Φυσιγγιοθήκες, πουλιάστρες, θήκες όπλων αξεσουάρ.

Καλοριζικα κωσταντινε ολο και φορτωνεις για το νησι.sarcastic.
Ολο και ζυγωνει ο καιρος;)
.sarcastic. χρόνια ετοιμάζομαι Παναγιώτη μου , έχω μεγάλη λοξά αλλά δυστυχώς λείπει το κυριότερο hippo:(.
Ομορφιές,μεγεία Κωσταντινε! Ποτέ έρχεσαι στο νησί?
Αρχές Σεπτεμβρίου λέω αν πάνε όλα καλά φίλε.
όπα φίλε μην κάνεις όρεξη
θα τον περιμένω στο Ελ.Βενιζέλος πριν φύγει για το νησί .yelling..sarcastic.
Μακαρε μου σε ευχαριστώ πολύ με μεγάλη μού χαρά φίλε.
Καλορίζικα Κώστα, με το καλό ναρθείς και να τα χαρείς !!! .shake hands.

Όπως τη βλέπω, μάλλον στον ώμο κρεμιέται, η μια μεριά να πέφτει μπροστά και η άλλη πίσω, και ο ιμάντας αγκαλιάζει το θώρακα και την ασφαλίζει για να μη σου πέφτει. Προφανώς δεν είναι φτιαγμένη για ... τσίχλες ή τρυγόνια :).yel., αλλά για πιο χοντρά θηράματα (από γκράους και φασιανούς και πάνω ;)) ... που δεν κρεμιούνται από τη ζώνη γιατί θα σου τραβούν κάτω το παντελόνι άσε που θα σέρνονται και χάμω !!! .sarcastic.
Σωστός όπως πάντα Στελαρα.

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά έχουμε να κάνουμε πολλά test drive.
 
πουγκί φυσιγγίων δερμάτινο μαζί με την ζώνη 25 Straight για χρήση σκοπευτηρίου,,θα το χρησιμοποιήσω και στο κυνήγι σίγουρα
36689265_10155852034826799_1773510769544003584_n.jpg
 
Γιάννη δεν γίνεται χωρίς αορτήρα ρε φίλε ... ειναι σημεία στο βουνό που πρέπει να κρεμαστει το όπλο να σκαρφαλώσεις κάπου, να πιαστεις με τα δύο χέρια κλπ...στα πλαίσια όμως του να μειώσω τη χρήση του (να έχω πιο πολύ ώρα στα χέρια το όπλο) είπα να ρωτήσω αν αξίζουν αυτοι οι αορτήρες για μεταφορα του όπλου...μετα θα αφαιρειται προφανώς.
 
Γιάννη δεν γίνεται χωρίς αορτήρα ρε φίλε ... ειναι σημεία στο βουνό που πρέπει να κρεμαστει το όπλο να σκαρφαλώσεις κάπου, να πιαστεις με τα δύο χέρια κλπ...στα πλαίσια όμως του να μειώσω τη χρήση του (να έχω πιο πολύ ώρα στα χέρια το όπλο) είπα να ρωτήσω αν αξίζουν αυτοι οι αορτήρες για μεταφορα του όπλου...μετα θα αφαιρειται προφανώς.
Βαλε τις βιδες και πάρε ταχειας απελευθέρωσης ....
 
Back
Top