγιο AYA που ήταν 1* / 3*. Παιδεύτηκα πολύ με το κοντάκι, βελτιώθηκε αρκετά, αλλά όχι τόσο που να μου είναι ευχάριστο.
Τελικά το έδωσα.
 
Καλησπέρα στην παρέα!

μου είχε τύχει ακριβώς το ίδιο με ένα όπλο πλαγιόκαννο, Simson Suhl, Ανατολικής Γερμανίας - ο ώμος ήταν μπλε από τα αιματώματα ακόμα και με ελαφριά 28-32 γρ . Έλεγα πως δεν μπορεί, θα το συνηθίσω. Εκείνο τελικά που μου είπαν ότι ευθυνόταν ήταν ο συνδυασμός στενής θαλάμης και πολύ στενών τσοκ (φουλ η μια και έξτρα φουλ η άλλη).

Η κατάληξη ήταν να το χαρίσω στον κουνιάδο μου που και αυτός με τη σειρά του το πούλησε, επειδή το κλώτσημα πήγαινε σύννεφο - πριν το χαρίσω μου είχε πει κάποιος οπλουργός να προσπαθήσουμε να ανοίξουμε τα τσοκ μήπως δω βελτίωση , αλλά δεν το πήρα ποτέ απόφαση να το δοκιμάσω.


Φιλικά
Παναγιώτης
με το που ηρθε εμενα στα μετρα μου ηταν η ανατολη με την δυση λες και ηταν αλλο οπλο και τωρα θα κανω στις καννες porting
 
Back
Top