Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
δεν με συμφέρει πλέον να αγοράζω εκτός αττικής και να χρειάζεται να κατέβω πρακτορεία , προτιμώ από τοπικό μαγαζί να μου βγαίνει ας πούμε στα €7 το κουτάκι και να μη τρώω κίνηση και χιλιόμετρα

65 η κούτα + αττική οδο 5.6 + 8 πετρέλαιο πάμε στα 7.80-7.90 το κουτάκι

δεν ξέρω ο Λέκκας στην Εύβοια τι τιμή έχει στα Καραμανίδης kill32 και αν τα φέρνει βέβαια,μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις σήμερα !
 
Για πες...
Θα σας γελάσω για τα υλικά του φυσιγγίου πάντως τα ρίχνουμε με άλλους 3 φίλους εδώ και 2 χρόνια 31γρ και 8,5 νούμερο πολύ ωραίο σταθερό στα καιρικά φαινόμενα και αν δεν κάνω λάθος 6€ με 6,25€ το κουτί
 
Έχει σελίδα στο Facebook και σε δημοσίευση 1 Σεπτέμβρη λεει αυτες τις τιμές:

ROCKET=ΕΓΓΎΗΣΗ ΤΗΛΈΦΩΝΟ 2665400419 6975762448 ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΔΏ ΑΥΤΈΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ..
Rocket 6980081045 Κώστας
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΕΓΆΛΗ ΑΎΞΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΡΏΤΗ ΎΛΗ (ΚΆΛΥΚΑ ΜΟΛΎΒΙ ΠΥΡΊΤΙΔΑ ΤΑΠΕΣ) ΚΡΑΤΆΜΕ ΤΗΝ ΤΙΜΉ ΧΑΜΗΛΆ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΌ
31gr ΤΑ 100 ΦΥΣΊΓΓΙΑ 25.00€
32gr ΤΟ ΚΟΥΤΊ ΣΤΑ 6.50€ (ECONOMIC)
33gr ΜΕ ΜΒ ΚΑΙ CHEDDITE ΚΆΛΥΚΑ 8.00€
33gr CSB 1 6.90€ 8.5 ΝΟΎΜΕΡΟ
34gr MB 8.00€ (TIGER)
36gr MB 10.50€ (EXTRA)
ΠΑΓΑΝΑΣ 28gr ΣΤΑ 110€ ΤΑ 500 ΦΥΣΊΓΓΙΑ
ΠΑΓΑΝΑΣ 30gr ΣΤΑ 115€ ΤΑ 500 ΦΥΣΊΓΓΙΑ
ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ 33gr MB CHEDDITE ΚΆΛΥΚΑ 8.50€
ΔΡΑΜΙΑ M92S MAXAM 8-9-12-15 10.00€
ΔΡΑΜΙΑ TECNA NSI 10-14-18 12.00€
 
πήγα σε ένα κυνηγομάγαζο της περιοχής και του άδειασα το ράφι από kill32 No9 ( 13x κουτάκια ) στα €7 έκαστο

@outlander είσαι κακή επιρροή ρε μεγάλε .big smile.
Για αρκετά χρόνια, όταν το γέμιζε με g3000, ήταν το φυσίγγι μου . Νομίζω τώρα είναι με Aquila...άρα πάνω κάτω θα πάει όπως το diva.
 
παρομοίως το βασικό μου φυσίγγι τότε ,,,τώρα με granular και το προτιμώ περισσότερο από το προηγούμενο !

https://ibb.co/album/WV67W9

Ισορροπημενο σεταπ αυτο Παυλο....Το ''μυστικο'' του ειναι το υψος ρελιασματος...
Που να δεις τι κανει η ΙΔΙΑ δοσολογια με βυσμα ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 22....Ο ''χαρος βγηκε παγανια''....!!!!
 
Ισορροπημενο σεταπ αυτο Παυλο....Το ''μυστικο'' του ειναι το υψος ρελιασματος...
Που να δεις τι κανει η ΙΔΙΑ δοσολογια με βυσμα ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 22....Ο ''χαρος βγηκε παγανια''....!!!!
το συγκεκριμένο φυσίγγι με έκανε να γελάω στο καρτέρι, δεν ξέρω μου φάνηκε ότι κλέβω ακόμα και με τον κύλινδρο σε μεγάλες αποστάσεις,,όλα μου φαινόντουσαν εύκολα και έχει πολύ γλυκιά τουφεκιά !
 
το συγκεκριμένο φυσίγγι με έκανε να γελάω στο καρτέρι, δεν ξέρω μου φάνηκε ότι κλέβω ακόμα και με τον κύλινδρο σε μεγάλες αποστάσεις,,όλα μου φαινόντουσαν εύκολα και έχει πολύ γλυκιά τουφεκιά !

Ναι....την γλυκια τουφεκια την κανει το καψουλι που εχει βαλει....Η granular ειναι ΄΄ιδιοτροπη'' πυριτιδα...
εχει τα χουγια της ς4 και της sipe....αλλα οταν την ''βρεις''.....σου κανει ολα τα κεφια φιλε!!!
Μπραβο σε αυτον που τα κατασκευαζει αυτα τα φυσιγγια....Ξερει τι γεμιζει....!!!!!
 
το συγκεκριμένο φυσίγγι με έκανε να γελάω στο καρτέρι, δεν ξέρω μου φάνηκε ότι κλέβω ακόμα και με τον κύλινδρο σε μεγάλες αποστάσεις,,όλα μου φαινόντουσαν εύκολα και έχει πολύ γλυκιά τουφεκιά !
Θα με κανεις να γυρίσω στις παλιες αγαπες Παύλο!!!Εχω σίγουρα μια 2ετια να το ρίξω.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top