Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Του ζωτου τα φυσηγγια τα έχει δοκίμασε κανενας να μας πει με ισπανικές γεμίζει!
Ο Ζωτος πάντα γέμιζε σωστά και ποιοτικά φυσιγγια. Συνήθως χρησιμοποιεί πυρίτιδα ΜΒ32 καιΜΒ36.
Για τσίχλες μου άρεσε πολύ το κοκκινο και το πράσινο με τα χιόνια και το κίτρινο σε κανονικές συνθήκες.
Αν τον πάρεις τηλ.θα σου εξηγήσει τα πάντα για τα φυσιγγια του και θα σε συμβουλεύσει τι να πάρεις.
 
Δεν ισχυουν οι αναγραφομενες τιμές, έχουν μείνει εκεί κάτι χρόνια....
Το κατάστημα υπαρχει κ έχει κ ποικιλια φυσιγγιων(δεν τα έχει όλα στο σάιτ του)..
Εκεινο που θα ηθελα να δοκιμασω στο περπατητο, ειναι το Tarandula 30gr...βρησκεται πανω τερμα αριστερα στο ραφι, παρεα με 2 άλλες αραχνες.....yelling..big smile.
 
Δεν ισχυουν οι αναγραφομενες τιμές, έχουν μείνει εκεί κάτι χρόνια....
Το κατάστημα υπαρχει κ έχει κ ποικιλια φυσιγγιων(δεν τα έχει όλα στο σάιτ του)..
δηλαδη αμα αγορασει καποιος μεσω του σαιτ και πληρωσει τι θα του πουν? Μπορει καποιος ψαγμενος καταναλωτης να τον μαμησει. Εχουν και οι καταναλωτες δικαιώματα. Τι ειναι αυτοι ρε φιλε. Ειχα πεσει και εγω μια φορα σε κατι παρομοιο και ο εμπορακος πηγε να βγει και απο πανω. Εσυ μου λεει δε ξερεις τις τιμες? .hair.
 
Last edited:
Δεν ισχυουν οι αναγραφομενες τιμές, έχουν μείνει εκεί κάτι χρόνια....
Μπαίνω το 2009 στο παντοπωλείο του χωριό μου και παίρνει το μάτι μου 4 κουτιά φυσίγγια δίπλα από κονσέρβες με καλαμαράκια.Τιμη με μαρκαδόρο πάνω 1300 δρχ,μετατροπή σε € ο κυρ Διονύσης και τέλος.Πέσανε ηρωικά στα περάσματα της φασσας στα Μάρμαρα.Κονδορας Ν6.Ηταν μάλλον ψιλά για το πυροβολικό του χωριού και ξέμειναν.
 
δηλαδη αμα αγορασει καποιος μεσω του σαιτ και πληρωσει τι θα του πουν? Μπορει καποιος ψαγμενος καταναλωτης να τον μαμησει. Εχουν και οι καταναλωτες δικαιώματα. Τι ειναι αυτοι ρε φιλε. Ειχα πεσει και εγω μια φορα σε κατι παρομοιο και ο εμπορακος πηγε να βγει και απο πανω. Εσυ μου λεει δε ξερεις τις τιμες? .hair.
Πάντα όταν βλέπω υπερβολικα χαμηλές τιμές σε οποιοδήποτε επώνυμο προιον περνω τηλ για επαλήθευση κ μετα παραγγέλνω......

Μπαίνω το 2009 στο παντοπωλείο του χωριό μου και παίρνει το μάτι μου 4 κουτιά φυσίγγια δίπλα από κονσέρβες με καλαμαράκια.Τιμη με μαρκαδόρο πάνω 1300 δρχ,μετατροπή σε € ο κυρ Διονύσης και τέλος.Πέσανε ηρωικά στα περάσματα της φασσας στα Μάρμαρα.Κονδορας Ν6.Ηταν μάλλον ψιλά για το πυροβολικό του χωριού και ξέμειναν.
Πόσο γουσταρα όταν αυτά τα μαγαζάκια, μπακαλικα,καφενεια, στα χωριά πουλουσαν κ φυσίγγια.......
Βλέπεις τα φυσίγγια τότε δεν ήταν επικίνδυνα......
Τώρα θέλουν..καλο κλειδαμπαρωμα κ προδιαγραφες ασφαλειας..
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top