Ψαρόνια

Το απόγευμα είδα τα πρωτα για φέτος .
Οι παλιοί λένε (τα τελευταία χρόνια το παρατηρώ και ισχύει ) πως τα ψαρονια φέρνουν την κακοκαιρία . Περιμένω να δω αν θα βγουν αληθινά και φέτος !

Περιοχή
Αχαρνές
Όνομα
Στέφανος
Εδώ πάνω έχω βαρεθεί να τα βλέπω όλο το χρόνο... Κάτω στα δικά μου έχουν χρόνια να φανούν :eek: κρίμα και τους έχω ταγμένη μια κατσαρόλα με καυτό λάδι...:rolleyes:
Περίεργο, Αρτάκη Ψαχνά όταν σπούδαζα ήταν σύννεφα ολόκληρα. Δεν κατέβαιναν πιο χαμηλά;

D

DrV

Περίεργο, Αρτάκη Ψαχνά όταν σπούδαζα ήταν σύννεφα ολόκληρα. Δεν κατέβαιναν πιο χαμηλά;
Από το 2013-2014 έχω να δω ψαρονια περιοχή Ερέτρια - Βάθεια που μένω. Πιο έξω δεν ξέρω, λογικά προς Δύστο θα έχει. Μέχρι τότε όμως μιλάμε για εκατομμύρια ψαρονια και μετά μαχαίρι...

Περιοχή
Αχαρνές
Όνομα
Στέφανος
Από το 2013-2014 έχω να δω ψαρονια περιοχή Ερέτρια - Βάθεια που μένω. Πιο έξω δεν ξέρω, λογικά προς Δύστο θα έχει. Μέχρι τότε όμως μιλάμε για εκατομμύρια ψαρονια και μετά μαχαίρι...
Οκ, και εγώ αυτό που έγραψα ήταν για πιο παλιά, μέχρι το '10. Ίσως έχουν αλλάξει τα πράγματα.

Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Λάμπρος
Εδώ πάνω έχω βαρεθεί να τα βλέπω όλο το χρόνο... Κάτω στα δικά μου έχουν χρόνια να φανούν :eek: κρίμα και τους έχω ταγμένη μια κατσαρόλα με καυτό λάδι...:rolleyes:
Βασίλη έλα μια βόλτα προς Αγρίνιο Γενάρη μήνα. Θα διαλέξουμε μια μέρα με νοτιά και ψιλόβροχο, πάρτι θα κάνουμε!.sarcastic.

Εχω δει μαυροπουλια να εχουν απο μια ελια στα ποδια και απο δυο στο ραμφος
τι αλο θα δης ρε φιλαρακι εση να μας κουφανηςςςςς,,στο τελος θα δης καμια μπεκατσα να κραταη στα ποδιατης καμια beneli.xm..xm..sarcastic..sarcastic.

Περιοχή
Αττική
Ωραία πολύ ωραία σήμερα
9 πουλάκια έπεσαν με 3 τουφεκιές 5 βρήκε κι απορτάρησε η Λίζα που δεν ήθελε να φύγει νομίζωντας ότι ο τόπος ππου έπεσαν είναι γεμάτος πουλιά κατάχαμα .well done.
τα πήγα στο θείο που τα κάνει σπέσιαλ μεζέ,όπως μου λέει,πίνοντας κρασάκι με τους φίλους του
ήταν ένα καλό κοπάδι :)