Φυσίγγια για αγριόχηνες

Status
Not open for further replies.
Χαιρεται κυριοι πρωτη φορα γραφω στο φορουμ ειμαι ο Γιωργος απο Κυπρο παρολο που διαβαζω συχνα.παρατηρω οτι εχετε αναγαγει το μ@@@ο σε επιστημη.(θα σας εξηγησει ο kurzhaar τι εννοω).ποια αληθεια να σας πει ο πινακας που ριχνετε εκατονταδες σωματιδια τα οποια κινουνται τυχαια σαν ενα νεφος;δεν ριχνουμε πιατα.προτρεπω οσους λενε οτι εριξαν χιλιαδες φυσιγγια σε δοκιμες σε πινακα τις επομενες χιλιαδες να τα ριξουν στο σκοπευτηριο.σας εγγυομαι οτι οι επιτυχιες σας θα αυξηθουν.
P.s τον πινακα τον πετυχαινει κ ενα μωρο την τσιχλα που πετα οχι.γι αυτο προπονηση
 
Χαιρεται κυριοι πρωτη φορα γραφω στο φορουμ ειμαι ο Γιωργος απο Κυπρο παρολο που διαβαζω συχνα.παρατηρω οτι εχετε αναγαγει το μ@@@ο σε επιστημη.(θα σας εξηγησει ο kurzhaar τι εννοω).ποια αληθεια να σας πει ο πινακας που ριχνετε εκατονταδες σωματιδια τα οποια κινουνται τυχαια σαν ενα νεφος;δεν ριχνουμε πιατα.προτρεπω οσους λενε οτι εριξαν χιλιαδες φυσιγγια σε δοκιμες σε πινακα τις επομενες χιλιαδες να τα ριξουν στο σκοπευτηριο.σας εγγυομαι οτι οι επιτυχιες σας θα αυξηθουν.
P.s τον πινακα τον πετυχαινει κ ενα μωρο την τσιχλα που πετα οχι.γι αυτο προπονηση

Καλημερα κ. Γιωργο απο Κυπρο !!!!
Εχεις την καλοσυνη να αποκωδικοποιησεις αυτο το μ@@@ο που εχουμε αναγαγει σε επιστημη....γιατι
δεν καταλαβα τι εννοεις.
Σε ευχαριστω εκ των προτερων!!
 
Πάντως η συμπεριφορά σου είναι για γέλια. Συμπεριφορά στηλιτεύω. Όχι εσένα προσωπικά.

Ενώ η δικιά σου είναι για γέλια και κλάματα
πάλι ΛΕΞΗ για την ταμπακιέρα


να σε ξαναρωτήσω:
δηλαδή σύμφωνα με εσένα:
το: Και ποιος είναι ο Μπρίστερ ή ο Γκαφ Τόμας που θα μας πει για την βλητική του λειόκαννου, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ βλακώδης χοντροκοπιά; ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΗ;
το: καλά μας τα λέει ο Λωρυ αλλά η πράξη διαφέρει από την θεωρία, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ προσβλητική αερολογία ολκής;

άντε να δούμε αν θα απαντήσεις


* είναι απορίας άξιο ΠΟΣΟΙ αναγνωρίζουν τον εαυτό τους στο πρόσωπο του "κυρ-Μήτσου"!
 
Bill, το θέμα δεν είναι αν οι αριθμοί και τα μαθηματικά λένε την αλήθεια. Αυτό είναι αδιαμφισβήτητο. Η αν ο πίνακας λέει όλη την αλήθεια ή την μισή. Το θέμα είναι, η συμπεριφορά και η χαρακτηρισμοί, όταν κάποιοι έχουν άλλη άποψη. Σωστή ή λάθος, δεν έχει σημασία. Δεν μπορεί, να χαρακτηρίζουμε κόσμο (αμετροεπείς, γιούρτα, ή λέτε αερολογίες ολκής) και μετά να καλυπτόμαστε, λέγοντας, "εγώ συμπεριφορές χαρακτήρισα". Κοροϊδευόμαστε; Τέλος πάντων. Όλοι νομίζω πιάνουμε που είναι το πρόβλημα. Εσύ έχεις κάθε δικαίωμα, να ανεβάζεις πίνακες όσους θες και καλά κάνεις. Όμως και ο καθένας, σίγουρα δεν είναι αμετροεπής αν δεν συμφωνεί. Απλά κάνει λάθος. Τα άλλα, είναι να "χαμε να λέγαμε.
"Το θέμα είναι, η συμπεριφορά και η χαρακτηρισμοί, όταν κάποιοι έχουν άλλη άποψη. Σωστή ή λάθος, δεν έχει σημασία. Δεν μπορεί, να χαρακτηρίζουμε κόσμο"
εμ αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ λέω: ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΣΥ Ή ΕΓΩ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΜΕ ΑΚΡΙΤΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΔΑΧΤΥΛΛΑΚΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ!!!! (αυτό λέγεται στα ελληνικά αμετροέπεια)
ΑΝΤΙΛΑΒΟΥ;

