Χάθηκε το εικονιζόμενο στον Πτελεό

Τελικά η αρχικά θλιβερή ιστορία είχε απίστευτο αίσιο τέλος! Πήγαμε για κυνήγι στον Πτελεό 5 μέρες αφότου χάθηκε ο σκύλος και μετά από 3ωρο περπατητό, τον βρήκαμε τυχαία μπροστά μας! Είχε μείνει στο ίδιο σημείο που χάθηκε επί 5 μέρες μόνος του... Είχαμε όλοι (και ο σκύλος) άγιο!
 
Τελικά η αρχικά θλιβερή ιστορία είχε απίστευτο αίσιο τέλος! Πήγαμε για κυνήγι στον Πτελεό 5 μέρες αφότου χάθηκε ο σκύλος και μετά από 3ωρο περπατητό, τον βρήκαμε τυχαία μπροστά μας! Είχε μείνει στο ίδιο σημείο που χάθηκε επί 5 μέρες μόνος του... Είχαμε όλοι (και ο σκύλος) άγιο!
Μπράβο ρε φίλε!
 
Τελικά η αρχικά θλιβερή ιστορία είχε απίστευτο αίσιο τέλος! Πήγαμε για κυνήγι στον Πτελεό 5 μέρες αφότου χάθηκε ο σκύλος και μετά από 3ωρο περπατητό, τον βρήκαμε τυχαία μπροστά μας! Είχε μείνει στο ίδιο σημείο που χάθηκε επί 5 μέρες μόνος του... Είχαμε όλοι (και ο σκύλος) άγιο!
Τι λες ρε φίλε, συγκλονιστικό !
 
Τελικά η αρχικά θλιβερή ιστορία είχε απίστευτο αίσιο τέλος! Πήγαμε για κυνήγι στον Πτελεό 5 μέρες αφότου χάθηκε ο σκύλος και μετά από 3ωρο περπατητό, τον βρήκαμε τυχαία μπροστά μας! Είχε μείνει στο ίδιο σημείο που χάθηκε επί 5 μέρες μόνος του... Είχαμε όλοι (και ο σκύλος) άγιο!
Μπορειτε να υποθεσετε οτι ηταν εκει απο την πρωτη μερα. Εμεις που χασαμε σεττερ που πηρε τριχωτα μαλλον, πηγαινε καποιος καθε μερα στο σημειο, και αυτο ηταν εκει την εκτη μερα
 
Τελικά η αρχικά θλιβερή ιστορία είχε απίστευτο αίσιο τέλος! Πήγαμε για κυνήγι στον Πτελεό 5 μέρες αφότου χάθηκε ο σκύλος και μετά από 3ωρο περπατητό, τον βρήκαμε τυχαία μπροστά μας! Είχε μείνει στο ίδιο σημείο που χάθηκε επί 5 μέρες μόνος του... Είχαμε όλοι (και ο σκύλος) άγιο!
Μπράβο ρε παιδιά,πολύ συγκινητικό....
Αξίζει κάθε φροντίδα αγάπης το φουκαριαρικο..
 
Μπορειτε να υποθεσετε οτι ηταν εκει απο την πρωτη μερα. Εμεις που χασαμε σεττερ που πηρε τριχωτα μαλλον, πηγαινε καποιος καθε μερα στο σημειο, και αυτο ηταν εκει την εκτη μερα
Το ίδιο μου έχει τύχει δύο φορές, μία με σκύλα δική μου και μία με ενός φίλου
Την δική μου την βρήκα μετά από σχεδόν δέκα μέρες και ενώ είχα χάσει κάθε ελπίδα
Του φίλου μου μετά από καμιά βδομάδα, αν και υπάρχουν υποψίες ότι κάποιος μπορεί να την είχε πιάσει και την άφησε πάλι γιατί είχαμε σηκώσει τους πάντες στον αέρα
Δεν ήταν ταλαιπωρημένη αντιθέτως με την δική μου που είχε μείνει τρία κόκαλα
 
Το ίδιο μου έχει τύχει δύο φορές, μία με σκύλα δική μου και μία με ενός φίλου
Την δική μου την βρήκα μετά από σχεδόν δέκα μέρες και ενώ είχα χάσει κάθε ελπίδα
Του φίλου μου μετά από καμιά βδομάδα, αν και υπάρχουν υποψίες ότι κάποιος μπορεί να την είχε πιάσει και την άφησε πάλι γιατί είχαμε σηκώσει τους πάντες στον αέρα
Δεν ήταν ταλαιπωρημένη αντιθέτως με την δική μου που είχε μείνει τρία κόκαλα
Υπάρχουν πολλοί πονηροί στο χωρο μας.
Μου έτυχε να φορτώσουν τον σκύλο για να τον πάρουν ενώ με είδαν που έψαχνα και τους ρώτησα κιολας αν τον είδαν.
Σε 15-20 λεπτά τον εφεραν πίσω ταχα ότι τον βρήκαν.
Τους ήξερε ένας χωριανος που ήταν εκεί όταν έψαχνα και μάλλον το ξανασκέφτηκαν.
Ο σκύλος με κουδούνι και μπιπερ.
Και τα δύο φιμωμένα.
 
Back
Top