Φυσίγγια για αγριόχηνες

Status
Not open for further replies.
ρωτά κανέναν αλεξπόλη να σου πει αν θες εγώ 10 χρόνια εκεί δεν τα ακουμπίσα μου ζητούσαν τότε οι φίλοι κι γνωστοί και δεν τους εφερα ποτε ε ρε κάτι Beretta να δεις να κλαινεε
Να σε στείλω καμία δεκάδα να έχεις...;
3474
 
Πάντως εμείς εδώ επειδή της τουφεκαμε σε χωράφια και η αποστάσεις είναι μακρινές βάζουμε βόλια αναγκαστικά περισυ πήρα δύο με δύο 12 βολα semi magnum golden με την Remington 1100 απόσταση γύρω στα 100 μέτρα!!
View attachment 3475
Μπραβο ρε θηριο!!!
 
Πάντως εμείς εδώ επειδή της τουφεκαμε σε χωράφια και η αποστάσεις είναι μακρινές βάζουμε βόλια αναγκαστικά περισυ πήρα δύο με δύο 12 βολα semi magnum golden με την Remington 1100 απόσταση γύρω στα 100 μέτρα!!
View attachment 3475
Προσοχή φίλος με τα δράμια.... συνεχίζουν και μετά.....
 
Προσοχή φίλος με τα δράμια.... συνεχίζουν και μετά.....
Το γνωρίζω φίλε μου αλλά έτσι όπως έριξα μόνο η δεύτερη συνέχισε αλλά και αυτή την είδα που τερμάτισε στο περίπου σε ένα κανάλι αρδευτικό πιο πίσω....
Μπραβο ρε θηριο!!!
Σε ευχαριστώ Άλεξ η Ρεμί για τέτοια κυνήγια είναι κορυφή!!!!
 
Πάντως εμείς εδώ επειδή της τουφεκαμε σε χωράφια και η αποστάσεις είναι μακρινές βάζουμε βόλια αναγκαστικά περισυ πήρα δύο με δύο 12 βολα semi magnum golden με την Remington 1100 απόσταση γύρω στα 100 μέτρα!!
View attachment 3475
Οι λεμοι τι παθανε ρε απ το κουβαλημα είναι η τις εσφαξες επήδη η μπενελλι δε σκοτώνει?
 
Πάντως εμείς εδώ επειδή της τουφεκαμε σε χωράφια και η αποστάσεις είναι μακρινές βάζουμε βόλια αναγκαστικά περισυ πήρα δύο με δύο 12 βολα semi magnum golden με την Remington 1100 απόσταση γύρω στα 100 μέτρα!!
View attachment 3475
Αυτές Τέλη νανόχηνες είναι...;;
Γιατί δν τις γνωρίζω.
 
Για πες , για πες....
Στην Ξάνθη πέφτουν χήνες δίπλα στο Νέστο και δεν μπορώ να τις πλησιάσω με τίποτα.
Να σου πει
Αυτές Τέλη νανόχηνες είναι...;;
Γιατί δν τις γνωρίζω.
Ασπρομετοπες φετιναρια είναι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top