κατά τα άλλα για βλητική και για φυσίγγια για αγριόχηνες μιλάμε έχεις να πεις κάτι; να συνεισφέρεις στον διάλογο;
ή θα συνεχίσεις να σιγοντάρεις το πλυντήριο των εγκλημάτων της τουρκιάς;
 
Χαιρεται κυριοι πρωτη φορα γραφω στο φορουμ ειμαι ο Γιωργος απο Κυπρο παρολο που διαβαζω συχνα.παρατηρω οτι εχετε αναγαγει το μ@@@ο σε επιστημη.(θα σας εξηγησει ο kurzhaar τι εννοω).ποια αληθεια να σας πει ο πινακας που ριχνετε εκατονταδες σωματιδια τα οποια κινουνται τυχαια σαν ενα νεφος;δεν ριχνουμε πιατα.προτρεπω οσους λενε οτι εριξαν χιλιαδες φυσιγγια σε δοκιμες σε πινακα τις επομενες χιλιαδες να τα ριξουν στο σκοπευτηριο.σας εγγυομαι οτι οι επιτυχιες σας θα αυξηθουν.
P.s τον πινακα τον πετυχαινει κ ενα μωρο την τσιχλα που πετα οχι.γι αυτο προπονηση
καλως τον
όταν τελειώσεις το νηπιαγωγείο, ξαναρώτα μας ποια αλήθεια μας λέει "ο πινακας που ριχνετε εκατονταδες σωματιδια τα οποια κινουνται τυχαια σαν ενα νεφος" (sic)
διότι υπάρχουν πλέον της μιας ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ που ασχολούνται με αυτό το ζήτημα: την "τυχαία" (ή μη τυχαία) κατανομή "πραγμάτων".....

υ.γ.1 για το σκοπευτήριο την ιδια συμβουλή δίνουμε κι εμείς και μην είσαι σίγουρος ότι πετυχαίνουμε πάντα τον πίνακα
.yelling. .yelling. .yelling. .yelling.
υ.γ.2 ωραίο πρώτο μήνυμα από κάποιον που μας "διαβάζει συχνά" και που δεν είναι μέλος κλίκας - τσαντιριού αλλά ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ ενεμφανίσθη....
.very funny..very funny..very funny..very funny..very funny.
 
Χαιρεται κυριοι πρωτη φορα γραφω στο φορουμ ειμαι ο Γιωργος απο Κυπρο παρολο που διαβαζω συχνα.παρατηρω οτι εχετε αναγαγει το μ@@@ο σε επιστημη.(θα σας εξηγησει ο kurzhaar τι εννοω).ποια αληθεια να σας πει ο πινακας που ριχνετε εκατονταδες σωματιδια τα οποια κινουνται τυχαια σαν ενα νεφος;
Καλωσόρισες ...
Κάνεις λάθος ... ακόμα και τα πιο απρόβλεπτα ή τυχαία φαινόμενα μπορούν να αναλυθούν και να γίνουν προβλέψεις.
Με την δική σου λογική η πρόβλεψη του καιρού και η κίνηση των νεφών θα ήταν αδύνατη, όμως είναι δυνατή.
Θες άλλο παράδειγμα ; Η ανθρώπινη συμπεριφορά.

προτρεπω οσους λενε οτι εριξαν χιλιαδες φυσιγγια σε δοκιμες σε πινακα τις επομενες χιλιαδες να τα ριξουν στο σκοπευτηριο.σας εγγυομαι οτι οι επιτυχιες σας θα αυξηθουν.
Σε αυτό δεν θα βρεις κάποιον να διαφωνήσει.

