Χειροποίητα, custom made κοντάκια και εργασίες ξύλου και μέτρων από τον Γιάννη

Status
Not open for further replies.
Ελιες δεν εχει;
Προς το παρόν όχι! μέχρι πριν λιγο έβρεχε στο χωριό! Λιγο νερό αλλά πετούσε! Πιο μετά θα πάμε από οτι φαίνεται..τι ελιες θα βρούμε βέβαια ενας Θεός ξέρει με τον αέρα που έκανε,είμαστε βλέπεις και λιγο οικολόγοι και δεν ψεκάζουμε κατα κόρον!
 
Καλησπερα σας! Γιάννη σε ευχαριστώ πολυ και από εδω για την άψογη δουλειά που εκανες στο κοντάκι της benelli centro! Σου αξίζουν πολλά μπραβο πραγματικα! Περα από την δουλειά ήσουν απολυτα συνεπής στο χρόνο,και απολυτα κατατοπιστικός στην συνομιλία που είχαμε! Μου κάνει τρομερη εντύπωση που ταιριαξες ακόμα και τα νερά του ξύλου στο κομμάτι ξύλου που πρόσθεσες με το υπάρχον κοντάκι! Μου πρόσθεσε 2,7cm στο μήκος του κοντακιου βγάζοντας τις φέτες βάκελιτη που είχα και δεν ήταν οτι καλύτερο λειτουργικά( γλιστρούσαν καμία φορά και ξεβιδωνε και το πέλμα)
Επι ευκαιρίας μου μάκρυνε και την λαβή που έδειχνε παιδική στα χέρια μου! Το πέλμα ειναι αυτό που είχα και πριν! Δεν έφτιαξα κοντάκι εξαρχής γιατι αυτό το κοντάκι φαίνεται να κάθεται καλα πάνω μου!
rfqu9hh.jpg
Καλοριζικο Γιαννη καλα ψησιματα με υγεις να το χαρεις
 
Καλησπερα σας! Γιάννη σε ευχαριστώ πολυ και από εδω για την άψογη δουλειά που εκανες στο κοντάκι της benelli centro! Σου αξίζουν πολλά μπραβο πραγματικα! Περα από την δουλειά ήσουν απολυτα συνεπής στο χρόνο,και απολυτα κατατοπιστικός στην συνομιλία που είχαμε! Μου κάνει τρομερη εντύπωση που ταιριαξες ακόμα και τα νερά του ξύλου στο κομμάτι ξύλου που πρόσθεσες με το υπάρχον κοντάκι! Μου πρόσθεσε 2,7cm στο μήκος του κοντακιου βγάζοντας τις φέτες βάκελιτη που είχα και δεν ήταν οτι καλύτερο λειτουργικά( γλιστρούσαν καμία φορά και ξεβιδωνε και το πέλμα)
Επι ευκαιρίας μου μάκρυνε και την λαβή που έδειχνε παιδική στα χέρια μου! Το πέλμα ειναι αυτό που είχα και πριν! Δεν έφτιαξα κοντάκι εξαρχής γιατι αυτό το κοντάκι φαίνεται να κάθεται καλα πάνω μου!
rfqu9hh.jpg
Καλορίζικο Γιάννη να την ευχαριστηθείς την Benelli σουμε το νέο κοντάκι,πολλά μπράβο και στον κ.Γιάννη για την εξαιρετική δουλειά.
 
Καλησπερα σας! Γιάννη σε ευχαριστώ πολυ και από εδω για την άψογη δουλειά που εκανες στο κοντάκι της benelli centro! Σου αξίζουν πολλά μπραβο πραγματικα! Περα από την δουλειά ήσουν απολυτα συνεπής στο χρόνο,και απολυτα κατατοπιστικός στην συνομιλία που είχαμε! Μου κάνει τρομερη εντύπωση που ταιριαξες ακόμα και τα νερά του ξύλου στο κομμάτι ξύλου που πρόσθεσες με το υπάρχον κοντάκι! Μου πρόσθεσε 2,7cm στο μήκος του κοντακιου βγάζοντας τις φέτες βάκελιτη που είχα και δεν ήταν οτι καλύτερο λειτουργικά( γλιστρούσαν καμία φορά και ξεβιδωνε και το πέλμα)
Επι ευκαιρίας μου μάκρυνε και την λαβή που έδειχνε παιδική στα χέρια μου! Το πέλμα ειναι αυτό που είχα και πριν! Δεν έφτιαξα κοντάκι εξαρχής γιατι αυτό το κοντάκι φαίνεται να κάθεται καλα πάνω μου!
rfqu9hh.jpg
ετοιμο και το δικο μου custom για την 391 καψουλι στο χρονο ο μαστρογιαννης!ειναι τ πρωτο που φτιαχνω και την περιμενω πως πως σα παιδακι!
εντυπώσεις θα γραψω μολις τ τουφεκισω


Να τα χαίρεστε!!!
 
Να τα λιωσετε τα κοντάκια εύχομαι.οσο για τον μαστρογιαννη τα χουμε πει ολα
Καλορίζικο Γιάννη να την ευχαριστηθείς την Benelli σουμε το νέο κοντάκι,πολλά μπράβο και στον κ.Γιάννη για την εξαιρετική δουλειά.
Να τα χαίρεστε!!!
Γιάννη καλορίζικο και καλοτούφεκο να είναι :)
Ευχαριστώ πολυ όλους!
 
Καλησπερα σας! Γιάννη σε ευχαριστώ πολυ και από εδω για την άψογη δουλειά που εκανες στο κοντάκι της benelli centro! Σου αξίζουν πολλά μπραβο πραγματικα! Περα από την δουλειά ήσουν απολυτα συνεπής στο χρόνο,και απολυτα κατατοπιστικός στην συνομιλία που είχαμε! Μου κάνει τρομερη εντύπωση που ταιριαξες ακόμα και τα νερά του ξύλου στο κομμάτι ξύλου που πρόσθεσες με το υπάρχον κοντάκι! Μου πρόσθεσε 2,7cm στο μήκος του κοντακιου βγάζοντας τις φέτες βάκελιτη που είχα και δεν ήταν οτι καλύτερο λειτουργικά( γλιστρούσαν καμία φορά και ξεβιδωνε και το πέλμα)
Επι ευκαιρίας μου μάκρυνε και την λαβή που έδειχνε παιδική στα χέρια μου! Το πέλμα ειναι αυτό που είχα και πριν! Δεν έφτιαξα κοντάκι εξαρχής γιατι αυτό το κοντάκι φαίνεται να κάθεται καλα πάνω μου!
rfqu9hh.jpg
Γιαννιο θα δωσεις στα τσιχλονια δυνατο χτυπο. Καλοριζικο!!! Λες τα χριστουγεννα να ρθουν για γιορτες;;.sex hard.
 
Καλοριζικα παιδια να τα χαρητε!
Μεγειες σε όλους για τα νέα κοντάκια.το δικό μου ήδη κενταει πάνω στη μπενελα.γιαννη σ ευχαριστω
Γιαννιο θα δωσεις στα τσιχλονια δυνατο χτυπο. Καλοριζικο!!! Λες τα χριστουγεννα να ρθουν για γιορτες;;.sex hard.
Σας ευχαριστώ!
Παναγο έχουν δείξει μερικά πουλιά κατά τόπους!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top