ΧΑΘΗΚΕ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡ ΑΡΣΕΝΙΚΟ(Λέκτωρ)

Παιδια χαθηκε (Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΛΑΠΗΚΕ) γιατι τα λαμπραντοπ δεν χανονται
ο Λεκτωρ ο αρσενικος μου σκυλος (ο δευτερος μου γιος)απο τον χωρο εργασιας μου....
Το απογευμα της πεμπτης 12/9 στην ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΥ Θεσσαλονικης
Φορουσε μαυρο λουρι ειναι 5χρονων 33 κιλα και ο αριθμος microship 990000000728177


Θα παρακαλουσα οποιαδηποτε βοηθεια η και πληροφορια
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ στο 6977080595

Σας ευχαριστω πολυ
 
Παιδια χαθηκε (Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΛΑΠΗΚΕ) γιατι τα λαμπραντοπ δεν χανονται
ο Λεκτωρ ο αρσενικος μου σκυλος (ο δευτερος μου γιος)απο τον χωρο εργασιας μου....
Το απογευμα της πεμπτης 12/9 στην ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΥ Θεσσαλονικης
Φορουσε μαυρο λουρι ειναι 5χρονων 33 κιλα και ο αριθμος microship 990000000728177


Θα παρακαλουσα οποιαδηποτε βοηθεια η και πληροφορια
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ στο 6977080595

Σας ευχαριστω πολυ
Ευχομαι να βρεθει γρηγορα και αν κλαπηκε να δαγκωσει το δεξι @ρχιδι του κλεφτη!!!
 
Ευχαριστω πολυ Γιωργο και Χρηστο....
Εχω τρελαθη.... εδω και 2-3 μερες ειμαι με ελαχιστο υπνο ψαχνω, ρωταω , μιλαω.....
Με το αμαξι σε δρομους χωματοδρομους, με τα ποδια και την φλερη μαζι μεσα σταχωραφια (και οπου δεν παει αμαξι)
Εχω χτενιση ολοι την περιοχη, βρηκα οτι αδεσποτο υπαρχει στα περιξ (και ειναι πολλα)
Αλλα ΛΕΚΤΩΡ πουθενα ..... λες και ανοιξε η γη και τον "ΚΑΤΑΠΙΕ"
 
Ευχαριστω πολυ Γιωργο και Χρηστο....
Εχω τρελαθη.... εδω και 2-3 μερες ειμαι με ελαχιστο υπνο ψαχνω, ρωταω , μιλαω.....
Με το αμαξι σε δρομους χωματοδρομους, με τα ποδια και την φλερη μαζι μεσα σταχωραφια (και οπου δεν παει αμαξι)
Εχω χτενιση ολοι την περιοχη, βρηκα οτι αδεσποτο υπαρχει στα περιξ (και ειναι πολλα)
Αλλα ΛΕΚΤΩΡ πουθενα ..... λες και ανοιξε η γη και τον "ΚΑΤΑΠΙΕ"
οχιιι ρε φιλεμου χριστοδουλε με στεναχωρησες τωρα ευχωμαι να βρεθη συντομα θα εχουμε και εμης τα ματιαμας και τα αυτιαμας ανοιχταααα,,θα σε παρω τηλ να τα πουμε
 
Παιδια χαθηκε (Η ΜΑΛΛΟΝ ΚΛΑΠΗΚΕ) γιατι τα λαμπραντοπ δεν χανονται
ο Λεκτωρ ο αρσενικος μου σκυλος (ο δευτερος μου γιος)απο τον χωρο εργασιας μου....
Το απογευμα της πεμπτης 12/9 στην ΒΙ.ΠΕ. ΣΙΝΔΟΥ Θεσσαλονικης
Φορουσε μαυρο λουρι ειναι 5χρονων 33 κιλα και ο αριθμος microship 990000000728177


Θα παρακαλουσα οποιαδηποτε βοηθεια η και πληροφορια
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ στο 6977080595

Σας ευχαριστω πολυ
Χριστόδουλε εύχομαι να βρεθεί και να μην έχει απλώσει κανένας ξεφτιλας το χέρι του
Αν μπορείς ενημέρωσε και τον ΚΣ που ανήκεις και τον τοπικό Θηροφυλακα με φωτογραφίες ίσως κάποιος συνάδελφος τον έχει εντοπίσει
 
Τον έχω 5 χρόνια και είναι συνέχεια μαζι μου.....σε βουνά θάλασσες μαζι στο σπίτι στο σούπερ μάρκετ στο φούρνο στη δουλειά και φυσικα στο κυνηγι . 365 μέρες το χρόνο 24 ώρες το 24ωρο μαζί και Εννοείται πάντα ΛΥΜΕΝΟΣ..... Απομακρύνθηκε πολλές φορές αλλα δεν μου το ξαναέκανε ποτέ σε αυτά τα χρόνια να φύγει από δίπλα μου ,και να μην γυρίσει .Μετά από τόσες ώρες είμαι πλέον σίγουρος ότι πρόκειται για κλοπή....
 