P.s τον πινακα τον πετυχαινει κ ενα μωρο την τσιχλα που πετα οχι.γι αυτο προπονηση
Μπερδεύεις την απόδοση ενός συστήματος κάνης, τσοκ, φυσιγγίου σε δεδομένες συνθήκες με την σακούλα (το πως δηλαδή θα μπορέσει ο καθένας μας να το αξιοποιήσει).

Μερικές φορές δεν έχει καμία σχέση το ένα με το άλλο.

Η σακούλα δεν εξαρτάται μόνο από το φυσίγγι (μακάρι να ήταν έτσι), εξαρτάται από τον σκοπευτή, τον καιρό και την πάντα άγνωστη απόσταση.
 
Χαιρεται κυριοι πρωτη φορα γραφω στο φορουμ ειμαι ο Γιωργος απο Κυπρο παρολο που διαβαζω συχνα.παρατηρω οτι εχετε αναγαγει το μ@@@ο σε επιστημη.(θα σας εξηγησει ο kurzhaar τι εννοω).ποια αληθεια να σας πει ο πινακας που ριχνετε εκατονταδες σωματιδια τα οποια κινουνται τυχαια σαν ενα νεφος;δεν ριχνουμε πιατα.προτρεπω οσους λενε οτι εριξαν χιλιαδες φυσιγγια σε δοκιμες σε πινακα τις επομενες χιλιαδες να τα ριξουν στο σκοπευτηριο.σας εγγυομαι οτι οι επιτυχιες σας θα αυξηθουν.
P.s τον πινακα τον πετυχαινει κ ενα μωρο την τσιχλα που πετα οχι.γι αυτο προπονηση
Δυό πράγματα μόνο
1) Εσείς που βάλατε θετική σ'αυτό τον λίβελλο καταλάβατε τί έγραψε ;
Aν καταλάβατε τότε λυπούμαι πολύ κύριοι είσθε εχθροί του forum ....
2) Yπάρχει διαχείριση κάπου εδώ μέσα ;
Αυτό το σχόλιο θάπρεπε να διαγραφεί σε 10 λεπτά απο της αναρτήσεως του
Απλά ,χωρίς να αναλύσω γιατί .
 
Δυό πράγματα μόνο
1) Εσείς που βάλατε θετική σ'αυτό τον λίβελλο καταλάβατε τί έγραψε ;
Aν καταλάβατε τότε λυπούμαι πολύ κύριοι είσθε εχθροί του forum ....
2) Yπάρχει διαχείριση κάπου εδώ μέσα ;
Αυτό το σχόλιο θάπρεπε να διαγραφεί σε 10 λεπτά απο της αναρτήσεως του
Απλά ,χωρίς να αναλύσω γιατί .
Λάμπη αν θες εξήγησε μου γιατί το λες αυτό; Δεν βρίσκω πουθενά κάτι μεμπτό στα γραφόμενα του εκτός από τη λέξη με τα αστεράκια που ομως δεν καταλαβαίνω ποια είναι.... Αν είναι κάποια που χρησιμοποιείτε στην Κύπρο πες μου ποια είναι και τι εννοεί.
 
Καλημερα παιδια.ρεσης το χονδρηνατε το θεμα,χαλαροστε.ολοι την ειδια αρωστια εχουμε αλοι πιο πολη αλοι πιο ληγο.αλοι θελουν λεξοτανηλ αλοι ζαναξ,δεν τους καληβουν ολους το ειδιο .big smile. .hair. ευτηχος που δεν. μας διαβαζουν απο δαφνι μερια θαμαστε τωρα ολοι διακοπες.very funny.χαλαροστεεεε
 
Α δηλαδή εσύ δεν είσαι στην κλίκα τσαντίρι; :D
Κυριακο μου δεν ξερω ποια κλικα αναφερθηκε αδερφε πιο πανω! Ειλικρινα και στην τιμη μου

Οπου βλεπω τετοια κοβω λασπη!

Δεν σπαταλω χρονο για τετοια θεματα ουτε χιλιοστο του δευτερολεπτου φιλε

Οταν ομως καποιος που δεν ξερω γραφει ενα μυνημα και πιανει εμενα σε αυτο να το εξηγησω οχι δεν θα σιωπησω
Εγω δινω εξηγησεις εαν πρεπει και αν ο εσων την άπορια αξιζει να τις δωσω μονο για οσα λεω εγω!

Αυτο μας ελειπε να ειμαι υπολογος για οποιονδηποτε αλλο που γραφει εσω μεσα εστω και για να εξηγησω κυπριακη λεξη!

Δεν παμε καλα!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top