Χαρίζεται Labrador Retriever

Περιοχή
Ρέθυμνο
Από φίλο μη κυνηγό , χαρίζεται λευκό αρσενικό Labrador Retriever 3 ετών τσιπαρισμενο και με βιβλιάριο υγείας . Το σκυλί έχει πολύ καλό χαρακτήρα και έχει έμφυτο το απόρτ ακόμα και από το νερό . Πιστεύω ότι σε χέρια κυνηγού με λίγη εκπαίδευση θα γίνει ένας καλός σύντροφος στα κυνήγια του.

Περιοχή
Ρέθυμνο
Γιατί το δίνει?δοκίμασε το να δεις μήπως έχει κροτοφοβια!!
Καμία σχέση με κροτοφοβία , ο άνθρωπος δεν είναι κυνηγός . Το σκυλί έχει μεγαλώσει από κουτάβι σε σπίτι με παιδιά και είναι κοινωνικοποιημένο χωρίς φοβίες.

Όνομα
Takis
Δεν είπα πως έχει κροτοφοβια,σου έγραψα πως αφού ο άνθρωπος δεν είναι κυνηγός το σκυλί θα ήταν καλά να το δοκιμάσεις εσύ στην τουφεκια,γιατί πράγματι θα ήταν καλύτερα να το πάρει κυνηγός εφόσον έχει όπως γράφεις έμφυτο το απορτ!!!εύχομαι να πέσει σε καλά χέρια!!!

Περιοχή
θεσσαλονικη
Όνομα
Χριστοδουλος
Το μονο κωλημα που θα ειχα εγω, με με το σιγκεκριμενο σκυλο
θα ηταν το οτι ειναι πολυ ανοιχτοχρωμος, και θα λερωνει ευκολα .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Σαν ρατσα . . . . με κλειστα ματια.
Και εμενα η θηλυκια μου κυνηγισε πρωτη φορα 3,5 χρονων
Και χωρις να ειναι καν απο γονεις κυνηγους.
Το πρωτο απορτ το εκανε στην πρωτη τουφεκια, και ας ηταν κοριδαλλος(αντι για ορτικι)
Ουτε εγω ηξερα τοτε.... αλλα μαζι ,με χρονο και αγαπη αρχισαμε να μαθαινουμε . . . .

Όνομα
Greg
Το μονο κωλημα που θα ειχα εγω, με με το σιγκεκριμενο σκυλο
θα ηταν το οτι ειναι πολυ ανοιχτοχρωμος, και θα λερωνει ευκολα .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Σαν ρατσα . . . . με κλειστα ματια.
Και εμενα η θηλυκια μου κυνηγισε πρωτη φορα 3,5 χρονων
Και χωρις να ειναι καν απο γονεις κυνηγους.
Το πρωτο απορτ το εκανε στην πρωτη τουφεκια, και ας ηταν κοριδαλλος(αντι για ορτικι)
Ουτε εγω ηξερα τοτε.... αλλα μαζι ,με χρονο και αγαπη αρχισαμε να μαθαινουμε . . . .
once with a lab

you never go back

Περιοχή
Ρέθυμνο
Μια παροιμία λέει " δείξε μου τον σκύλο σου να σου ποιος είσαι " .
Εύχομαι λοιπόν να ταιριάξετε και όσο καλό τουφέκι είσαι συ έτσι να μην χάνει κι' αυτός παπί .

Και μιας και το 'φερε η κουβέντα κάνα .sex hard. setup για να τα κατεβάζεις έχει βρει ; .ha ha. .sarcastic.