τον νουσας παιδες πανελλαδικααα ,,εαν κλαπηκε το σκυλακι και ειναι για χρηση κυνηγιου στην θεσσαλονικη δεν πρωκητε να βρεθη γιαυτο λεω πανελαδικα,,,να παραθεσω και εγω μια φωτο απο το ανταμωμα που ειχαμε κανη περσι για τα χαρακτηρηστηκα του ζωου
 
Επιτελους ΒΡΕΘΗΚΕ . . . . . .
Εστω και χτυπημενος και δαγκωμενος , ηρθε στο μαγαζι σε αθλια κατασταση.
Μαλλον ειχε κλειστη (κρυφτη) σε εργοταξιο διπλα, για να εμφανιστει σημερα(Δευτερα)

Νοιωθω αλλος ανθρωπος απο την στιγμη που βρεθηκε.
Και ειδικα μετα τις εξετασεις:
Αιματολογικες καλες...
Υπερηχος καλος...
Και Ακτινες καλες....
Νομιζω πως πεταω . . . ..exciting.
Τελος καλα ολα καλυτερα απο το αναμενομενο . . . . .
Τωρα μας εμεινε μονο ο χρονος της αναρρωσεις.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολα τα παιδια απο εδω μεσα για την καθε τους βοηθεια και συμμετοχη.
 
τέλος καλό όλα καλά κι εγώ την πατησα με το δικό μου έτσι αλλά εψαχνα 17 μέρες ο πουστης πηγε σε σκυλα που έσερνε και οποτε πλισιαζα κρυβοτανε γ να μη τον παρω απο 27 κιλά ήρθε 17 με το ζόρι τον γνώρισα είχε δαγκωματα και ένα βαθύ κόψιμο στο ποδι μέτα μου ειπαν τα παιδια ότι ήταν με το τάδε χαρέμι το οπιό έψαξα αρκετές φορες εκοινη τη μέρα έκλεψε στο μπαλκονι και λέω θέλει βόλτα μωλις βγαινω απο το σπότι κατοσταρι εξαφανίστηκε
 
Επιτελους ΒΡΕΘΗΚΕ . . . . . .
Εστω και χτυπημενος και δαγκωμενος , ηρθε στο μαγαζι σε αθλια κατασταση.
Μαλλον ειχε κλειστη (κρυφτη) σε εργοταξιο διπλα, για να εμφανιστει σημερα(Δευτερα)

Νοιωθω αλλος ανθρωπος απο την στιγμη που βρεθηκε.
Και ειδικα μετα τις εξετασεις:
Αιματολογικες καλες...
Υπερηχος καλος...
Και Ακτινες καλες....
Νομιζω πως πεταω . . . ..exciting.
Τελος καλα ολα καλυτερα απο το αναμενομενο . . . . .
Τωρα μας εμεινε μονο ο χρονος της αναρρωσεις.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολα τα παιδια απο εδω μεσα για την καθε τους βοηθεια και συμμετοχη.
Άντε ρε φίλε!!! ΜΠΡΑΒΟ.... .shake hands.
 
Επιτελους ΒΡΕΘΗΚΕ . . . . . .
Εστω και χτυπημενος και δαγκωμενος , ηρθε στο μαγαζι σε αθλια κατασταση.
Μαλλον ειχε κλειστη (κρυφτη) σε εργοταξιο διπλα, για να εμφανιστει σημερα(Δευτερα)

Νοιωθω αλλος ανθρωπος απο την στιγμη που βρεθηκε.
Και ειδικα μετα τις εξετασεις:
Αιματολογικες καλες...
Υπερηχος καλος...
Και Ακτινες καλες....
Νομιζω πως πεταω . . . ..exciting.
Τελος καλα ολα καλυτερα απο το αναμενομενο . . . . .
Τωρα μας εμεινε μονο ο χρονος της αναρρωσεις.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολα τα παιδια απο εδω μεσα για την καθε τους βοηθεια και συμμετοχη.
Μπραβο Χριστοδουλε πολυ ωραια, αντε καλη αναρωση στον φιλο!!!!!!.shake hands.
 
Μπράβο ρε φίλε μπράβο!!! Σε καταλαβαίνω και την χαρά σου επίσης... αφού γύρισε, τα τραύματα θα κλείσουν... και από την τρομάρα που έχει πάρει μακριά σου και μετά από ότι πέρασε, δεν τον κόβω να το ξανακάνει...big smile.
 
Back
Top