Φυσίγγια για αγριόχηνες

Status
Not open for further replies.
ΤΗΣ ΡΕΜΙΝΓΤΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΎΟ 35 ΚΑΙ 42 ΝΊΤΡΟ ΜΙΛΆΩ ΓΙΑ ΕΜΠΟΡΙΚΑ
Τα νιτρο οτι καλυτερο πανε και αυτα όμως, Θωμά μια παράκληση γράφε με μικρά γράμματα είναι κανόνας του φόρουμ είναι και ποιο ευανάγνωστα.
 
Τα κατήργησαν αφού έχουν βγει αρκετά γαλοπουλοφυσιγγα και στα υδρόβια ατσαλινα, καλό και οικονομικό το nitro turkey με πολύ σκληρά σκάγια αλλά συνήθως το βρίσκεις σε 3" και νο 5 οπότε είναι περιορισμένο σε επιλογές, και το nitro pheasant αλλά και αυτό σε 4,5,6 μονο
 
Προσεχε με εκοινα
Έχω ρίξει και εγώ και ο μπαμπάς μου και συγγενείς και φίλοι παρά πολλά magnum AT 6+1 κτλπ άσε βαρελοτα χαχαχα αλλά τα ατιμα όπου χτυπήσουν πέφτει να ξέρεις.....για χήνες πάντως βγάζει 45γρ ΑΤ νούμερα δεν αναφέρει
 
Έχω ρίξει και εγώ και ο μπαμπάς μου και συγγενείς και φίλοι παρά πολλά magnum AT 6+1 κτλπ άσε βαρελοτα χαχαχα αλλά τα ατιμα όπου χτυπήσουν πέφτει να ξέρεις.....για χήνες πάντως βγάζει 45γρ ΑΤ νούμερα δεν αναφέρει
ρωτά κανέναν αλεξπόλη να σου πει αν θες εγώ 10 χρόνια εκεί δεν τα ακουμπίσα μου ζητούσαν τότε οι φίλοι κι γνωστοί και δεν τους εφερα ποτε ε ρε κάτι Beretta να δεις να κλαινεε
 
ρωτά κανέναν αλεξπόλη να σου πει αν θες εγώ 10 χρόνια εκεί δεν τα ακουμπίσα μου ζητούσαν τότε οι φίλοι κι γνωστοί και δεν τους εφερα ποτε ε ρε κάτι Beretta να δεις να κλαινεε
Τόλη όλοι λένε για κάννες ανοιγμένες και σπασμένα κλείστρα ........απο τόσες γουρούνοπαρέες που ξέρω να τα χρησιμοποιούν όλοι τα καλύτερα λένε χωρίς κανένα ατύχημα και πίστεψε με μερικοί από εδώ μαζί και ο πατέρας μου και ο θείος μου ριχναν και τα 6+1 τα χακί που ήταν από τα πρώτα και εκείνα ήταν πραγματικά πολύ δυνατά σου έφευγε το όπλο από ότι μου λένε και πάλι όμως κανένα πρόβλημα!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top