Φυσιγγιοθήκες, πουλιάστρες, θήκες όπλων αξεσουάρ.

αλλη μια ωραια κατασκευη παραγγελια για να τη κανω δωρο στ πατερα μ και αμεσα μαλιστα!γιανο ευχαριστω φιλε!οπως και η αλλη ηρθε γεματη.sarcastic.




Μπράβο Παναγιώτη, ωραιο δώρο στο πατερα, να ειστε γεροί και δυνατοί!
 
Καθότι σήμερα η γιορτή μου, ο αδερφός μου σκέφτηκε να μου κάνει και ένα κυνηγετικό δώρο. Παράγγειλε λοιπόν στον Γιάννη μια φυσιγγιοθήκη, χωρίς πολλά λόγια:
1.jpg

2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


Ένα πολύ ωραίο και συγκινητικό δώρο. Πολλά ευχαριστώ και μπράβο και στον Γιάννη για την μαεστρία του, έμεινα άφωνος με την κατασκευή.
 
Καθότι σήμερα η γιορτή μου, ο αδερφός μου σκέφτηκε να μου κάνει και ένα κυνηγετικό δώρο. Παράγγειλε λοιπόν στον Γιάννη μια φυσιγγιοθήκη, χωρίς πολλά λόγια:
1.jpg

2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


Ένα πολύ ωραίο και συγκινητικό δώρο. Πολλά ευχαριστώ και μπράβο και στον Γιάννη για την μαεστρία του, έμεινα άφωνος με την κατασκευή.
Χρόνια πολλά Μάνο με υγεία, να είσαι γερός να τη χαρεις!
Μπράβο στον Βασίλη για την ιδέα και στον Μαστρογιάννη για την τεχνη!!!
 
Καθότι σήμερα η γιορτή μου, ο αδερφός μου σκέφτηκε να μου κάνει και ένα κυνηγετικό δώρο. Παράγγειλε λοιπόν στον Γιάννη μια φυσιγγιοθήκη, χωρίς πολλά λόγια:
1.jpg

2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


Ένα πολύ ωραίο και συγκινητικό δώρο. Πολλά ευχαριστώ και μπράβο και στον Γιάννη για την μαεστρία του, έμεινα άφωνος με την κατασκευή.
ζηλεύω δεν έχω αδερφό :(
μπράβο παίδες υγειά και χαρά σας εύχομαι .shake hands..shake hands.
 
Χρονια πολλα Μανο!:)
Μια αποχη τηλεσκοπικη επρεπε να σου επερνε...yel.
Πολυ ωραια κατασκευη να την χαιρεσαι..Να την γεμιζεις κ να αδειαζει γρηγορα....hunter.

Και να φανταστείς δεν έχω πάει ψάρεμα φέτος καθόλου. Είναι να μην σου βγει το όνομα .sarcastic.
 
Χρόνια πολλά Μάνο με υγεία, να είσαι γερός να τη χαρεις!
Μπράβο στον Βασίλη για την ιδέα και στον Μαστρογιάννη για την τεχνη!!!
ζηλεύω δεν έχω αδερφό :(
μπράβο παίδες υγειά και χαρά σας εύχομαι .shake hands..shake hands.

Ευχαριστώ παιδιά, δώρο που θα μείνει για πάντα, ανυπομονώ να το γεμίσω αναμνήσεις!!
 
Back
Top