Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εφόσον το βρήκες καλό, η εν παση περιπτωση σου ταίριαξε ανάμεσα σε άλλα φυσίγγια, τι σε διαφέρει η γνωμη των άλλων πριν προβεις σε αγορά?

Αν βρεθεί ένας κ σου πει τα καλυτερα κ άλλοι δέκα πουν τα χειρότερα, δεν θα τα αγοράσεις??


Τις προαλλες μου εδωσε ενας φιλος λίγα 32γρ, και Ζώτος κοκκινο 33γρ, για το δευτερο θα πεσει σουγιας να δουμε τι θα δουμε........
Το κόκκινο άμα είναι το παλιό psb1 άμα είναι καινούργιο mb32.
 
Η αγορά θα γίνει σίγουρα από την στιγμή που με βόλεψε όπως πολύ σωστά λες . Θα ήθελα πιο πολύ από περιέργεια να δω και άλλες απόψεις και ενδεχομένως κάποιος να τα δούλεψε σε διαφορετικές συνθήκες και να έχει σχηματίσει άλλη άποψη

Πέρδικα ή τσίχλα το τσοκαρισμα πάντα αυτό !
Εμένα μου άρεσε Ποιο πολύ το 33γρ , καμμία σχέση, τώρα άμα σου άρεσε το 32 πήγαινε τώρα και φόρτωσε αλλιώς θα ψάχνεσαι πάλι.
 
Η αγορά θα γίνει σίγουρα από την στιγμή που με βόλεψε όπως πολύ σωστά λες . Θα ήθελα πιο πολύ από περιέργεια να δω και άλλες απόψεις και ενδεχομένως κάποιος να τα δούλεψε σε διαφορετικές συνθήκες και να έχει σχηματίσει άλλη άποψη

Πέρδικα ή τσίχλα το τσοκαρισμα πάντα αυτό !
Γενικά οι απόψεις που θα ακουστουν είναι πολλες για κάθε φυσίγγι κ κάθε καιρό.... Όποτε......
Πήγαινε φόρτωσε πριν ανέβουν κ άλλο οι τιμές...
Χαμενα δεν θα σου πάνε............


Κυνηγος χωρίς φυσίγγια
Καπνιστής χωρίς τσιγάρα!!!!
Τα λέω χρόνια κ δεν με ακουνε,μονο κοιτάνε τι νέο μοντέλο όπλου βγήκε στην αγορα......

Έφυγες σφαίρα............ .bye.
 
Καλησπέρα ομάδα !! Φετος στα περπατητα του Ιανουαρίου -Φεβρουαρίου δοκιμάσαμε με την παρέα πολλά διαφορετικά φυσίγγια και τη διαφορά για μένα την έκανε το formula 206 ! Σε θερμοκρασίες από 0-15 βαθμούς όλα τα πουλιά ξερα χωρίς αίμα και ξεπουπουλιασματα. Πριν κάνω λοιπόν αγορα ενός αποθέματος για τη νέα σεζόν θα ηθελα τις γνώμες σας αν και εφόσον το έχετε δουλέψει ! Να προσθέσω ότι κυνηγάω με δίκαννο 4 *και 3* και ότι το δοκίμασα σε μέρες με πολύ υγρασία .
Τα 32αρια ήταν
Από τα 32ρια 206 ο Κακλατζάκος δεν έχει τίποτα όπως και imperial 30 & 32 gram
 
Το θέμα δεν είναι να πάρεις 24αρια αλλά να απομακρύνεις το κομοδίνο λίγο να μην χτυπάς το κεφάλι σου και βλέπεις Ευβοιανα οράματα.
Έχεις φαγωθεί ρε!!! Μου θυμίζεις αυτούς που ήταν στο μαγαζί που ζητησα να μου φέρει 28άρια πρώτη φορά. Γυναικεία φυσίγγια λέγανε και γελαγανε. Όταν συναντιόμασταν στα καρτερια όμως κατέβαζαν τα αυτάκια και κοβοντουσαν τα γελάκια γιατί έβλεπαν ότι τα φυσίγγια αν και...γυναικεία είχαν και αρχιδακια....
 
Εφόσον το βρήκες καλό, η εν παση περιπτωση σου ταίριαξε ανάμεσα σε άλλα φυσίγγια, τι σε διαφέρει η γνωμη των άλλων πριν προβεις σε αγορά?

Αν βρεθεί ένας κ σου πει τα καλυτερα κ άλλοι δέκα πουν τα χειρότερα, δεν θα τα αγοράσεις??


Τις προαλλες μου εδωσε ενας φιλος λίγα 32γρ, και Ζώτος κοκκινο 33γρ, για το δευτερο θα πεσει σουγιας να δουμε τι θα δουμε........
Ετσι για την ιστορια...το κοκκινο το ειχε με ΜΒ32 κ τις καρακαξες τις πετσοκοβε για πλακα ανω των 40m....τα εριχνε ενας κύριος
(δεν υπαρχει πια) οταν τυχαια βρεθηκαμε στο κυνηγι, πριν 5-6 χρονια...
 
Έχεις φαγωθεί ρε!!! Μου θυμίζεις αυτούς που ήταν στο μαγαζί που ζητησα να μου φέρει 28άρια πρώτη φορά. Γυναικεία φυσίγγια λέγανε και γελαγανε. Όταν συναντιόμασταν στα καρτερια όμως κατέβαζαν τα αυτάκια και κοβοντουσαν τα γελάκια γιατί έβλεπαν ότι τα φυσίγγια αν και...γυναικεία είχαν και αρχιδακια....
Πάρτε κανένα φίλτρο νερού να σωθείτε γιατί σε 10 χρόνια θα βγαίνετε με 11,5 γρ στα υδρόβια .yel.
 
Τουλάχιστον για τα beretta επειδή τα έριχνα φανατικά ξέρω ότι έχουν σταματήσει τουλάχιστον 5 χρόνια τώρα.
Όντως ρε φίλε από ποτέ τα έχει.. εγώ τελευταία φορά που αγόρασα Μπερέτα φυσίγγια πήγαινα λύκειο
 
Μόνο τα μπερετα σαν παραξενεψαν. Τα lambro classic τα έχει σταματήσει τρία χρόνια τωρα και η τιμή που γράφει για αυτά είναι προ 2016!
Αυτό είδα κι εγώ κι επειδή τα έριχνα χρόνια φανατικά ήμουν έτοιμος να πάρω τηλ. Μετα είπα αποκλείεται 7 ευρώ και δεν πήρα καν.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top