Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θα με κανεις να γυρίσω στις παλιες αγαπες Παύλο!!!Εχω σίγουρα μια 2ετια να το ρίξω.
δοκιμαστηκά πήρα δύο κουτάκια την περασμένη εβδομάδα τα έριξα και είπα εδώ είμαι ,γλιτώνω χρήματα είναι και κοντά μου το μαγαζί δεν χρειάζεται να κατέβω καλκαντζάκο !
 
δοκιμαστηκά πήρα δύο κουτάκια την περασμένη εβδομάδα τα έριξα και είπα εδώ είμαι ,γλιτώνω χρήματα είναι και κοντά μου το μαγαζί δεν χρειάζεται να κατέβω καλκαντζάκο !

Ειναι καλα φυσιγγια....Σε φουλ υγρασια εχω τις ''επιφυλαξεις'' μου...λογω καψυλιου....εγω θα εβαζα cx2000 .
Σου ανεβαζω φωτο στις βλητικες δοκιμες...να δεις την αποτυπωση....της δοκιμης μου φιλε!!!
 
το συγκεκριμένο φυσίγγι με έκανε να γελάω στο καρτέρι, δεν ξέρω μου φάνηκε ότι κλέβω ακόμα και με τον κύλινδρο σε μεγάλες αποστάσεις,,όλα μου φαινόντουσαν εύκολα και έχει πολύ γλυκιά τουφεκιά !
Πάρε και 2 κουτάκια σε ν7 και εχετα μέσα στο αυτοκίνητο μόνο για κανένα πάγο το πρωί.
 
δοκιμαστηκά πήρα δύο κουτάκια την περασμένη εβδομάδα τα έριξα και είπα εδώ είμαι ,γλιτώνω χρήματα είναι και κοντά μου το μαγαζί δεν χρειάζεται να κατέβω καλκαντζάκο !

Παυλο ....μια ''λεπτομερεια'' κανει την διαφορα !!!!!! Δεν ξερω τι τιμη εχουν....αλλα το σεταπ εχει
12χιλιοστα κενο χωρο. Εβγαλα ογκομετρια...αποκλειται να το κλεινει σε 2 σταδια....θα ειχε λακουβα.
Με το κλεισιμο της φωτο που βλεπω....δεν εχει λακουβα...Οποτε ο κατασκευαστης
το παταει με 3το σταδιο που σημαινει σταθερο φυσιγγιο....Οσα κουτια βρεις ''αρπαξε τα '' φιλε...
δεν θα το μετανιωσεις !!! :)
 
πήγα σε ένα κυνηγομάγαζο της περιοχής και του άδειασα το ράφι από kill32 No9 ( 13x κουτάκια ) στα €7 έκαστο

@outlander είσαι κακή επιρροή ρε μεγάλε .big smile.
Παύλο βάλε φωτό το κουτάκι... Θα πάρω να δοκιμάσω. Ρε τι ανακατωστρες είστε.hair.
 
Δεν με απασχολεί που είναι ασημί ο παφυλας γιατί μπορει να άλλαξε...
Σκέφτομαι γιατί η nsi να γεμιζει κ σε κάλυκες mirage(!!).....


Καλά ε??
Μιλαμε για πολυ πρωτοτυπια η nsi τα τελευταία χρόνια, και έχει ο θεος.......
 
Last edited:
Δεν με απασχολεί που είναι ασημί ο παφυλας γιατί μπορει να άλλαξε...
Σκέφτομαι γιατί η nsi να γεμιζει κ σε κάλυκες mirage(!!).....


Καλά ε??
Μιλαμε για πολυ πρωτοτυπια η nsi τα τελευταία χρόνια, και έχει ο θεος.......
Περισεψε φαίνεται καμιά παραγγελία που είχε κανει η mirage και γέμισε δικά της ,ποιοτικός έλεγχος clever sabotage .sarcastic.
 
Δεν με απασχολεί που είναι ασημί ο παφυλας γιατί μπορει να άλλαξε...
Σκέφτομαι γιατί η nsi να γεμιζει κ σε κάλυκες mirage(!!).....


Καλά ε??
Μιλαμε για πολυ πρωτοτυπια η nsi τα τελευταία χρόνια, και έχει ο θεος.......
η μιραζ απο οσο ξερω δεν κατασκευάζει κάλυκες
τους παίρνει απο την NSI
μαλλον ξεπεσε ο καλυκας απο το λοτ και τον εβαλαν με τους αλλους
ουτως η αλλως η ΝSI ε εχει χασει ταυγα και τα πασχάλια με τον κοβιντ
 
Βρε παιδιά, τα 28άρια του Κενταύρου σε τι νουμεράκια γεμίζονται...; Σε 10ράκια γεμίζονται άραγε...;
Είναι στάνταρ τα νουμεράκια για τα 28άρια του, ή τα γεμίζει σύμφωνα και με τις απαιτήσεις σε νούμερα του πελάτου...;
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top