Χάθηκαν στο Πολυδένδρι

Καλησπέρα και πάλι σε όλους, σας παρακαλώ για τη βοήθειά σας!!!!!! Έσκαψαν κάτω από την περίφραξη του κήπου, πήδησαν μάντρες ούτε στην απόδραση του Αλκατράζ να έπαιζαν. Και λίγο χιούμορ γιατί έχουμε τρελαθεί πάλι!
Χάθηκαν και τα δυο αρσενικά στο Πολυδένδρι Αττικής από χτες. Έχουμε ενημερώσει το Α.Τ. Καπανδριτίου, οργώσαμε την περιοχή, αλλά εκεί γύρω έχει πολλά μέρη για να χαθούν. Αν κάποιος γνωρίζει ή είδε κάτι σας παρακαλώ ενημερώστε μας. 6909839099
ΔΗΜΗΤΡΗΗΗΗΗΗΗ
16649122_1427966750576533_1342721828869147932_n.jpg
16864333_1427966707243204_6371304926727527846_n.jpg
 
Εδώ ειμαι .sarcastic.
Καλώς τη Σοφία .Πάλι τα ίδια ; μάλλον πρεπει να πάω μια βόλτα προς το Πολυδένδρι αύριο..bike
Εντάξει τι να πω είναι απίστευτο... Αν κάποιος είναι από τις περιοχές εκεί γύρω ας έχει το νου του!! Το πρωί αύριο θα πάω να βάλω αφίσες
 
Δώσε περισσότερες πληροφορίες για το που χάθηκαν.Μπορει να φανεί χρήσιμο.Εχω δυο φίλους που μενουν εκει κοντα .
 
Δώσε περισσότερες πληροφορίες για το που χάθηκαν.Μπορει να φανεί χρήσιμο.Εχω δυο φίλους που μενουν εκει κοντα .
Ήταν σε σπίτι πολύ κοντά στην πλατεία στο Πολυδένδρι, στον κεντρικό δρόμο. Έφυγε και η Έλλη, αυτή που είχες βρει τότε αλλά γύρισε πολύ κουρασμένη που σημαίνει ότι έχουν κάνει χιλιόμετρα αν δεν τα πήρε κανείς.
 
Παιδιά όσοι έχετε κάποιον γνωστό που να μένει Πολυδένδρι, Καπανδρίτι, ακόμα και Κάλαμο, μπορεί να πήραν κανα ντορό και να απομακρύνθηκαν πολύ και εκεί την περιοχή δεν την ξέρουν. Εγώ θα κολλήσω παντού αφίσες αύριο σε αυτές τις περιοχές το χω βάλει facebook και κάνουμε γύρες συνέχεια, ελπίζω να βρεθούν γιατί κοιτάω τις φωτό και δεν το πιστεύω...
 
Πήγαμε πάλι έβαλα αφίσες Πολυδένδρι, Καπανδρίτι, Βαρνάβα, Κάλαμο, Κιούρκα, Αστυνομίες, Τροχαίες, Διόδια, Μαλακάσα και ο Θεός βοηθός... Δύσκολο αυτή τη φορά αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Οι περισσότεροι μου έλεγαν ότι αν τα βρήκαν τα πήραν... Θα δούμε...
 
Όχι πλησιάζονται...
Κακό αυτό
Μην τα παρατήσεις ψάξε όλη την ευρύτερη περιοχή και δώσε βάση σε αποθήκες και στάνες
Καλό θα ήταν όταν πλησιάζεις συνοικισμούς να τα φωνάζεις με το όνομα τους
Εγώ έτσι τα βρήκα στο Πόρτο Γερμενό που τα είχε βουτήξει ένας κ@ριολης
και τα είχα χάσει στα Βίλια αρκετά μεγάλη απόσταση
Τα είχε βάλει μέσα σε μία αποθήκη πίσω από το σπίτι του
τους είχε βγάλει τα κουδούνια
και με άκουσαν όταν τους φώναζα και άρχισαν να γαυβιζουν
Τα βρήκα μετά από 3 μέρες αφού είχα ξεσκονησει όλες τις αυλές
Το τι έγινε μετά ας μην το περιγραψω
Εύχομαι να βρεθούν συντομα
 
Κακό αυτό
Μην τα παρατήσεις ψάξε όλη την ευρύτερη περιοχή και δώσε βάση σε αποθήκες και στάνες
Καλό θα ήταν όταν πλησιάζεις συνοικισμούς να τα φωνάζεις με το όνομα τους
Εγώ έτσι τα βρήκα στο Πόρτο Γερμενό που τα είχε βουτήξει ένας κ@ριολης
και τα είχα χάσει στα Βίλια αρκετά μεγάλη απόσταση
Τα είχε βάλει μέσα σε μία αποθήκη πίσω από το σπίτι του
τους είχε βγάλει τα κουδούνια
και με άκουσαν όταν τους φώναζα και άρχισαν να γαυβιζουν
Τα βρήκα μετά από 3 μέρες αφού είχα ξεσκονησει όλες τις αυλές
Το τι έγινε μετά ας μην το περιγραψω
Εύχομαι να βρεθούν συντομα
Θα φύγουμε τώρα πάλι για εκεί... Θα το κάνω, σε ευχαριστώ!!! Τα βλέπω στις φωτο και δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν θα τα ξαναδώ, τον ασπρόμαυρο από 20 ημερών το είχα, τον άλλον δώσαμε ότι είχαμε και δεν είχαμε να τον σώσουμε πριν 2 χρόνια από καλαζάρ. Το μόνο που με φοβίζει είναι ότι έχει πολύ δασική περιοχή εκεί και δεν έχουν ξαναβγεί εκεί, αν δεν τα έχει μαζέψει κανένας. Θα πάω και στο Δασαρχείο στο Καπανδρίτι και βλέπουμε.
 
Δυστυχώς άλλη μια μέρα χωρίς νέα!! Βρήκαμε έναν τσομπάνη που θα μας πάει αύριο σε άλλα μαντριά εκεί γύρω και θα ψάξουμε κι άλλους σε όλα τα χωριά εκεί, θα τους τάξουμε και τίποτα μπας και κινηθούν. Τι να πω. 3 μέρες τώρα πάνε αν τα σκυλιά ήταν εκεί τριγύρω όλο και κάποιος θα τα είχε δει εγώ πιστεύω ότι τα χουν μαζέψει πλέον...
 
Back
Top