εκπαιδευτικά ορτυκιού

γιασας παιδεςςςς ,ξεκινησαμε σημερα το πρωι με την ποιντεριναμου για κανενα ορτυκακι μιας και κραταη ο καμπωσμας ντοπιαρικα,,,ωντος ειχαμε 6 συναντησης και μια φερμα σε μπεκατσινι,,τα πουλια σκορπια σε τριφιλι αωργοτα λιοσπωρα και καλαμποκιες,,δεχτηκα σε φερμα αλα με το κινητομου δεν μπωρουσα να τραβηξω και της τελειες φωτο εφωσον ειχα φερμες απο τα 10 μετρα μπρωσταμου εως και 60 70 80 μετρα και βαλε,,εαν ειχα μια φωτογραφικη καλουτσικια θα τα πηγαινα καλητεραααα βεβαια εχω βαλη στο ματι μια και θα την παρω πιστευω συντομααα,απωλαυστετεςςςςςς

free image host


free photo hosting


image sharing sites


free image uploading


upload a gif


imgurl


image hosting sites


screen capture windows 7

capture screen

upload image free
.RESPECT.
 
Τα ντοπιάρικα ορτύκια, πότε κάνουν φωλιά; .xm.
γιασου φιλαρακι,δεν ξερης και θελης να μαθης;;;;.xm..xm. η το λες εκ πονηρου.xm..xm.,,,,,εγω θα σου απαντησω παντως,ειδη αρχησανε και κανουνε ζευγαρια,,και απο θεμα οχλισης ,γιατι ετσι αντηλαβανωμε την ερωτησησου απο τον απριλιο και μετα η εξωδους ειναι περιωρισμενειιιιι.shake hands..lazy.
 
γιασου φιλαρακι,δεν ξερης και θελης να μαθης;;;;.xm..xm. η το λες εκ πονηρου.xm..xm.,,,,,εγω θα σου απαντησω παντως,ειδη αρχησανε και κανουνε ζευγαρια,,και απο θεμα οχλισης ,γιατι ετσι αντηλαβανωμε την ερωτησησου απο τον απριλιο και μετα η εξωδους ειναι περιωρισμενειιιιι.shake hands..lazy.

Φιλαράκι όχι δεν ήξερα, τα υπόλοιπα τα αφήνω ασχολίαστα .lazy.
 
Φιλαράκι όχι δεν ήξερα, τα υπόλοιπα τα αφήνω ασχολίαστα .lazy.
νασε καλα φιλαρακιι,, μαλλων πηρα εγω την ερωτησισου εκ πονηρουυυ,,,ρωτοντας πας στην πωλη ετσι δεν λενεεε;;;;;.lazy..ghe.
 
μπραβω ρε συ σακη..
πολυ ομορφο ζοω να το χαρεις στο επακρο.

παντος σε 10-15 μερες θα πρεπει να κανουν και την εμφανησητους τα περασματιαρικα..
 
Last edited:
μπραβο ρε παιδες με τα εκπαιδευτικα σας σας χαιρομαι ,την προηγουμενη βδομαδα πηγα αναβυσσο πολυ λιγα πραματα και μονο 20 25 αυτοκινητα ειμασταν σαν παιδικη χαρα για σκυλους.αρη φουλ τσοκ ειναι ο φακος σου μαμαει λεμε αλα κι εσυ το χεις
 
Ας δώσω μια ανανέωση στο θέμα!!!

Από ποιά ημερομηνία περίπου βρε παιδιά τα τοπιάρικα ορτύκια κυρίως αρχίζουν να φολεωποιούν ;;;
Μπορούμε να ξεκινήσουμε άφοβα τα εκπευδευτικά μας με σκύλους αυτό τν καιρό;;;
 
Back
Top